Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » PTE-IFK szociális munka fórum

PTE-IFK szociális munka (beszélgetős fórum)

1 2
2010. nov. 26. 21:06

hát nem örülnék neki ha naon kivétel lenne .:(((((

Mert most beleölök 1 millió ft-ot elveszem a gyerekemtől az időt,és ha végzek nem keresek vele.....hm

12. Adrika79 (válaszként erre: 9. - Ditty26)
2010. nov. 26. 21:03
Tartsa meg sokáig azt a munkahelyet. :) Nekem 8 év után is a töredéke a fizum.
2010. nov. 26. 21:02
én nem tudom, hogy miben változott az oktatás a suliban, de nem hiszem ,hogy gyökereiben átalakult volna. Gyerek mellett is meg lehet csinálni, nekem is volt egyéni tanrendes csoporttársam,aki a gyerek miatt tért át.
2010. nov. 26. 21:02
Azt pl nem tudom, mi a különbség :) de még Szombathelyen is van PTE-s szocmunka képzés. Nem hiszem, hogy nagyon elütne egymástól. Azt sajnos én is hallottam, hogy fizetés szempontjából nem a legjobb, de arról például én nem tudok semmit, hogy mekkora a különbség az alap (Ba) diploma és a mesterképzéses végzettség (Ma) bérezése között :) engem ez érdekelne, mert erősen gondolkodom, hogy mennék majd mesterre.
2010. nov. 26. 21:02

hát igen,,,ez lehet a legnehezebb...

Én inkább gyerekvédelemben gondolkoznék,,,és projektekben,egyházakban--ott úgy tudom fizetnek.Bariném 250 bruttót visz haza....az mmmár jóó lenne.

2010. nov. 26. 21:00
Én is Szekszárdra készülnék....
2010. nov. 26. 21:00
Szerintem aki a közszférában dolgozik az nem a meggazdagodásra játszik. Ha előröl kezdeném a pályaválasztást, akkor is ezt választanám. Pedig a szoc.munka legnehezebb részén dolgozom: hajléktalanellátás.
2010. nov. 26. 20:59

Jajjj dejó hogy vagytok...elsősorban a fizetés érdekelne..Tudom hogy nagyon sokrétű a munka de van vmi átlag?


A btk -n a szoc munka miben különbözik az ifk szoc munkától?

19 hónapos a fiam...le lehet tenni babó mellett??

2010. nov. 26. 20:57
Hát, szép szakma, de nem éri meg. Én Győrben végeztem, nem szoc.munkásként dolgozom, de sok szaktársam igen, és látom, h sem megfizetve, sem megbecsülve nincsenek.. :(
2010. nov. 26. 20:56

Sziasztok!

Én 8 évvel ezelőtt végzetem Szekszárdon. Szívesen segítek bármiben ha tudok. :)

2010. nov. 26. 20:54
Sziasztok, én PTE-s vagyok, de a BTK-n járok szocmunkára :) most vagyok másodéves, és eddig pozitív tapasztalataim vannak. Ha érdekel titeket valami a szakkal kapcsiban, kérdezzetek :) ha tudok válaszolok.
2010. nov. 26. 20:52

Szia!


Én is erre a szakra készültem, engem mindennel elriasztani próbálnak, decemberben fogok elkezdeni jobban utána járni, amikor kijön a felvételi tájékoztató.

2010. nov. 26. 20:49

Sziasztok.Szeretnék véleményeket hallani a suliról,képzésről és szívesen beszélgetnék olyan emberekkel akik ebben a szférában dolgoznak..megéri ennyit tanulni,és behozza az árát???

Nehéz döntés előtt állok...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook