Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ragasztócsíkos hajhosszabbítás (Tape in) tapasztalatok: Nekem viszket és nagyon húzza a fejbőrömet, a saját hajamat. Ez normális? fórum

Ragasztócsíkos hajhosszabbítás (Tape in) tapasztalatok: Nekem viszket és nagyon húzza a fejbőrömet, a saját hajamat. Ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2
5. health79 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
jan. 1. 15:27
Én is rühellem,de tönkrevágták a fejemet,ami ennél is csúnyább.Komolyan..
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Health79)
jan. 1. 15:02

Szerintem minden hajhosszabbítás undorító. Ahogy elkezd lenőni, összefogják copfba és látszik, zsírosodik a haj, stb. Vizesen, pl strandon meg egyenesen röhejes.

Nekem is volt persze, mert az ember fiatalon minden hülyeségbe beleugrik, mert miért ne. Ráadásul neves helyen csináltattam, Szabados Iréne stúdiójában, tehát nem volt trágya munka, mégis hordani valami borzalom volt. Mondjuk ezt a technikát nem ismerem, az még az a régi hőillesztéses volt.

3. health79 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
jan. 1. 14:44

Miért undorító?

Egyebként utalom.De egy szuper arab fodrász szét-és levágta ami volt.Hat ezért van.Mert a másik ocsmány.Azért köszönöm

jan. 1. 14:01
Kevés ennél undorítóbb dolgot tudok elképzelni, de viseld egészséggel. Mikor csinálták? A húzás el fog múlni ahogy elkezd nőni a hajad. Pár nap. A viszketés nem tudom, hogy normális e. Szerintem annyira nem.
jan. 1. 12:50

Sziasztok.2 napos a hosszabbításom.De nagyon közel van a fejbőrömhöz sok helyütt."szaember"készítette.?Mégis aggódom.Elmúlik ez?

Köszönöm...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook