Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
10833. jgaabor (válaszként erre: 10832. - Nikola0223)
2017. ápr. 29. 20:20

De így konkrétan mit mondtak?

Magát a szert okolták?


Vagy hogy nem eszel pl. tejterméket, azért vannak ezek? Vagy a túl sok zsírt? Vagy mit?

10832. nikola0223
2017. ápr. 29. 17:07

Kedves Regenorosok!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek, nem olvastam igaz végig a fórumot, de valaki hátha tud ajánlani valamit.

1hónapig csináltam a Regenor kúrát.

(Kúra előtt csináltattam teljes laborvizsgálatot aminek teljesen jó eredménye lett)

-6,5kg le is ment rólam szépen. Ettem rendesen, nem éheztettem magam, betartottam minden szabályt + tornáztam is ritkán.

DE!! Negatív tapasztalataim voltak a kúra során amik miatt muszáj voltam abbahagyni:

- 17napig menstruáltam (nőgyógyásznál voltam vele)

-a pulzusom 45!! volt legtöbbször az 1hónap utolsó hetében, amitől nagyon rossz volt a közérzetem. (Vizsgált utána a háziorvos)

Mind 2 orvos egyértelműen a Regenort hibáztatta a panaszok miatt.

Már 4. Napja, hogy nem szedem a Regenort, de elvagyok keseredve. Egyik fogyókúra sem használt még azok közül amiket kipróbáltam és szeretnék tovább fogyni. (Egyébként 85,4kg-ról 78,9kg-ra csökkent a súlyom)

Tudnátok ajánlani valamilyen más hasonlóan bevált fogyókúrát? Ezt a kúrát nem merem tovább folytatni. :(

10831. Nitta75 (válaszként erre: 10830. - Asparagus)
2017. ápr. 26. 20:47

Probiotikumot szedek folyamatosan, csak azt nem tudom,hogy miért jönnek a kilók. Nem igazan szeretnék hizni,azert is figyelek oda most is,hogy folytatom az etkezest,ugy,ahogy kell,csak kevesebb zsírral. Es apránként probalnam visszavezetni az eddig tiltott dolgokat.

Most erősen gondolkodom azon,hogy ujrakezdem a lottyel együtt,de azt mondtak,hogy igy is túl sokáig csináltam,hagyjam mar abba. Gondolom,a vegtelensegig azert nem lehet csinálni?!

10830. asparagus (válaszként erre: 10829. - Nitta75)
2017. ápr. 26. 20:36

Lehet csinálni folyamatosan.

Mondjuk kúra után szoktak ajánlani probiotikumot, hogy ne legyen gond, ha tejet vagy tejterméket - vagy valami mást, amit a kúra alatt nem lehetett enni - eszik valaki.

10829. Nitta75 (válaszként erre: 10828. - Asparagus)
2017. ápr. 26. 20:29

Koszonom. Zsírt csak piritossal eszek reggelire es azzal fozok. Többet nem használok.

Szóval,Tènyleg nem értem.

Mikor lehet ujrakezdeni?

10828. asparagus (válaszként erre: 10827. - Nitta75)
2017. ápr. 26. 20:23

Szia, ha nem iszod a regenort, akkor zsírt se kell annyit enni!

Egyébként nem biztos, hogy valódi hízás, lehet, hogy csak a vizet tartja meg valami miatt a szervezeted.

10827. Nitta75
2017. ápr. 26. 20:05

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, tapasztalatot osztanek.

Fel évig csináltam a kurat, mindent betartva. 3 hete hagytam abba,az étrendet azóta is tartom,egyszer ettem egy almát,két alkalommal sajtot.

Ellenben hiztam 2 kilót.

Mit kéne tennem,hogy ne jöjjenek vissza a kilók?

10826. asparagus (válaszként erre: 10825. - Channa*)
2017. ápr. 26. 19:57

Ch csak csökkentve van, nyers zöldség jó lenne, de kb. csak reggel eszem, vagy ha grill van, ahhoz.

Köretet bármit, csak zsírral készítve. Mennyiségi korlát nem igazán, inkább a kalóriákra érdemes figyelni, mert az étkezésenkénti 3-5 deka zsír jól megnyomja a kalóriabevitelt.

Olvasgatni rengeteget lehet, azért fontos, hogy olyan valaki segítsen, aki ismeri és meg is csinálta a kúrát.

A mozgás fontos, de nem feltétele a sikeres kúrának.

10825. Channa* (válaszként erre: 10824. - Asparagus)
2017. ápr. 26. 18:57

Értem. Akkor tulajdonképpen úgy esztek, ahogy bárki más, aki nem diétázik, csak minimumra van csökkentve a CH és élesztős dolgok, azaz az élesztős is mehet pirítva, ha jól tudom.

Nyers zöldséget eszel minden étkezéshez? Azt olvastam, hogy az fontos. Milyen köretet lehet enni?

Azért van valami mennyiség korlát?


A fórum elején valakitől olvastam, hogy 3-4 szelet kenyeret eszik egy étkezésre. Hát ez azért rengeteg, nem? Mondjuk én biztos szétdurrannék, ha ennyit kellene ennem.



Tulajdonképpen a férjemet szeretném egy kicsit diétázni úgy, hogy ne vegye észre:DDD

Csak egy kicsit pocakos, úgy 5-10 kg feleslege van, ami nem vészes, de azért nem ártana megszabadítani tőle....Mozgás neki is van elég.

10824. asparagus (válaszként erre: 10823. - Channa*)
2017. ápr. 26. 17:08

Ma a vacsi a déli zöldbab leves lesz, mert sok volt az ebéd, csülökpörkölt kukoricagaluskával, és inkább a levest nem ettem meg, elég gyakran csinálom ezt, a reggeli meg mindig pirítós valamilyen hentestől való feltéttel, vagy szalonnás tojásrántotta, vagy bundáskenyér, retekkel, zöldhagymával vagy ami éppen van itthon.

Holnap chilis bab lesz az ebéd, de azt elajándékozom, nem szeretem, van még hétvégéről a fagyasztóban bolognai.

Uzsonna és tízórai a regenorozóknak nemigen kell, mert a zsír telít, nem éhezünk meg.

Ha valakinek viszket a szája, akkor ehet karalábét, répát, esetleg natur kölesgolyót, meg láttam már a kukorica abonettet is, hogy ették, én ilyen hungarocellekkel nem élek.

10823. Channa* (válaszként erre: 10822. - Asparagus)
2017. ápr. 26. 16:28

Köszi!

Reggeli és vacsi nem volt?

Tízórai, uzsonna?

Vagy a regenor mellett 3x kell enni?

10822. asparagus (válaszként erre: 10819. - Channa*)
2017. ápr. 26. 09:53

Igen, azért...

..meg azért, mert én például a regenoros étrendet folytatom, és egy ételkiszállító cég hozza nekem az ebédet.

Tegnap zellerkrémleves volt, rántott szelet és zsírban párolt zöldségek a második fogás.

10821. Kör0 (válaszként erre: 10817. - Asparagus)
2017. ápr. 26. 03:39
:D
10820. Aggódó65 (válaszként erre: 10807. - Eindhovenaar)
2017. ápr. 25. 21:25
Köszönöm a biztató szavakat most nagyon jól esik a lelkemnek ! És igen remélem, hogy minden rendbe jön. Minden jót Neked !
10819. Channa*
2017. ápr. 25. 18:19
Kajákat gondolom azért nem írtok, mert nem csináljátok, csak áruljátok a lötyikét a jutalékért. Szép....
10818. Channa*
2017. ápr. 25. 18:09

Na, erről ennyit...

Itt csupa olyan ember van, aki játsza az öngyógyítót, és természetesen nem veszik észre, hogy a kezeletlen betegségük miatt már észre sem veszik, mert nem emlékeznek rá, hogy gond van az agyukkal.


Gondolom ez az iszonyatos rosszindulat is a regenor mellékhatása, ugye?

Nézzetek már magatokba, hogy milyenek vagytok. Egy értelmes mondatot nem sikerült leírnotok, csak köpködtök, fröcsögtök.

Gratulálok a neveltetéseknek, a környezeti hatásoknak, ami a ti köretekben menő.

Szégyen, hogy vannak ilyen emberek!

10817. asparagus (válaszként erre: 10814. - Kör0)
2017. ápr. 25. 17:28

Az lehet, más okát nem látom, hogy nem próbálta, nem is érdekli, leírja a betegségeit és hogy miket szed rá..

Egészségére!

Nekem már nincs se magas vérnyomásom, se pm alulfelül, orvost se láttam 5 éve, csak a véradóban!

Regenorossssat Neked is :D

10816. Channa* (válaszként erre: 10814. - Kör0)
2017. ápr. 25. 16:20

Igen, a nyitott kapu engem is zavar, hiszen te is ki tudtál így szabadulni:DDDD


Ja, szióka:DDDD


Bezzeg azt nehéz leírni, hogy mit esztek, ugye?


Vagy problémás megérteni, hogy mit írtam?

10815. Channa* (válaszként erre: 10811. - Jgaabor)
2017. ápr. 25. 16:18

A kajámat csak azért írtam le, mert kértem, hogy ti is írjátok le a konkrét ételeket pl. 1 napra.

Tudom, hogy a regenor diétába nem férnek bele az általam fogyasztott ételek.

A párizsi valóban nem az egészségtudatos étkezés része, de én szeretem:D


Nem ok nélkül híztam, hanem azért mert cukor problémáim voltak, amit már kezelnek, azaz nem kell semmit rendeznem, mert ami gondom van, azt kezelik.


A "betegségeim" genetikusak. A családomban szinte mindenki vérnyomás problémás, többen cukorbetegek vagyunk és többen pm. betegek. Ez ellen nem lehet tenni. Autoimmun betegség, ami valami hatására beindul, és jön sorba minden. Nálam a szülés volt a kiváltó ok. Utána jelentkezett az allergiám, a derékproblémám, majd a pm. vérnyomás és jött a cukor. Nekem annyi dolgom van, hogy sokat kell mozognom és figyelnem a kajámra.



Egyébként akiről írtam, hogy regenor nélkül fogyott....A lány 20 kg-ot fogyott 3-4 hónap alatt a diétával. Mindent szigorúan betartott.


És van egy kollégám, aki kifejezetten nem regenor diétát csinál, de valami hasonló. Mi retró étkezésnek hívjuk. A kolléga szinte csak azokat az ételeket eszi, ami a regenor mellett is engedélyezett, bár ő azért eszik zsemlét, kenyeret, sütit, csokit és mást is, de csak délelőtt és nem minden nap. A kenyérhez kolbászt, szalonnát, tepertőt, sonkát, kenőmájast, és mindent zsírral készít el. Ő teljesen egészséges, volt némi túlsúlya, de simán belefért a normál kategóriába. Így étkezik úgy múlt november óta, és fogyott kb. 10 kg-ot.


Na, a lényeg, hogy jó diétázást, én úgy látom, hogy van ennek értelme....

10814. Kör0 (válaszként erre: 10813. - Asparagus)
2017. ápr. 25. 15:38

Sziamia :) Bakker, nem az a baj, hogy nagy a Jó Isten állatkertje, hanem nyitva hagyták a kaput...Nagyon jók lehetünk, ha mindegyik itt ragad le :)

Regenoros Szép Napokat :)

10813. asparagus (válaszként erre: 10812. - 29f7b1d19f)
2017. ápr. 25. 11:52

1047-tel 5 év alatt..

Köszi, hogy követed az írásaimat, az is volt a célom.

10812. 29f7b1d19f (válaszként erre: 10809. - Asparagus)
2017. ápr. 25. 10:23
Ahogy olvasgatom visszafele, ez a nagy szám relatíve kevés személytől, legtöbbje az ellenzők és a promóterek heves vitáiból generálódott. Magad is hozzájárultál több mint ezer írással. Ettől még lehetne hatásos a termék és az ellenkezője is.
10811. jgaabor (válaszként erre: 10803. - Channa*)
2017. ápr. 25. 09:37

Ez ugyan nem az a téma, amiről itt ez a fórum, szól (margarinnal, csirkemájas kockával meg feketeerdő tortával), és ha már offtopic, érzésem szerint az 1 édeske helyett inkább 1 cukrot kéne a kávéba tenni, ha túlsúlyproblémád nincs, legjobb persze ha egyiket sem. A párizsi szintén nem az egészségtudatosság csúcsa.


De mindezek felett a legnagyobb probléma, hogy ez a napi 1300-1400 kcal szimpla koplalás, amitől belassul az anyagcsere.

Nőként is meg kellene lennie a napi 1500 kalóriának minimum - még fogyási szándék esetén is. Pláne ha rendszeresen sportolsz. Ezért hízol néha látszólag ok nélkül.

Hogy hogy hozhatnád rendbe, arról sajnos fogalmam sincs.


Mondjuk a pajzsmirigy részéhez nem értek, de egyáltalán nem lepődnék meg ha kiderülne, hogy egy ilyesmi étrend vágta tönkre.

10810. asparagus
2017. ápr. 25. 07:10

2009 óta, akkor már nem is öt, hanem 8.

Rohan az idő :)

10809. asparagus
2017. ápr. 25. 07:08

Ez a fórum 5 éve él.

Született 10809 hozzászólás.

Több száz fórumozótól.

Csupa csupa becsapott és kihasznált ember ír ide.

A tapasztalataikat, sikereiket, örömeiket és persze kérdéseiket írják meg.

Meg egy-kettő, aki figyelmezteti a tömeget.

Ők soha nem használták, tapasztalatuk nincsen.

Nem is lesz, mert nem akarnak becsapottak lenni.

10808. eindhovenaar (válaszként erre: 10806. - 29f7b1d19f)
2017. ápr. 24. 22:12
Sajnos nagyon sokan vannak, akik a kétségbeesett, de még fizetőképes embereket kihasználják. A regenor csak egy e közül. Figyelmeztetni lehet bárkit, de megmenteni interneten keresztül nem. Ne izgasson, Te megtetted a magadét:)
10807. eindhovenaar (válaszként erre: 10805. - Aggódó65)
2017. ápr. 24. 22:08
Hagyd abba, és felejtsd el! Étkezz egészségesen, mozogj sokat a friss levegőn, és hallgasd meg és fogadd meg az orvosod tanácsát! Sárkányfűárusokat kerüld! Minden rendbejön:)
10806. 29f7b1d19f (válaszként erre: 10803. - Channa*)
2017. ápr. 24. 22:04

Én néhány évig teljesen kizártam a péksütiket, bolti felvágottakat szintén. Nagyjából csak alapanyagokat vásároltam amikből aztán főzőcskéztem, ebédre - vacsorára. Nem vagyok egy nagy szakács, de hála az internetnek és a recepteknek egészen jól megvoltam/vagyok nélkülük. Az elmúlt időben többet sportolok, heti 3-4x intenzíven 2órát. Azóta kicsit kevésbé figyelek az étkezéseimre. Úgy értem pár naponta chips/keksz/ropi/pizzat is eszem, mert bőven elégetem ezt a kalóriamennyiséget az edzésekkel, ráadásul hajlamos vagyok a lustaságra... Nem hízom, viszont azt látom magamon, mintha kevésbé lenne feszes a bőröm, úgyhogy lehet jobb lesz ha leállok ezekkel a kajákkal és visszatérek a szakácskodáshoz :)

Reggelire tojásból valamit, zabpelyhet, banánt, ilyesmiket szoktam főleg.


eindhovenaar: Javarészt osztom a véleményedet, csak ez itt szélmalomharc, vagy mintha méhkasba tenyerelnél :D

10805. Aggódó65
2017. ápr. 24. 21:56
Soha többé regenor !!! Csak bajom lett tőle. Sajnos a tájékoztatásban nem szerepelt , hogy tincsekben is kihullhat a haj. Ha tájékoztatásban szerepelt volna eszemágában sem lett volna kisérletezni. Fogytam már máskor is egyéb diétával három hónap alatt 17 kg és a hajam sem hullott ki. Vajon miért nem említették a hajhullást ?
10804. Channa* (válaszként erre: 10802. - Eindhovenaar)
2017. ápr. 24. 21:27

Nem is tekintettem köszönésnek:D


Köszi az összefoglalót!


Egyébként a példát nem azért írtam, hogy másokat eltántorítsak a regenortól. Mint írtam mindenki azt tesz a testével, amit akar, de másokat lebeszélni, rábeszélni valamire nem kellene, ahogy te is írtad.

Ki az aki nyugodtan tud aludni azután, hogy esetleg egy másik ember betegségének a súlyosbodását elősegítette, ne adj isten a halálba segítette. Ja, persze, erről már az itt okoskodó nem fog tudni, mert nincs aki az orra alá dörgölje....


Tehát, magával az étrenddel is lehet eredményeket elérni. Csak ennyit írtam, ami kiverte a biztosítékot itt sokaknál:D

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook