Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rám szállt a fiam barátja fórum

Rám szállt a fiam barátja (beszélgetős fórum)


1 2
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Bichi)
2023. febr. 17. 17:52
Így igaz! Akkor ez a kérdés lezárva!
30. Bichi (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 11:44
Egy dologban igazad van, ahhoz hogy egy felnőtt ember, ha nincs kedvére egy ilyen helyzet leállítson egy "gyereket" még intelligencia sem kell, csak akarat...
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - New(l))
2023. febr. 17. 10:51
Ugyan ki lennél te? Milyen alapon állapítasz meg egy intelligencia értéket a fotelodból írogatva? Nem mentem bele az érdektelen vitákba,ezért nem reagáltam az írottakra,de azért álljál már meg,és nem ítélkezz ismeretlenül!
2023. febr. 17. 10:20
Elmondtam neki,megszakította a barátságot. A házunkba nem jár be csak facebokkon írt,még a telefonszámomat sem adtam meg. Nyilván nem gondolt ilyenre a Fiam,mivel együtt élünk és látja a minden napjaimat. Kellemetlen volt,de már lezárult.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Poppyflower)
2023. febr. 17. 10:09
Nevetséges vagy.....!
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Papája)
2023. febr. 17. 10:08

Letiltottam a Fiam pedig megszakította vele a barátságot!

A többi vélemény pedig nem érdekel!

2023. febr. 17. 09:38
Na Anyuka, mióta felmerült a te érzelmi vonzódásod is (17, 23, 24 hsz) meg sem mersz szólalni, tehát igazunk van.
24. New(l) (válaszként erre: 23. - Poppyflower)
2023. febr. 17. 09:14

Valahogy nekem sem egy túl intelligens közeg rajzolódik ki a témát olvasva...

El nem tudom képzelni, hogy ne tudnék leállítani egy kölköt tanácsok nélkül. Most ez tényleg akkora feladat egy 50 éves nőnek?

Sajnálom, de szerintem is tetszik ez az anyukának, vagy legalábbis nem annyira kellemetlen.

2023. febr. 17. 08:40

Teljesen egyértelmű, hogy a fórumindítónak tetszik, hogy egy huszonéves idióta bepróbálkozik nála… Azta… Azért nyekereg itt, adja az ártatlan bárányt, hogy hú de kellemetlen….

Mi ebben a szituban a kérdés egy normális embernél???? Hogy hagyhatod, hogy ekkora seggfejjel szóba álljon a gyereked?! Annyira röhejes a téma felvetés is…. Arról nem beszélve, hogy milyen családról lehet itt szó, hogy ha ilyen suhanc ilyenre tettre vesz bátorságot?! Normális helyen ilyen nem fordulhat elő. Még a hormontól túlfűtött fiatal se merészkedne a haverja anyjàval kikezdeni, ha kicsit is tisztelné őket.

22. VendrinerPiroska (válaszként erre: 18. - Libikóka)
2023. febr. 16. 22:09

Érthető, hogy nem szeretné nagy dobra verni, de inkább az, mint hogy a fia azt gondolja, hogy a barátjával kufircol.

Én biztos letiltanám mindenhonnan, ahol kapcsolatba léphetne velem.

2023. febr. 16. 20:53

Nos, én kerek perec elmondtam a fiam haverjának, hogy fejezze be, mert vannak határai. Még csírájában kell elfojtani, mert később nagyon kellemetlen lehet.

Lehet nekem szerencsém volt, megértette.

2023. febr. 16. 18:55
Ne válaszolj az írásaira .
2023. febr. 16. 18:49
ahogy mások is írták már, ne válaszolj neki, még annyit se, hogy nem. Mert megeshet, hogy bátorításnak veszi. Tiltsd le, és a fiadnak se mutasd meg amit neked írt, csak felesleges feszültség keltés
18. libikóka (válaszként erre: 17. - Papája)
2023. febr. 16. 18:01

Azért nem,,én is azt írtam hogy semmit .


Nem szeretném nagy dobra verni.

Megkímélném ezt a fiút is a megaláztatástól.

Még akkor is ha most szédült kakasként viselkedik.

Szóval inkább habitus függő ki hogy járna el.

17. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 17:35

Az tűr szép csendben, akinek azért tetszik ez a közeledés. Élvezi, hogy 50 évesen még nőnek nézik.

Amennyiben valakinek tényleg nem tetszik ez a helyzet, az bizony hangosan és hatásosan kidobja a szemtelen fiút.

Minél tovább húzod az időt, annál inkább belekeveredsz ebbe a történetbe és tán még meg is adod magad.

Gyorsan dönts és lépj a helyes útra.

Az apja halála nem ok a tolakodó viselkedésre.

16. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 17:32
Egyet értek a letiltással. A fiadnak ne mutasd meg szerintem se, felesleges a feszültséget kelteni köztük meg egyáltalán.
15. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 16:45
Semmit.
14. ildi992 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 16:00
Hagy balhézzon. Neked az a jó. Csendes áldozat vagy ha nem így teszel. A békesség kedvéért nagy árat fogsz fizetni. Durranás kell. Pláne ilyen helyzetben. De ha nem akkor minden rendben van, hagyd magad továbbra is hátha leszáll rólad, vagy sem. De ha nem legalább nincs balhé.
2023. febr. 16. 15:57
Van olyan pasi, aki mindennemű kommunikációt bátorításnak vesz. Még azt is, ha azt mondod neki, hogy hagyjon békén. Szerintem csak az használ, ha nem válaszolsz neki.
2023. febr. 16. 15:56
És a fiatal beszéld meg a dolgokat. Titkolózás a te szempontodból nem jó. Ha kell üvöltve dobd ki a lakásból. Ne lásson szende- szundinak amikor bepróbálkozik. Hallgatás beleegyezés. Legyél arrogáns. Gondolom nem ilyen vagy. Ordísd le a haját a fejéről, akár nyilvánosan is, ha bepróbalkozik. Egyébként amit írtam teljeskörű figyelem megvonása.
11. libikóka (válaszként erre: 5. - Survivor3)
2023. febr. 16. 15:55
Fi dolga végül is de ezt nem tartom jó ötletnek.
2023. febr. 16. 15:50
Teljeskörű végleges figyelem megvonása minden téren. Még egy nem szót se vállas vele. Nézd levegőnek. Persze jön majd a szerelembomba, hatni fog rád rendesen. Légy észnél. KB fél év a tapasztalatom szerint, és keress mást, de azért időnként majd be fog próbálkozni.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - SipiAngi)
2023. febr. 16. 15:46
Miért?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2023. febr. 16. 15:43
Köszönöm :)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 16. 15:42
Igen,ezen gondolkodom én is,de Fiamnak nem merem megmutatni nehogy balhézzon miatta. Inkább letiltom!
2023. febr. 16. 15:40
Kérlek, írj nekem privátban!
5. survivor3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 15:39

Neki semmit.

A fiadnak mutasd meg az üzeneteket!

2023. febr. 16. 15:33

Három sìrva röhögő smiley-t ès utána tiltsd le.

Ilyen egyszerű!

2023. febr. 16. 15:33
Ne válaszolj neki egyáltalán. Esetleg, ha nincs ellenedre, akkor tiltsd le és nem fog tudni írni. Ezt a legtöbb platformon meg lehet tenni, még az sms-sel is. Kérd a fiad segítségét, ha nem sikerül, legalább akkor ő is látja, hogy neked fontos lenne, hogy ne üzengessen a srác.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 15:32
Semmit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook