Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Régimódi vagyok vagy túl gátlásos? fórum

Régimódi vagyok vagy túl gátlásos? (beszélgetős fórum)


2021. júl. 7. 17:01
Szerintem ez a normális, amit fi. írt. Nálam az első rAndin még a másik megérintése sem fért bele.
21. mikkmókus (válaszként erre: 20. - Sanyinak)
2021. júl. 7. 16:35
Kinek mi a fontos, de mint általános téma, szerintem előkerül a foglalkozás is... Ha nem is az első randin, de később mindenképp... Nem a fizetést hangsúlyoztam ki ezzel.
20. sanyinak (válaszként erre: 19. - Mikkmókus)
2021. júl. 6. 16:06
Miért pont a foglalkozás a lényeg? Hogy lehessen tudni, utána kell-e fizetni, vagy sem? :)
2021. júl. 5. 23:06

Őszintén szólva nem is értem a mai fiatalokat, vagyis inkább a felfogást. Nekem mindig tök evidens volt, hogy ismeretlennel nem smárolok, de még csak a kezét sem fogom meg. Általában a randikon a legtöbb embernek "elég", ha tudja a másik nevét, foglalkozását, utána már fekszenek is be az ágyba. Sose értettem, de nem is nekem kell.

Szerintem igenis jó, ha az ember megismeri, kivel akar/nem akar lenni. Ez nem régimódiság, csak szimpla elővigyázatosság, türelem.

18. 848b1daa4b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 19:39

A randi azért van, hogy a sok hazugság alkalmat teremtsen egy másodikra.


Ha ez a randi, akkor a qrvázás egy sokkal őszintébb műfaj.

17. 184481d874 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 11:38
Egyetértek veled.Eljön az idő amikor érezni fogod,hogy Ő több-e ahhoz,hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.
16. Otsike
2021. jún. 30. 10:43
Szerintem is:)
15. 66e2bc2de5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 09:08
Nem vagy régimódi, maximum gátlásos. De azzal sincs baj. Mivelhogy a gátlásos is relatív (kinek-mi). Mindenkinek más az elképzelése a randi fogalmáról. A legfőbb hogy az értékrendek és elképzeléseitek egyezzen.
14. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 08:46
Jól csináljátok! :)
13. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 9. - Liliom10)
2021. jún. 30. 08:45

Valóban túl sok ilyen nő van, ezért a férfiak nagyrésze már nem is akar tartós kapcsolatot. Túl könnyű lett nőt "szerezni", és ez 30-40-50 éve még nem így volt.


"Szegény" férfiak akkoriban kénytelenek voltak hónapokig udvarolni és feleségül venni a kiszemelt hölgyet, mert nem volt minden sarkon pár randi után megkapható nő. (mindig voltak könnyen kapható nők, de erős kisebbség volt, ma természetes pár randi után szexelni)


Változnak az idők.., már a nők is vadásznak.


Én férfiként is sajnálom, hogy ez megy manapság. Kevés az érték.


Tudom öregszem. :) Igaz én már 16 évesen is így gondoltam.

12. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 08:44
Helyén van a dolog.
11. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 08:26
Inkább azt mondanám, normális vagy. :)
2021. jún. 30. 08:24
Nem vagy régimódi.Azt és úgy csináld ahogy neked jó esik, nem kell foglalkozni másokkal ki mit mond.
9. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 08:20

Nekem az a teljesen természetes, ahogy Te viselkedtél és gondolkodsz. Miért kéne egy idegen ember kezét (meg)fogni ? Ez csak az ismerkedés első napja. Pláne nem csókolózni rögtön !

A nők rontják el a férfiakat. Semmi udvarlás, nincs rá szükség, hiszen a nő első nap benne van a szexben. Ezért a kalandra vágyó férfiak nem strapálják magukat, gyorsan lelépnek. Nem baj ! Majd jön olyan, aki párt keres, nemcsak szexpartnert !

Találkoztok újra ?

8. 2db865c142 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 05:37
Nem te vagy a régimódi ez így lenne a normális és nem úgy hogy egyből a nemi szervére ugrani a másiknak., Mint ahogy sok nő csinálja. Akik vagy ki vannak éhezve vagy úgy gondolják hogy így kell megfogni egy férfit. Nekem volt egy nagy szerelmem Minden lépcsőfokot végig jártunk az ismerkedésnél..az írogatás a Skypeolás, telefonbeszélgetést és mire találkoztunk Annyit beszélgettünk hogy elkezdtünk egymáshoz kötődni, vonzódni valamilyen szinten már megismertük egymást. Ha jól emlékszem a harmadik találkozáskor történt meg a szeretkezes. A mai világban ez úgy működik állítólag hogy először a szex Aztán hogyha az jó volt akkor jöhetnek az érzelmek és a beszélgetés. .. Na én ebből sekélyes felszínes ösztönös világból nem kérek. Úgyhogy te se hibáztasd magadat. Így lesz értéked. De ez csak az én véleményem. Nekem is volt már olyan randevúm hogy meg akarta fogni a kezemet hogy milyen az érintésem, és 1 óra találkozás után kinyogte hogy jó lenne vele tölteném a húsvétot, két napot. sütni főzni csinál nekem csülköt salátaágyon, tévézünk pizzát rendelnék. Akkor láttam Életemben először és körülbelül egy órája találkoztam vele. Fejvesztve menekültem. ... utána alig bírtam lekoptatni.
7. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 05:15
Ha azóta is keres / beszéltek, akkor semmi gond! Ebben nincsenek elvárások.
2021. jún. 30. 00:29
Igen.
2021. jún. 29. 22:38

Köszi a válaszokat.

Én örültem, hogy nem fogta meg a kezem és nem nyomult.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 29. 22:32

Ebbe nem lehet másnak beleszólni, hiszen te /ti éreztétek mi fér bele.

Ha szimpatilus lett volna és nyúl a kezedért, gondolom, nem tépted volna ki erővel a kezéből.

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 29. 22:32
Saját tempódban haladjál nincsenek szabályok.
2. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 29. 22:27
Ez mindig két emberen múlik. Ha a lovagodnak és neked is elegendő első randin ennyi, akkor ne törődj mások véleményével!
2021. jún. 29. 22:24

Hétvégén találkoztam először egy pasival, netes társkeresőről. Szimpi volt, sétálni voltunk.


A barátnőm első kérdése: és megcsókolt? Vagy legalább a kezed megfogta? Mondom egyik sem, de miért sétálnék kézen fogva olyannal, akit akkor láttam először?


Én vagyok túl régimódi? Értem, hogy sokaknál az első randin szex is van nem csak a kézfogás, de nekem a kézfogás sem fér bele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook