Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Prenatest magasabb tarkóredő érték miatt fórum

Prenatest magasabb tarkóredő érték miatt (beszélgetős fórum)


1 2
8. brandy85 (válaszként erre: 3. - Delbuk)
2020. dec. 10. 21:57
Ez nem igaz így,mert az se találgatásra megy és nem 2ft. Az amnio meg nem olyan biztonságos,mint mondják ám...
7. brandy85 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 10. 21:54
Így van. És ahogy írtam,nem 100%semmi csak mikor megszületik a picike.
6. brandy85 (válaszként erre: 3. - Delbuk)
2020. dec. 10. 21:53
Igen tudom,hogy más!,de csak egy teszt ami tévedhet.
2020. dec. 10. 10:23
Meg persze arról olvasgatok hogy attól még lehet később valamilyen értelmifogyatékossàg függetlenül a negatív eredmènytöl...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Delbuk)
2020. dec. 10. 09:26
De ha a prena azt mutatja hogy beteg, akkor igazából minek az amnio? Gondolom a remény....?!
3. delbuk (válaszként erre: 2. - Brandy85)
2020. dec. 10. 08:58

A prena tok mas, mint a kombinalt szures, ami lenyegeben kockazatbecsles. A kombinaltra nekem tobb orvos is azt mondta, meg ne csinaltassam, mert csak stresszelni fog (40 felett szultem, es vereztem az elejen).

A NIPT tesztek, mint a Prena is 99% feletti pontossaguak, ha sima terhessegrol van szo (nincs mondjuk felszivodo ikerterhesseg). Es ha barmilyen rossz eredmenyt hoz, akkor utana meg mindig van lehetoseg az amniora.

2020. dec. 10. 01:18
Szia! Az én 3.babómnál (most 29 hónapos) azt mondták vetessük el a magas downkórszűrés miatt (12.heti vérvétel ami fizetős),nem egyeztünk bele és nekünk volt,lett igazunk nem 12 hanem már 13 hetes voltam és egészséges a fiunk. Szóval ennyit a fizetős tesztekröl. (Egyébként ha downos baba lett volna 100%,akkor se vetettük volna el). Szóval nyugalom! Szorítok!!!!
2020. dec. 9. 21:40

Tegnap az Uh-n a doki megállapította hogy a tarkóredő 2,9 mm a 11+3 heted terhességben. Orrcsont van. Javasolta a Prenatestet, amit ma reggel le is vettek a terhesgondozóban. Iszonyatos félelem és kétely amit most érzek.

Mindkét verziót màr felvázoltam a fejemben... sajnos! Nem gondoltam hogy ez megtörténhet velem.

Sorstàrsaim történetei érdekelnének. Azt mondta a doki 1 hét az eredmény, az ápolónő 2 hetet mondott.

Még védőnőnél sem voltam, mert mindig van valami ezzel a terhességgel és mindig azt mondják “várjunk még”. Rosszul esik, de nyilván megértem...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook