Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reménytelenül beleszerettem valakibe, aki nem hogy nem akar... fórum

Reménytelenül beleszerettem valakibe, aki nem hogy nem akar... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
14. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. ápr. 5. 11:25
Ooo ha tudnád mennyi reménytelenül romantikus ember van aki egy fél mosolyba is bele tud szeretni.
13. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 11:25

A plátói szerelem talán a legszebb, egyben gyötrő érzés, én még most sem hevertem ki, pedig már meghalt.:(((


Megéreztem, ha mögöttem jött, remegni kezdett a lábam.

12. Channa* (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. ápr. 5. 11:08

Igen, ez egy öngerjesztő folyamat.

Magunknak hozzuk létre.

Fiatalon beleférhet az ilyen, de egy idő után ezt már irányítani kell.


Szerintem kb. 16 éves korig beleférhet az ilyen érzés, de később már nem. Ha valakinél később kialakul ilyen, ott szerintem valami gond van a felfogóképességgel.

11. libikóka (válaszként erre: 9. - Channa*)
2023. ápr. 5. 11:04
Hát jó,,
10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 11:01
Kamasz koromban én is halálosan szerelmes lettem valakibe, ő sokkal idősebb volt és nős. Jaj de sóvárogtam utána! Mindig akkor mentem ki az utcára, mikor tudtam hogy ő megy a munkából hazafelé. Sokáig volt ez fájdalmas szerelem, aztán elmúlt. Így lesz ez nálad is, csak türelem!
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2023. ápr. 5. 11:01

Szerintem igen.

Én se vagyok szerelmes Bruce Willisbe, pedig régen nagyon tetszett.;)

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. ápr. 5. 10:53

A "beleszeretés" nem akarom vagy nem akarom kérdése.


A többi stimmel:)

2023. ápr. 5. 10:49

De, a kor számít.

Nem tudom, hogy hány év van a javadra, de azt gondolom, hogy felnőtt nő vagy. Miért kell neked olyanba beleszeretned, akiről tudod, hogy nem kellesz neki?


Bocsánat, de lehetne annyi eszed, hogy reálisan szemléld magad és nem ragadna el a rózsaszínköd.


Keress magadhoz illőt, és akkor nem érzed rosszul magad magad.


Sosem fogom megérteni, ha valaki képtelen felmérni a határait...

2023. ápr. 5. 09:45
Csacsiság ez a "kor nem számít" bla-bla. Pár évnél tényleg nem számít, de nagyobb korkülönbségnél, igenis hogy számít. Persze ritkán, de vannak annál is kivételek, de tényleg csak ritkán, ami nem jellemző.
2023. ápr. 5. 08:35
A kor nem számit de, hogy nem akar semmit az baj. Akkor valószinű nem lesz semmi.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Apeeng)
2023. ápr. 5. 00:38
Sajnos ha a nő az idősebb, úgy látszik számít... plusz amúgy se voltam szép soha, valószínűleg ezért sem akar semmit.
2023. ápr. 4. 22:17
Elmúlik.
2023. ápr. 4. 20:26
a kor nem számít, sőt..de hogy nem akar semmit? Ez érdekes..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook