Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyoldalú, reménytelen szerelem fórum

Egyoldalú, reménytelen szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. aug. 28. 10:48

Sajnos, úgy érzem, én is ebben a cipőben járok. Lassan jöttem rá, hogy mit is érzek iránta. Egyszer találkoztunk kettesben, bennem olyan érzés volt, hogy úristen velem is megtörténhet! Örültem neki. Viszont a fiúnak mások voltak a szándékai, én meg nem adtam be a derekam. Utána párszor próbálkoztam, de nem igen vette a lapot, később mikor erőt vettem magamon, és elmondtam, hogy a találkozásunkkor jól éreztem magam, szinte egyből lerázott.

Néha iszonyú nehéz, mikor látom, hogy milyen jól elvan másokkal(főleg lányokkal), és rólam már tudomást se vesz. Néha elviselhető. Én nem vagyok az a héthavonta halálosan szerelmes típus, és nagyon fáj, hogy ezt érzem és nem talál viszonzásra. :(

Jobb pillanataimban abban reménykedem, hogy lesz majd egy rendesebb srác, aki iránt majd hasonlót fogok érezni, és akkor nem maradok magam ezzel, + talán rájön az a fiú, hogy mit is veszített velem. Rosszabbakban, nos inkább nem is mondom...

Dia

108. ronka
2012. aug. 22. 21:38
Igen ,de ennek már 40 éve.
2012. máj. 8. 12:44
igen,de szerintem mindenki volt
2012. máj. 3. 18:24
Ez a reménytelen szerelem... mindenkivel megesik az életben, ebből csak tanul az ember, ezt nem lehet elkerülni, egyszerűen jön és kész, el kell fogadni, de ami vigasztaló, hogy minden elmúlik egyszer. A barátok minden esetben nagy segítséget jelentenek a nehéz időkben! :)
105. bogrács52 (válaszként erre: 103. - Cel)
2012. máj. 3. 14:26
mondasz valamit...:)
2012. máj. 3. 14:22

Sziasztok!


Én túl a harmincon szerettem bele az Ő-be akit azt gondoltam nem létezik!

Az első ember akivel leakartam élni az életem!

Megkaptam!Szerettük egymást!De a hazugságai,a pénz

és a családja tönkre tette a kapcsolatunkat!(Ja meg a társkereső oldalak ahol fent van talán most is!)

Én még mindíg szeretem,de a sok megaláztatása lassan kiöli a szívemben levő érzéseket!Ezek után már senkiben nem akarok megbízni!Pedig vágyom egy őszinte társra........Szép napot!

103. cel
2012. máj. 3. 14:15
Gyermek betegség, előbb-utóbb elhagyjuk, mint egy rossz szokást:)
2012. máj. 3. 14:14
szerintem mindenki volt...
101. megi04
2012. máj. 3. 14:12
Nem.
2012. máj. 3. 14:12
igen, én is kinöttem:)
2012. máj. 3. 14:12
ühüm...de kinőttem :)
2012. máj. 3. 14:12
igen
2012. máj. 3. 14:11
?
96. Titic
2011. aug. 10. 22:41
na ezt nem ide akartam:D
95. Titic
2011. aug. 10. 22:41
Lányok! Új fórumozótársnő szeretne csatlakozni a klubba. Megkérdezem a véleményeteket, hogy csatlakozzon-e hozzánk? Kérjek rövid történetleírást tőle?
94. 0c7cb4959f (válaszként erre: 91. - Tüskésböködő)
2011. aug. 2. 19:44
:)
93. 1de546fb16 (válaszként erre: 92. - Titic)
2011. aug. 2. 19:34

Szia Titic!

a lehető legjobban együttérzek veled!!!

olyan szerelmes vagyok egy férfiba,hogy már az éjszakák is fájnak!sosem fogja megtudni,hogy szeretem,de ez nem tart vissza.milyen fura4 ez előtt 10 évvel,nem volt olyan férfi,akire esetleg "ráhajtottam"és valamilyen szinten ne tudtam volna megszerezni.most meg egy rakás csőd vagyok!!!megöregedtem....meg is híztam egy kicsit,de a legnagyobb baj,hogy ő is és én is családos vagyok.időnként látom őt,de szerintem ő simán átnéz rajtam.azt hiszem a gyűrű bölcsességhez kell nekem is folyamodni.

92. Titic (válaszként erre: 91. - Tüskésböködő)
2011. aug. 2. 18:57
:(:( köszönöm. Nem tudom mikor fog sikerülni:(
2011. aug. 2. 14:55
Szia, Titic! Az elsőt akkor tudtam elfelejteni, amikor észrevettem, más csajjal kikezdett. Lehet, hogy csak azért, hogy hagyjam őt békén, de ez elég volt, hogy kiábránduljak belőle. Egy hét múlva már nem is értettem, miért tudtam annyira beleesni, mit ettem rajta két éven át. Utóbb kiderült, nem volt igaz a dolog a másikkal, de azontúl a sírig jó barátok maradtunk. A másik nehezebb eset volt, valójában mindig tagadtam, hogy én szerelmes lennék bele, "csak" megértést, vezetést vártam tőle - mint utóbb kiderült, egy gyerekkori traumát akartam általa feldolgozni, amiben persze nem segíthetett, viszont menekülni kezdett. Én meg üldöztem. Mindig találtam ürügyet, hogy megkeressem. Végül egy szakértő segítő (angyal?) kellett, hogy utat mutasson. Azóta is találkozom a nevével, titokban vágyom rá, hogy megkeressem, de lebeszélem magam. Egyszerre szeretem és gyűlölöm, hálás vagyok neki és haragszom rá. Maradtak az álmok. De ma már az sem kell, eltemettem az emlékeim közé, és hálás vagyok a sorsnak, hogy így alakult, mert ez indított el az önismeret - spritualitás - megvilágosodás felé. Három hónapig reménykedtem, két évig sírtam utána és egy éve megbékéltem vele. De jó emlékezni a szerelemre, a tűzre, erőt meríteni a feltámadásból. Kívánom, hogy Te is mihamarabb érd el a lelki békédet.
90. Titic (válaszként erre: 89. - Tüskésböködő)
2011. aug. 2. 13:17

Szia Tüskésböködő. Köszi a tanácsokat, mindenkitől fogadok el, aki már tapasztaltabb nálam és elég sokan vannak látom. Ez a meditációs dolog már nagyon megy. Erre én is rájöttem és elalvás előtt kommunikálok vele. De mindig belealszom:( szóval még nem értem célba:D:D

Neked hogy sikerült túl tenned magad? Biztos még mindig van egy két érzésed, nem igaz? Ez nem tud csak úgy egyik napról a másikra elmúlni.

2011. aug. 2. 10:07

Csak vélemény,több hasonló tapasztaalat alapján.

Valami hiányzik a házasságodból, és ezt Tőle várod. Az érzéseket nem tudjuk irányítani, csak a tetteinket. Legtöbb, amit tehetsz, hogy kerülöd a találkozásokat. A felizzó levegő azt jelenti, szeret, nem vagy számára közömbös, viszont nincs elég töltet benne, hogy átlépje a korlátokat. Módszer, ami nekem bevált: elalváskor vagy meditációban idézd meg, beszélgess vele, hagyd, hogy megtörténjen minden, amit akarsz. Feloldódik a feszültséged. Mindeközben ügyelj, hogy a valós életedet éld meg teljesen (amennyire tudod), ne mulaszd el a kötelességeket. Valóban elmúlik - erről szól Zorán száma, én ezt hallgattam amikor szükséges volt: A szerelemnek múlnia kell. A pasiknál is megvan ez az érzés, csak ők nem írnak fórumokba erről, szégyenlősek. Az utolsó hsz-ra: nem az önbecsülés öli meg a szerelmet (nem vagy képes önmagadra figyelni ebben a helyzetben), hanem akkor jössz rá, mit tett veled, amikor már elmúlt a köd (a rózsaszínű, esetleg lila egerekkel). Nekem végül segítség kellett, amikor rájöttem, az egész az önismereti úton való elinduláshoz kellett, azt vártam Tőle, de persze nem tudta megadni. Nálunk is vibrált, izzott, de csak egy kézszorítás és a tekintetek összefonódása volt a csúcs. Priviben többet, ha segítség kell. Bocs, nem akartalak kioktatni, ezek csak gondolatok egy sorstárstól.

88. 0d968f6820 (válaszként erre: 87. - Beledöglök)
2011. júl. 31. 21:07
igazad van, a szerelmet az önbecsülés öli meg, de akkor is ha másiknak nincs és te nem tudsz segíteni rajta, vagyis nem hagyja.. ha fontosabb neki a saját önsajnálata...mint bármi más.
87. beledöglök (válaszként erre: 78. - Barabra)
2011. júl. 31. 18:55

ismerős érzések : nem vagyok elég jó neki, örökre kevés leszek és ezért örökre sok :(.

Igen : a szerelmet az önbecsülés öli meg.

Amikor eljön az a pont, hogy magamat jobban szeretem és nem hagyom megalázni, kihasználni.

86. 0d968f6820 (válaszként erre: 78. - Barabra)
2011. júl. 31. 18:26
Lehet igazad van... az önbecsülés az egy fura dolog, ha teljes a rózsaszín köd, nincs se dac se büszkeség.. aztán ha vége.. hirtelen rájössz mit is csináltál.. de én most csak mosolygok rajta és azt mondom.. hmmm legalább ez is megvolt... több lettem tőle.
85. 0d968f6820 (válaszként erre: 80. - Zzmm)
2011. júl. 31. 18:24
próféta szóljon belőled :-)
84. Titic (válaszként erre: 83. - Zzmm)
2011. júl. 31. 14:48
Nincs, a szüleivel él. Nincs kapcsolata.
83. zzmm (válaszként erre: 82. - Titic)
2011. júl. 31. 10:51

ezt az ember megérzi..

Ő is nős? Van családja?

82. Titic (válaszként erre: 79. - Zzmm)
2011. júl. 31. 10:34
Nem ismerem az érzelmeit. Csak annyit érzek, hogy amikor találkozunk és beszélgetünk, akkor vibrál a levegő. Olyankor mindig azt érzem, hogyha a nyakába ugranék, akkor ő is viszonozná. Biztos vagyok benne.
81. ice kuszi (válaszként erre: 77. - 0d968f6820)
2011. júl. 31. 08:16
Ezt mintha szóról szóra én írtam volna!:-(((
80. zzmm (válaszként erre: 77. - 0d968f6820)
2011. júl. 31. 07:49

valami mégsem volt tökéletes..

Hidd el, lesz olyan, akivel az lesz, mindkét fél részéről.. ))

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook