Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rettegek, hogy elveszítem a gyerekem fórum

Rettegek, hogy elveszítem a gyerekem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. aug. 24. 12:30
Pszichoterápia ,pszichológus,hipnoterápia a leghatásosabbak.
2016. aug. 24. 12:23

Sziasztok, 20 éves vagyok, van egy kislányom. A múltam elég kacifántos, tömören el mesélem: 13 éves korom óta egyedül élek, édesanyám alkoholista, és többre tartotta a barátját mint a saját gyerekét, édesapámmal szét mentek azóta sem hallottam felőle. A volt párom miatt (aki a gyerekem édesapja) meg gyűlt a bajom a gyám üggyel, az egész családja ellenem beszélt a gyám ügyön olyanokat ami abszolút nem igaz. Nekem a gyerekem a mindenem, és nem tudták tőlem el vetetni, mert ez volt a céljuk, azt mondta az anyja hogy ha a fiammal nem lehet akkor veled sem, és bármilyen papírt alá ír csak kerüljön intézetbe a kislány. Ezt természetesen a gyám ügy dolgozója előtt és a területi védő nő füle hallatára. Nem sikerült nekik a terv. A kislány velem van. Van egy párom október óta, észrevette rajtam azt hogy az idegrendszerem tropára ment és még kért hogy kérjek segítséget, mert ha így folytatom ideg össze omlást kapok. Be látom, tényleg igaza van. Minden apró dolgon fel kapom a vizet. Szeretnék végre normális életet élni, normális nyugodt életet. Rettegek hogy el veszítem a gyerekem. Mindig azt hiszem hogy mindenki ellenem van, mintha direkt tönkre akarnának tenni...


Segítsetek! Mit tegyek!?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook