Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Reménytelen szerelem ....... fórum

Reménytelen szerelem ....... (beszélgetős fórum)

1 2
10. 2cb29de033 (válaszként erre: 8. - Erika 83)
2010. júl. 1. 12:02
Dominikának igaza lehet. Esélyes, hogy azért nem lépett ő feléd, mert kapcsolatban van, és hát ugye nem vakságot fogadott a párjának, hanem hűséget....
9. Erika 83 (válaszként erre: 5. - 2cb29de033)
2010. júl. 1. 11:50

Nem tudtam az elején,hogy van kapcsolata...Mikor már kiderült én régen odavoltam értem.

Tudom...nekem sem esne jól ha valaki az én pasim akarná elvenni...nem szép dolog....de sajnos olyan világban élünk,ahol nem igazán foglalkoznak az emberek a másik érzéseivel...sokszor vettem figyelembe mások érdekeit,és emiatt háttérbe szorult a sajátom.

Emiatt döntöttem úgy,hogy nem lehet mindig másokat magam elé helyezni.Mármint nem foglakozhatok a bnője érzéseivel...

8. Erika 83 (válaszként erre: 6. - 2cb29de033)
2010. júl. 1. 11:46

Sajnos ez a nehéz....mert vannak jobb napok,mármint,nah igen most túllépek rajta.De ez ördögi kör,ha nem megyek el a bulijukba akkor majd megörülök,hogy láthassam,ha meg elmegyek utána talán még rosszabb,pláne ha ott van a párja is és látom őket együtt.Jelek?egy kedves mosoly,számküldés nekem,véletlenül pont mindig arra kell elmennie ahol én állok,ha éppen a legnagyobb tömeg,akkor is arra jön,hiába a másik irányban sima az út,végig nézés rajtam egy kacér mosoly kiséretében ilyenek,volt hogy elment elöttem és mosolygott ezerrel és megállt a hátam mögött kb 1 méterre és onnét nézett.

Csak azt nem tudom lemérni,hogy ez miért is van?!Mármint véletlen és én képzelek bele többet....vagy csupán röhög rajtam magában nah ez a csaj aki odavan értem.....vagy tényleg szimpi vok neki.:):S

Amugy olyan szempontból nem éri meg,hogy sok dolog eluszhatott igy mellettem,de nagyon jó,fergeteges bulik is vannak mögötte,amit kár lett volna kihagyni.Csak néha már belefáradok ebbe,mármint ugyanaz,tavaly ilyenkor is ott voltam ugyanabban a buliban,most is...és változás semmi...ez a bosszantó:(:(

2010. júl. 1. 10:57
Lehet,hogy észre vett és az is lehet,hogy tetszel neki,de ha nem lép akkor valószínü,hogy nem akar,hiszen kapcsolata van és az csak egy dolog hogy vannak zűrök,ezt igazából te nem tudhatod,hiszen nem is beszélsz vele.
2010. júl. 1. 10:43
De amúgy meg neked kell eldöntened, hogy mi a helyes... 1,5 év nagyon hosszú idő!! Megéri?
5. 2cb29de033 (válaszként erre: 4. - D4c5dd9803)
2010. júl. 1. 10:42

Hát igen, az hogy kapcsolatban van, az más irányba tereli a dolgot. Én is megértem, hogy mit érez az ember ilyen helyzetben, s azért is írtam elsősorban, hogy zárja le, az biztos, hogy én soha nem környékeznék meg egy olyan embert, akinek kapcsolata van... igazad van, akármennyire is fáj, tiszteletben kell tartani.

Valahogy muszáj lesz lezárnod.

Nos, az hogy jeleket veszel észre, nem tudom mik lehetnek ezek.??

4. d4c5dd9803 (válaszként erre: 2. - 2cb29de033)
2010. júl. 1. 10:29

szia!


szerintem nem kellene jobban elringatni. az, hogy egy fiú ránéz nem jelent semmit,ha akart volna valamit már lépett volna....kapcsolatban van!!!nem egy külső személynek kell eldönteni, hogy az működőképes-e vagy sem.

Ez egy felejtős dolog!!!így is több időt szentelt rá mint kellett volna

2010. júl. 1. 10:23

Szia!


ne haragudj, de te egy álomba vagy szerelmes...és még az sem biztos,hogy szerelmes vagy, csak nagyon az akarsz lenni.próbáld a figyelmedet elérhető fiúk irányába terelni, akiknek nincs párjuk, észre is vesznek,és meg is mered szólítani őket.ezt a fajta rajongást meg kellene hagyni a tizenéveseknek :S

2. 2cb29de033 (válaszként erre: 1. - Erika 83)
2010. júl. 1. 10:18

Szia.

Hát nagyon nehéz helyzetben vagy. :( Biztos elmentél ennyi idő alatt szép dolgok mellett, muszáj valahogyan ezt a dolgot vagy lezárnod, vagy megtudnod, hogy mit is érez. Ha úgy gondolod, hogy vannak jelek, akkor azok biztos vannak. Hidd el, semmi sincs véletlenül, minden történik valamiért! Én már csak tudom. :)

Légy egy kicsit bátor, legyél őszinte magadhoz, s ha úgy gondolod, akkor hozzá is.

Nehéz ilyenkor tanácsot adni, pláne, hogy van kapcsolata is, amibe gondolom nem szívesen nyúlnál bele.

Amúgy milyen jelekre gondoltál?

2010. júl. 1. 09:58

Most már több mint 1,5 éve annak az estének,hogy minden megváltozott..Akkor azon az estén,valami megfogott abban a srácban,akiért azóta is fáj a szívem.

Tehetetlennek érzem magam..ő párkapcsolatban él,bár ugy tudom nem a legjobb a kapcsolatuk.

Ugy élem a mindennapjaim,hogy az újabb hétvége tudata éltet(zenész,és az ő bulijukba szoktam járni).Minden hétvégén elhatározom...nah igen most odamegyek hozzá,és beszélek vele,és elmúlik a buli,én minden egyes alkalommal szerencsétlenebbnek érzem magam,hogy megint-megint nem tettem semmit.

Csak nézem...de egyre jobban kínoz ez a tehetetlenség.

Ugy vettem észre ő is néz,de hát nem tudhatom miért...Az is lehet csak nevet magában rajtam.

Személyesen nem szoktam vele beszélni,tudok róla jó pár dolgot....hozzászólásait forumról...beszélgetéseit élő adásból,(álmait)....de igazából csak a külső ami megfogott,az a csodálatos arc,mosoly,szemek.

Nem a rajongás hajt,mármint nem az az énje érdekel mert zenész,és milyen menő lenne,hanem maga az ember.Az a kisugárzás,életszeretet ami neki van.

Irtam neki régebben névtelenül egy e-mailt,amire nem jött válasz...majd késöbb névvel(kamu névvel),amire jött levél,nagyon aranyos,mely leginkább a képre hajtott,hogy tudja ki is vagyok.

Én nem küldtem képet,lereagáltam egy ujabb levéllel,amire már nem irt,utána még hónapokig küldött ezt-azt pl pps-t,vicceket,de csak ilyen stílusú maileket kaptam,de most már 1 hónapja ez is megszűnt,elmaradt.Most igazából nem tudom miért,,,,esetleg rájöhetett,hogy ki is irta valójában,és nem jövök be neki.

Néha vannak olyan véletlen dolgok,amiből arra következtetek,hogy tudja,hogy én voltam,vagyok az....de lehet csupa véletlen minden.

Vannak napok mikor elhatározom irok neki mailt és elmondom az érzéseim,hogy vele fekszem vele kelek,legalább megtudnám mit gondol.

Félek,attól hogy nagyon nagy égés lenne,de ahhoz nem lesz erőm,hogy odamenjek hozzá.

Mindig várom a csodát...várom,hogy egyszer csak ir-keres,szívdobogva nézem meg nap mint nap a maileket,hátha....

Ellopja már az álmaim....többször álmodtam már,hogy megtudtam azt,hogy világvége lesz és rohanni kezdek,rohanok hozzá,hogy akkor elmondjam neki,hogy szeretem.

Lehet kinevetne ha megtudná,hogy szeretem,vagyis vágyom rá....jó lenne a karjaiba bújni.

Reménykedem...de jó lenne már tenni valamit...mert 1,5 nagyon hosszú idő,és amiatt,hogy őt hajtom,lehet elmentem sok olyan dolog mellett az életben,mely boldoggá tett volna.

De valahogy nem múlik a vágy....sokat gondolkoztam már...lehet ha megadná a sors....kitudja nem olyan lenne mint amilyennek szeretném,de ugy érzem ha nem kaphatom meg talán sosem tudok tűllépni rajta,mert az a baj idáig ugy láttam minden elérhető az életben...csak nagyon kell harcolni,és többnyire el is értem a céljaim,még ha nagy munkával is.


Huh ez jó hosszú levél lett,de nagyon jó volt kiirni magamból.


Érdekel a vélemény:)!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook