Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randizás kezdeti szakaszában mennyi találkozó az ideális? fórum

Randizás kezdeti szakaszában mennyi találkozó az ideális? (beszélgetős fórum)


1 2 3
dec. 12. 02:08
erre nincs altalanos szabaly!
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Channa*)
dec. 8. 16:05
Felhozom majd neki, hogy szívesen megyek én is, ha úgy meg tudjuk oldani a több találkozást. Ha erre sem lesz pozitív reakció, akkor már biztos leszek benne, hogy maximum haverkodni akar.
62. Channa* (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 16:02

Lehet, hogy a srác nem tudja, hogy te benne lennél több találkozóba?

Esetleg beszélj vele erről, ha téged érdekel annyira, hogy többet találkozzatok. Ha a beszélgetésből az derül ki, hogy neki meg pont elég ez, akkor döntsd el, hogy neked ez így megfelelő e.


Annak idején a még nem férjem, állandóan találkozni akart velem, én meg alig vártam, hogy suliba kelljen mennem vagy edzésre vagy bárhová, hogy hazugság nélkül mondhassak nemet:DDDD

Az igények különbözőek! Nagy nehezen megszoktam, hogy állandóan velem van, bár még mindig fura, hogy ha kikerülök a 3 méteres körzetéből, már hiányzok neki;)


Ne az alapján dönts, amit itt ír bárki!

61. Channa* (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 15:56

Olvasd el, hogy mire válaszolt Fincsi. Pont nem bántott téged, hanem a 12 éves kapcsán említette meg, hogy a mai lányok.


És pont azt mondja, hogy neked simán elég is lehet a havi 3 találkozás;)

60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Ms_Daisy)
dec. 8. 11:47

Nem te törtél le, hisz már a kérdést is azért írtam ki, mert éreztem, hogy ez így nem oké.

Az a szomorú, hogy az elmúlt 1-2 évben tényleg csak a Netflixet néztem, akkora volt a pangás.:( Örültem, hogy talán ez most majd változik, de ugyanannyi időm van Netflixezni, mint azelőtt…

59. Ms_Daisy (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 07:04

Ne haragudj, nem akartalak letörni.

De azt mondom már, hogy inkább egyedül, és inkább nézem a Netflixet, hogy egy ilyen semmilyen dologba energiát öljek. Fiatalon megtettem, és kár volt.

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Ms_Daisy)
dec. 7. 22:41
Teljesen egyetértek veled.
dec. 7. 21:10

Kevés.

Én azt tapasztaltam akivel így voltam, hogy van neki más, vagy nincs más, és ha unatkozik valami programnak jó vagyok. De nem is tudtunk így ismerkedni, szinte mindig mintha újra idegen ember ült volna mellettem. Se az arcára, se a hangjára nem emlékeztem, sem a mindennapjainak nem lettem a része.


Másoktól hallom, hogy 3 órát is utazott, hogy 10 percre lássa a nőt. Vagy félúton találkoztak, és ittak egy kávét, mert már hiányzott a másik. Na ez az igazi.

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Ervina)
dec. 7. 17:50
Szerintem inkább érdektelenség.
55. Ervina
dec. 7. 11:23
Kötődésfóbia?
54. Epresturmix (válaszként erre: 50. - Kannanana)
dec. 7. 09:41
Ennél még a nős palimmal is többet találkoztam. Heti 1 nél. 😅
53. Epresturmix (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 7. 09:36
Tudom, én is írogattam, de csak addig ameddig nem hívott fel, vagy nem találkoztunk. De mostanában csak az irogatás maradt, aztán annyi. Ez a különbség. Nem vagyok/lehetek nálad jóval idősebb, max pár év, de sose értem be ennyivel. Most, hogy idősebb és érettebb is lettem, pláne nem érném be annyival, hogy valaki írogat. 😅
52. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 7. 06:30

Esetleg a munkája miatt nem tudtok többet találkozni?

Amúgy szerintem ez nagyon kevés.

51. apeeng (válaszként erre: 30. - Alnisa)
dec. 6. 17:14
köszönöm, akkor mégiscsak így működik az élet?
dec. 6. 17:05

Kevés a kezdeti szakaszban

Legalább heti 1 kellene szerintem

dec. 6. 14:42
Ma már az is irogat aki nem akar irogatni.
48. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 14:33
Nagyon kevés. Szerintem nem érdekled.
47. srcrss
dec. 6. 14:31
Minél több.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Fincsi5)
dec. 6. 14:31
Bocsi, de én nem kezdtem hamar, nem kell általánosítani.
45. fincsi5 (válaszként erre: 24. - Apeeng)
dec. 6. 14:12
A mai lányok, nők hamar kezdik és hamar kiégnek. Fórumindítónak lehet a havi 3 találkozás elég lenne, egyikőjük sem adná fel a megszokott nyugalmát, különben már lépett volna. Vagy le, vagy a több találkozás irányába.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Epresturmix)
dec. 6. 13:20
Hidd el, hogy ma már mindenki írogat.:)
43. Epresturmix (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 12:51
Nem is erre volt a hozzászólásom kihegyezve. Mindegy. :)
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Epresturmix)
dec. 6. 12:38
Valamennyire ismerem azért, nem az a típus, aki egyszerre több nőt is fűzöget, meg máshonnan is tudom. Bár szerintem mindegy, hogy elhiszitek-e, vagy sem. Nekem nincs okom kételkedni ilyen téren benne.
41. Epresturmix (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 11:51
Ettől kivagyok. Bocs. Törölni lehet, meg egyébként is ez az egyetlen módja mostanában a csajozásnak? Mindenhol ezt hallom: nem írogat másnak. Vagy én lettem öreg? 😃
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Birebora)
dec. 6. 11:24
Lehet, hogy tejbetök, de havi 1-2 tali mellett nem látok esélyt arra, hogy bármerre is fejlődjön ez a kapcsolat és hogy érzelmek alakuljanak ki. Talán mással működhet így, de nekem ez kevés…
39. birebora (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 11:18
Oké, te kérdezted, válaszoltunk. Mindenki azt mondja amit te is érzel. Sajnálom. Majd lesz más akinek fontos leszel. Vagy reméljük alakul ez köztetek. Lehet, hogy csak ilyen tejbetök, tedd ki hagy hűljön tipus.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Birebora)
dec. 6. 11:12
Nagyon jól tudom, hogy gyenge és kevés, hisz ezzel kezdtem a topikot…
dec. 6. 11:12

Kicsit inkább én is azt érzem, hogy unaloműző vagyok számára, akkor akar csak találkozni, mikor nagyon ráér, holott megoldható lenne többször is. Elég kényelmes típus, de valamennyire én is az vagyok, így pont magamból kiindulva tudom azt, hogy amikor valakiért oda vagyok, akkor nem a kényelem az első, hanem, hogy minél többet tudjunk együtt lenni.

Aludtam rá egyet és mivel ti is megerősítettetek, úgy döntöttem, hogy a következő találkozáskor felhozom ezt neki, amennyiben nem akar változtatni, úgy pedig megmondom neki, hogy ne húzzuk tovább egymás idejét.

36. birebora (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 11:12
Jó, legyen úgy. Ez akkor is harmat gyenge és kevés. De te tudod.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Birebora)
dec. 6. 11:08
Nincs neki más szerintem, mutatott valamit chaten egyszer és nem beszélget nőkkel.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook