Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rettegés az első csóktól. fórum

Rettegés az első csóktól. (beszélgetős fórum)


1 2
17. cb82b220ce (válaszként erre: 14. - SDitti)
2010. aug. 18. 21:57
Jaaaaaaaaaaaajjjjjjjj igen! Jó lenne megint érezni azokat az érzéseket. Izgulni mint állat :-D
16. cb82b220ce (válaszként erre: 12. - Isana23)
2010. aug. 18. 21:56

Az én első pasim is büszke volt magára, sőt annak idején amikor elmondtam neki hogy 18 évesen még szűz vagyok teljesen elvolt képedve... merthogy ez ritka. Szerintem nem. Nem volt szüzességi fogadalmam meg ilyesmi akkor és elmondtam neki hogy azért nem volt mást mert senkiről se éreztem hogy ő lenne az igazi.

Az első csókot nem kell bevallani de a szüzességet pl a mai napig nem bánom mert annyi figyelmet kaptam amennyit szerintem kevesen első alkalomkor. Na ez off volt :-) Bocsi.

2010. aug. 18. 21:54
No para!!! minden ok lesz :)
14. SDitti (válaszként erre: 8. - Katuska8)
2010. aug. 18. 21:53
Egyébként meg nem bírom elhallgatni, hogy mennyire irigyellek. Jó lenne, ha ismét annyi idős lennék.
13. SDitti (válaszként erre: 8. - Katuska8)
2010. aug. 18. 21:51

Ne parázz! :D Egyszerűen hagyd, hogy megtörténjen. Ne görcsölj rá!


Szerintem is büszke lesz a srác, hogy ő volt az első aki megcsókolt. Nem titkolnám a helyedben. (Az se biztos, hogy rákérdez.)

12. Isana23 (válaszként erre: 9. - Cb82b220ce)
2010. aug. 18. 21:51
Igazad van a tanító mester dologban! Nekem az első pasim volt a "mesterem" minden téren és olyan büszke volt magára, hogy ő oktatott ki a nagy kulissza titkokra! Pfffff... pasik....:D
11. Isana23 (válaszként erre: 8. - Katuska8)
2010. aug. 18. 21:48
Örülne neki, hogy Te vagy neki az első és tudod mit? még jobban becsülne! Nem fog kinevetni! Nem ismerem őt de biztosra veszem!
10. cb82b220ce (válaszként erre: 7. - Isana23)
2010. aug. 18. 21:47

Hihi. EZ aranyos volt :-) mármint hogy 1 hétig nem mertél vele találkozni :-D

Az én első csókom se volt a legjobb :-) de aztán a második már igen.

9. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2010. aug. 18. 21:45

Gyakorolni? Azt nem igen tudod sajna :-)

Emlékszem én is erre a bizonyos félelemre ami amúgy abba a pillanatba elszált ahogy megtörtént az első csók mivel valahogy ez mindenkinek ösztönösen megy.

Nem mondom hogy ne izgulj mert fogsz de hidd el hogy majd abban a pillanatban rájössz mit hogyan kell. Remélhetőleg egy olyan hapsit fogsz ki amelyik jól tud csókolni.

Amúgy sok pasi szereti a "tapasztalatlan" csajokat mert így ők lehetnek a tanító mesterek :-)

2010. aug. 18. 21:45
Nem tudom mitől félek ennyire...ő olyan más mint én, amíg nem beszéltem vele azt hittem, hogy egy nagyképű majom és, hogy mindenkit lenéz és persze ezekről az jut eszembe ha esetleg lenne valami köztünk akkor kiröhögne amiért még nem csókolóztam. Már tudom, hogy nem nagyképű és nem lenéző de még nem ismerem annyi ideje, hogy tudjam mi lenne a reakciója.
2010. aug. 18. 21:42
Szia ezt nem lehet gyakorolni egyedül :) Ha majd megjön a nagy szerelem és az alkalmas időpont akkor jön minden magától. Képzeld én is 16 évesen csókolóztam először és olyan szinten be voltam tojva, hogy egy hétig nem mertem találkozni a sráccal csakhogy ne kelljen megcsókolni, az alatt az egy hét alatt az idegességtől 3 kilót fogytam :D Aztán megtörtént az első (rohadt bénán, olyan gyorsan lekapott, hogy nem tudtam mit akar a nyálával a számon) aztán másodjára tökéletes volt... 7 évig tartott aztán ez a kapcsolat!:) Ne parázz rajta, majd alakul szépen minden!
6. 625b4da9ec (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2010. aug. 18. 21:40

Ne aggódj ezen!

Adja magát a szitu, senki nem gyakorolta a csókot az első előtt!

Legyél spontán és természetes!

2010. aug. 18. 21:40
Miért nem akarod hogy megtudja?Nem bízol benne, hogy eseteg kinevet, vagy ilyenek?
4. 116212323c (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2010. aug. 18. 21:40

:D ohh de jó is volt mikor én is ezen próbléma elött álltam...

néztem sok hülye filmet, megpróbáltam a kezemen, tükör elött stb...

hülyeség volt!

ne tudja meg? szerintem nálam jobban senki nem égett be az első csóknál :D

ha vissza gondolok jót nevetek mi történt :D

2010. aug. 18. 21:40
Szerintem ha majd sor kerül rá akkor ne titkold hogy ez volt az első. Baromi büszke lesz magára szerintem hogy ő volt az "első"
2010. aug. 18. 21:39

én 18 elmúltam, mikor megkaptam első csókomat, nem tanultam előtte, nem is gyakoroltam, csak láttam tv-ben. ez olyan ösztönös:-) és azt mondják, jól csókolok


csak nem sokszor:-S

2010. aug. 18. 21:37
16 éves vagyok és még nem volt barátom, sőt az a bizonyos első csók sem volt meg. Nemis magától a csóktól félek a legjobban, hanem nem akarom, hogy megtudja az volt életem első csókja. Hogyan tudom ezt elkerülni vagy hogyan gyakorolhatnám?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook