Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randik, párkeresés 30 év fölött fórum

Randik, párkeresés 30 év fölött (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. máj. 19. 00:32

Hát, rosszul esik... ma egész nap nem jelentkezett, én írtam rá. Gondoltam, nem tud, mert ma új munkahelyen kezdett... aztán rájöttem, hogy ha a Marsra lőnék fel is írnia kellett volna, ha igazán akar.

így hát írtam neki, hogy mi a baj, írja meg őszintén, ahogy ígérte, hogy közeledni fog felém. Jött azzal, hogy a volt barátnője találkozni akar vele, és meg van kavarodva emiatt... én meg elküldtem jól a fenébe. Mennyi a valószínűsége, hogy épp bejött a csaj a képbe? :(

58. shanta
2015. máj. 19. 00:26

Sajnálom,de az is lehet,hogy jobb így.

Hidd el,majd megtalálod akit keresel,és téged is megtalál egy normális pasi.

Akkor majd ,ha visszagondolsz ezekre a randikra,mosolyogni fogsz az egészen.

Csak ne keresd görcsösen,mert azt a férfiak megérzik.

2015. máj. 18. 23:52

Nekem most sem sikerült... ez van. Valami vidámat írhatnátok :)


(és a fikázást hagyjátok már abba légyszi...)

56. fincsi5 (válaszként erre: 44. - Hope4Love)
2015. máj. 18. 08:11

Mit vársz egy ilyen történet megosztása után?:((

Kötelező volt végig maradnod a szaros bunkó pasival?

55. Zamila (válaszként erre: 54. - Shanta)
2015. máj. 17. 22:48
Nekünk sem volt más lehetőségünk,aztán egy év múlva gondoltunk egy merészet,és költöztünk,Ő 140 km-t én 320-at,így most már együtt élünk :)
54. shanta (válaszként erre: 53. - Zamila)
2015. máj. 17. 22:44

Nem könnyű,az biztos,de már a legelején megbeszéltük,hogy vagy bevállaljuk,vagy inkább hagyjuk,és ne kezdjünk bele.

Úgy gondolom,hogy ha kibírjuk,ezt a két évet így,akkor már megmaradunk egymásnak.Egyikünk sem fiatal már.

Ha nem bírjuk ki ,akkor is volt egy szép időszakunk.:)

53. Zamila (válaszként erre: 52. - Shanta)
2015. máj. 17. 22:34
A miénk is távkapcsolat volt az első évben,naponta többször telefonáltunk,de csak 2-3 hetente találkoztunk,mondjuk akkor egész hétvégére,nehéz volt.
52. shanta
2015. máj. 17. 22:11

A mostani barátommal,mi is társkeresőn ismerkedtünk meg.

Egy alkalommal gondoltam egyet,és írtam egy hirdetést,az egyik speciális társkeresőre.

Kaptam egy csomó levelet,kettőre válaszoltam,a harmadik volt a Ő,aki nagyon szimpatikus levelet írt,képet is küldött hozzá.

7 hónapja tart,egyenlőre távkapcsolatban,de amikor tudunk találkozunk,naponta kétszer -háromszor telefonon beszélünk.

Nekem szerencsém volt,csak vele randiztam,és úgy néz ki összejött a dolog.

51. 2c5f60da64 (válaszként erre: 43. - Trapiti)
2015. máj. 17. 22:07

Nyílt lapokkal játszott és így nem rabolta az idődet. Ez így lenne korrekt, még ha a helyzet amúgy elég gáz is.

5 barátnő? És ők vajon mit gondolnak, hányan vannak?


Nem hiszem, hogy az ilyennek bármikor, hosszú távon elég lenne egyetlen nő.


Volt olyan nekem is, akiből az első találkán kiszedtem, hogy az exe meg van még és meg is lesz...sokat beszélt róla nagyon, ami már alapjában véve probléma. Foglalkozzon velem, érdeklődjön rólam, ne a nőjének vagy exének a szociális problémáit ecsetelje. Őt azonnal otthagytam, mondtam neki, ezzel ne rabolja az időmet. Fél év múlva kb vissza akart táncolni, persze nem engedtem.

2015. máj. 17. 22:07

Randikról írtunk, párkeresésről. Elmúltunk 30-ak is. Hát, akkor én léptem is. Hope, bocsi, de talán ez a Te ismerkedésedről szól, ez a topik. :)

Remélem, sikerül. Ha nem, ír majd más.

49. one euro (válaszként erre: 43. - Trapiti)
2015. máj. 17. 22:05
Hmm, egyesített erők :))
2015. máj. 17. 22:02
A történetemben nem ez volt a lényeg... látom, sikerült kiragadni.
47. 2c5f60da64 (válaszként erre: 38. - One euro)
2015. máj. 17. 22:02
Nem szó szerint :)
46. Zamila (válaszként erre: 42. - C40efa00cc)
2015. máj. 17. 22:01
Mondjuk én sem találtam ezt poénnak,vagy éppen a helyzethez illőnek,nem egy vidám történet volt.
45. c40efa00cc (válaszként erre: 44. - Hope4Love)
2015. máj. 17. 22:00
Akkor jó.
44. Hope4Love (válaszként erre: 42. - C40efa00cc)
2015. máj. 17. 21:58
Kígyónő, lehet kint sziszegni :) várod, hogy kiboríts, nem kell :) Boldog vagyok, nem úgy, mint Ti :)
43. trapiti (válaszként erre: 37. - 2c5f60da64)
2015. máj. 17. 21:57

Nekem is volt ilyesmi, bár még csak a találkozgatós beszélgetős fázisban voltunk amikor kiderült. Eleinte elváltnak mondta magát. Aztán hogy elvált de még nem költöztak külön, később hogy még nem is vált el de el akar stb. tulajdonképpen az derült ki hogy szó nincs válsáról vagy a házassága végéről, szépen éli életét a családjával, csak "hobbiból" ismerkedik meg "barátkozik" a neten...


De olyan is volt, aki nyíltan vállalta: tetszem neki végülis, de annyira nem hogy a meglévő 5 barátnőjét lecserélje csak rám (mert persze ez volt a leghőbb vágya hogy a sok helyett egyet találjon akiben minden megvan). Kérdeztem hogy ezt úgy gondolja, hogy hétfőn Piroska, kedden Juliska, csütörtökn Pannika stb. de a szerda még szabad, oda beférnék? A válasz: "igen, valahogy így..." :) Tulajdonképpen még haragudni se lehetett rá, amúgy egy nagyon értelmes, szimpatikus fiú volt, ha jól emlékszem újságíró. És legalább őszinte...

42. c40efa00cc (válaszként erre: 40. - Hope4Love)
2015. máj. 17. 21:53
A való életben is ilyen fapina vagy? Akkor nem csodálkozom, hogy nem találsz pasit. Semmi humorérzéked.
41. one euro (válaszként erre: 40. - Hope4Love)
2015. máj. 17. 21:51
Butaság ez a rész ,a kapcsolatot esetleg lehet .Nekem úgy tűnt ,életerős,eleven alak.Legalább is mozog a keze,mert írt:))
40. Hope4Love (válaszként erre: 38. - One euro)
2015. máj. 17. 21:47
Kedves Offolós Trollok :) Tudom, hogy itt akartok előtérbe kerülni, hiszen itt nem kell sem arcot, sem nevet felvállalni, de mint a fórum topicnyitó megkérnélek Benneteket, hogy ne itt éljétek ki a kisebbségi komplexusotokat, a sértegetésetekkel ne itt akarjátok ezt a beszélgetős topicot szétzúzni :) Igazán köszönöm szépen :)
39. Zamila (válaszként erre: 37. - 2c5f60da64)
2015. máj. 17. 21:45
Úúúútálom az ilyeneket :( A lényeg,hoyg túl vagy rajta :) Túl vagy rajta?
38. one euro (válaszként erre: 37. - 2c5f60da64)
2015. máj. 17. 21:40
"nagyon meggyászoltam magamat" És ,ezt hogy?Gyertya ,szemfedő és ittál is az egészségedre ,vagy mi?:))
37. 2c5f60da64 (válaszként erre: 31. - Zamila)
2015. máj. 17. 21:36

Jártam így is. Találkoztam valakivel, netes randi volt, szimpatikus volt és vonzó is, de nekem idő kell, hogy kialakuljon valami. Nem kapkodtuk el a dolgokat, és nagyon úgy tűnt, minden rendben van, sokszor töltöttem nála éjszakékat, sokat beszéltünk telefonon, ezt is éjszakába nyúlóan, bemutatott rokonoknak barátoknak, jártunk együtt sportolni, meg mindenfelé.

Majd, mint derült égből a villámcsapás, kiderült, hogy az egyik volt nőjéhez hébe-hóba be-betér nosztalgiázni, ezen kívül még egyszer láttam a gépén az előzmények közt egy netes társkereső oldalt. Regisztráltam kamu néven, adatokkal, és kértem tőle fotót. Erre hívott chat-elni, beszélgettünk, majd adott fotót.Ő volt :( előadta, hogy semmi komoly kapcsolata nincs, és belefér program is az ismerkedésbe, mert nincs aki előtt lebukna :( szembesítettem vele és nagyon meggyászoltam magamat, hogy nem igaz, hogy nem vettem észre hamarabb.

36. ancsika688 (válaszként erre: 34. - C40efa00cc)
2015. máj. 17. 21:15
Ne randizzon,ha nem tudja kifizetni a saját hamburgerét.
35. Zamila (válaszként erre: 32. - C40efa00cc)
2015. máj. 17. 21:12
Nincs a susogós nacival gond,ha éppen futni megy,no,de randira??? Én utcára nem megyek melegítőben,nemhogy randira :)))
2015. máj. 17. 21:11
És biztos magától vonta volna meg azt a hamburgert. Szívszaggató.
33. trapiti (válaszként erre: 32. - C40efa00cc)
2015. máj. 17. 21:09
Dehogy nézem le. Csak megállapítottam hogy jobbat érdemel ;)
32. c40efa00cc (válaszként erre: 30. - Trapiti)
2015. máj. 17. 21:07
Miért vagytok rosszak? Lenézitek, mert suhogós tréningnacit hord?
31. Zamila (válaszként erre: 29. - 92d4e621ea)
2015. máj. 17. 21:06

Ez minden társkeresős rémálma,mármint az,hogy megtalálja az igazit,aztán visszanéz az oldalra,és az igazi,még mindig ott keresi az igazit :D Mi együtt regisztráltunk le,volt amolyan búcsú estünk is,a chaten.:)) A párom nem netezik egyáltalán,csak én,úgyhogy nem tudna "huncutkodni".

Viszont egyszer megismerkedtem társkeresőn a volt férjemmel :D Ő másnak adta ki magát,csúnya egy történet ez :S


Neked is meglesz aki neked rendeltetett,vagy itt vagy ott,a lényeg a türelem,a nyitottság,és a humor :)

30. trapiti (válaszként erre: 26. - Hope4Love)
2015. máj. 17. 21:03

:) Tapasztalatlanabb időszakomban nekem is megvolt a suhogos tréningnacis a Moszkva téren aki közölte: ha akarom vesz nekem egy hamburgert...


Egy idő után ezeket már a levélváltás időszakában le tudtam koptatni :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook