Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » RH-negatív vércsoportú anyák és második terhesség! fórum

RH-negatív vércsoportú anyák és második terhesség! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 1. 12:39

Sziasztok!

"kicsit" siekrült megijesztenie a védőnőnek ezzel a problémával ami miatt most kiírtam ezt a témát.

Pontosan azt mondta h fenáll a veszlye annak h a második baba nem lesz egészséges mivel RH-negatívos a vércsoportom.

Arra lennék kíváncsi h aki hasonló vércsoporttal rendelkezik az mit mondd erre?

És mennyire volt más a második terhessége vagy h volt e egyáltalán valami probléma,vagy valami vizsgálat külön erre h kiderüljön valami rendelleneség.

Egy szóval minden érdekel mert most nagyon aggódom ez miatt.

Igazából azt mondta még ha megkaptam egy bizonyos Anti D injekciót ellenanyagot akkor nem lehet baj de én ezt a zárójelentésemre nem látom feltüntetve de a védőnő szerint meg kellett h kapjam mert ezt mindenkinek beadják akinek ez a vércsoportja.

Úgyhogy még ez is érdekelne h ez fel kell h legyen tüntetve a záróra vagy esetleg más néven van írva?

Dokimmal legelőbb csak 10. tudok veszélni és találkozni ez ügyben mert szabadságon van.

Addig kérek mindnekit aki tud segítsen nekem ez ügyben,köszönöm előre is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook