Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Régi munkahelyre visszamenni. Mit gondoltok erről? Ti megtennétek? Ismertek olyat, aki visszament? fórum

Régi munkahelyre visszamenni. Mit gondoltok erről? Ti megtennétek? Ismertek olyat, aki visszament? (beszélgetős fórum)

1 2
2018. márc. 24. 21:24
17 év után visszamentem! Igaz, akkor nem tudtam máshol elhelyezkedni a 90-es években. Vállaltam, hogy alacsonyabb beosztásban is, de szakirányú végzettségemnek megfelelő munkát végezhessek. Már régebben nyugdíjas vagyok, de utólag nem bántam meg!
16. simple (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2018. márc. 24. 21:22
Engem hívtak anno, hogy menjek vissza. Leépítés miatt közös megegyezezéssel jöttem el. De nem mentem vissza, a büszkeségem nem engedte, pedig szinte könyörögtek nekem. Másik munkakörbe hívtak vissza, mert valaki elment szülni.
2018. márc. 24. 21:09
pl én is visszamentem sok év után..
14. fe22c2d57c (válaszként erre: 12. - Suesue)
2018. márc. 24. 20:55

Igen, a munka és a társaság! Nekem is hiányzik. Az hiányzik, hogy éveken át ott voltam, megvolt a mindennapos rutinom, gyakorlatilag haza jártam oda. Néha már az is eszembe jutott, hogy volt 2 kolléganő, akik rém gorombák voltak, a köszönésen kívül sosem beszélgettem velük, de még ők is hiányoznak :D

Utolsó napomat végig sírtam. Önszántamból jöttem el, de mégsem.

2018. márc. 24. 20:51

Azt még hozzáteszem, hogy nem ugyanabba a munkakörbe mennék vissza. Teljesen más lenne a munka is, meg a közvetlen kolléganőim is. De ugyanaz a cég, ugyanaz az épület. A felettesem is más lenne, meg a kisfőnököm is.

A régi bagázzsal gyakorlatilag csak annyi kapcsolatom lenne, hogy egy épület, és néha találkoznánk a liftben. Meg a pénzügyes hölgy utalná át a fizetésem :D

12. Suesue
2018. márc. 24. 20:49

Nekem jövő héten kiderül, pénteken telefonáltam.

2-éve nem dolgozom, de hiányzik, nem hagytam volna ott, de nem adták meg a megbeszélt szabadságot.

Most úgy jelentkeztem, hogy megmondtam a kellő időpontokat, ha jó jó, ha nem nem.

A fizetésem fele elmegy benzinre, szóval nem a pénz motivál, hanem a munka és a társaság.

Valamit úgyis találok, szóval ha ez most nem akkor majd valami más.

11. fe22c2d57c (válaszként erre: 9. - Linzerkarika888)
2018. márc. 24. 20:48
Ez az igen... Emiatt nem akarok. Meg olyan dolgok, hogy ismerek ott mindenkit. Ami pozitív, tudom kivel hogy beszélgessek, kivel tartsam a távolságot. De negatív is, mert ugyanazok az arcok évek óta, ismerem őket hogy mennyire kötekedők, mennyire rosszindulatú némelyik kollegina.
10. fe22c2d57c (válaszként erre: 8. - Sanyinak)
2018. márc. 24. 20:47
A szívem vissza húz, csak a büszkeségem nem :D
2018. márc. 24. 20:41

Hát ilyenek után, minek akarnál visszamenni?

Én ezek után nem mennék. Tartás és önbecsülés!

2018. márc. 24. 20:37

Nálunk is volt olyan, hogy egy még rosszabb munkahelyről visszajött valaki :)

Ha nincs jobb, akkor menj vissza!

7. fe22c2d57c (válaszként erre: 4. - Sanyinak)
2018. márc. 24. 20:32
Nem szülés után, hanem eljöttem, sokáig munkanélküli voltam, aztán találtam valamit de nem tetszik. És most visszamenni.
2018. márc. 24. 20:31
A pénzügyről az egyik hölgy azt mondta, egy másiknak, hogy "nem fog hiányozni". Mármint én neki. Szóval nem mindenki vár vissza. És nem akarok rossz szájízzel ott lenni, vagy támadásoknak kitenni magam. Hozzáteszem, sosem bántottam meg ezt a hölgyet, gyakorlatilag fél évente 2-szer ha beszéltünk telefonon. Másik városban, nem egy helyen dolgoztunk. Szóval itt valami sz*rkavarás lehet.
2018. márc. 24. 20:28
Tépődök régóta, mert nem annyira önszántamból jöttem el, hanem mert mondhatni kijátszottak. Pár hete a kisfőnököm felhívott, hogy menjek vissza. Akkor nemet mondtam. Pont az ő keze volt abban, hogy ne én kapjam meg az előléptetést. Csak ennyit mondtam egy másik felettesemnek, hogy XY felhívott, hogy menjek vissza. Ő vágta rá, hogy "és nem küldted el a búsba?" Tehát a cégnél tudva levő, hogy ki lettem fúrva.
4. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2018. márc. 24. 20:26
Mármint szülési szabadság után, vagy egy köztes munkahely után?
3. fe22c2d57c (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2018. márc. 24. 20:24
Olvasgattam erről, és többen is megtették, hogy visszamentek. A cégnél ahonnan eljöttem, ott is 3 olyan személyt ismerek. Aztán 2-3 év múlva újra elmentek.
2018. márc. 24. 20:18
Én visszamentem, nem bántam meg.
2018. márc. 24. 20:17
Erősen gondolkodom rajta, hogy visszamegyek. Illetve vívódom. Vissza is mennék, meg nem is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook