Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív tesztre várók, gyertek beszélgessünk!!! fórum

Pozitív tesztre várók, gyertek beszélgessünk!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
33. Orsi86 (válaszként erre: 30. - SziReni)
2012. okt. 25. 05:48
Drukkolok! Én a 2011 júliusi babáson fent vagyok, jó lenne a 2013asra is fel kerülni. ;)
32. Orsi86 (válaszként erre: 25. - Bogááka)
2012. okt. 25. 05:45
Ez szuper! Gratulálok!:)
31. Bogááka (válaszként erre: 30. - SziReni)
2012. okt. 24. 21:22
Remélem, hogy jössz :). Én is megyek!
2012. okt. 24. 20:01
még lehet nemsokára együtt leszünk a júliusi babás fórumon én már bejelöltem magamnak nem sokára én is megyek :) fő a pozitív hozzáállás.
2012. okt. 24. 20:00

Koszi mindenkinek a jokivansagot es koszi a linket!!! :-)

Ettol fuggetlenul irjatok, ha van mar eredmeny. Nagyon drukkolok Mindannyiotoknak!!! :-)

2012. okt. 24. 19:27
gratulálok bogááka.Boldog babavárást neked.
27. sorlyke (válaszként erre: 25. - Bogááka)
2012. okt. 24. 18:52

szuper gratulálok:-)már ugy is van egy júliusi babaváros klubb:-)


[link]

26. fdóri
2012. okt. 24. 17:29
Ez szuper:)))
2012. okt. 24. 13:37

Sziasztok!

Képzeljétek, ma délelőtt + lett a tesztem!!! :)))

24. sorlyke (válaszként erre: 21. - SziReni)
2012. okt. 22. 09:50
Én is kivánom hogy post pozi tesztel rendben legyen minden!
2012. okt. 22. 09:40
köszönöm a jó kívánságot.Én is kívánom magunknak nagyon.
22. Bogááka (válaszként erre: 21. - SziReni)
2012. okt. 22. 09:34
Sajnálom, hogy ilyen nehéz időszak van a hátatok mögött. Most, hogy már minden rendben van, valóban jó esélyetek van a babára már ebben a hónapban. Kívánok november elejére egy nagy + tesztet!!! Megérdemelnétek (ti is)!!! :)))
2012. okt. 21. 19:51
Hát nálunk nem csak az egy év próbálkozás miatt lenne nagyon jó hanem amit átéltünk ezalatt.Tavaly októberben hagytam abba a fogamzásgátlót és rögtön az első hónapban már nem jött meg és negatívak voltak a tesztek az orvosok nem foglalkoztak velem mondván ha a negatív nincs baba, majd a negyedik dokihoz mire eljutottam addigra lett egy nagyon erőteljes vérzésem amire mondta a doki hogy akár vetélés is lehetett de mindegy végülis azon túl lettünk hamar volt a gyógyszer után meg nem is tudtuk hogy végülis baba volt e vagy sem. Márciusban terhes lettem csak méhen kívül volt a baba szívhangja volt minden teljesen egészséges volt mondta a doki is hogy semmi baj nem lett volna vele csak a jobb petevezetőben tapadt meg így megműtöttek.Ez meg felborította a hormonháztartásom és 5 hónapig nem volt mensim majd szeptemberben végig volt mensim szinte.Szervileg és endokrinológiailag nem találtak semmit, így azt mondta a dokim hogy mivel vérzés után peteérésnek kell lennie így ebben a hónapban nagyon nagy az esély a babára.Már csak fontos hogy jó helyen tapadjon meg ami azért nehéz mert ugyebár 100 terhességből egy jár így és sokszor az oka sincs meg mint az én esetemben se volt meg az oka.Így reméljük most véletlen se mi leszünk az az egy.Szóval most reménykedünk és várunk. Nagyon boldogok lennénk ha kárpótlást kapnánk végre mert pont november végén született volna meg a babánk, és ajándék lenne ha november elején lenne egy pozitív tesztem.
2012. okt. 21. 17:20
Sziasztok én nov 1re nem várom negyedik lesz lenne van már 2fiam egy lányom:-)most voltam terhes mult honapban elsöre össze is jött de 5hetesen el veszitetük..
19. Bogááka (válaszként erre: 18. - Fdóri)
2012. okt. 21. 16:20
Igen, félreértettem...:)
18. fdóri (válaszként erre: 8. - Bogááka)
2012. okt. 21. 15:16
Félreértetted:) Amikor megbeszéltük a férjemmel hogy összehozzuk a 2. babát, valószínűleg már néhány napos volt odabent visszaszámolva:)
17. Bogááka (válaszként erre: 16. - Orsi86)
2012. okt. 21. 14:31

Sajnálom, hogy voltak vetéléseid, de örülök, hogy végülis kiderült a ptoblémád. Egyébként mindhárom alkalommal gyorsan sikerült teherbe esned. Ha most minddent rendben találtak Nálad, akkor lehet, hogy már most sikerül.

Elevitet szedek én is. Ezen kívül C-vitamint kezdtem most a napokban szedni (egy picit náthás lette), meg Omega3+E vitamin kapszulát. Ennyi amit szedek. Gondolkodom a folsavon már egy ideje, talán elkezdem én is...

Folsavat hány mg.osat szedsz?

16. Orsi86 (válaszként erre: 15. - Bogááka)
2012. okt. 21. 14:19
Nekem a fiam elött volt 2 vetélésem és több, mint 2 év telt el amíg megfogant. De kiderült, hogy hormon problémám volt. Most Is biztos ami biztos kivizsgáltattammagam, hogy ne legyen baj. Amúgy az 1, 4, 4 hónap alatt estem eddig teherbe. Az első után nagyon ki voltam lelkileg biztos azért tartott tovább. Szedsz valami vitamint? Én folsavat és elevitet.
15. Bogááka (válaszként erre: 14. - Orsi86)
2012. okt. 21. 13:59

A 2. próbálkozós hónapunkban sikerült. Nem néztem akkor semmiféle naptárat, "véletlenül" lett lány. Most a 2. babánál kíváncsiságból megnéztem, hogy mikor milyen nemű lenne, de ettől függetlenül a peteérés után is együtt voltunk, szóval nem úgy időzítettünk, hogy egyik vagy másik neműnek nagyobb legyen az esélye.

Egyébként mi is 3 gyereket szeretnénk. Én úgy voltam/vagyok vele, hogy legyen legalább egy kislányom...de ha mindhárom az lenne is jó lenne. :)

Nektek mennyi idő alatt sikerült a fiatok?

14. Orsi86 (válaszként erre: 13. - Bogááka)
2012. okt. 21. 13:49
Nekünk az elsőnél is mindegy volt, hogy mi lesz. Most is az. :) mi 3 gyereket szeretnénk az egyik csak lány lesz. Nem néztem más naptárat. A lányod mennyi idő alatt jött össze?
13. Bogááka (válaszként erre: 10. - Orsi86)
2012. okt. 21. 13:43

Igen, ismerem a ciklus.hu-t. Ott vezetem a menszimet, amióta megjött szülés után. Néztem a pé-es táblázatot és a többit is. Az idő tájra tette nekem is az ovut, mint ahogy számoltam.

Gondolom, ti lányra gyúrtok a kisfiatok mellé...:)

Én, ha választhatnék kislányt szülnék ismét. De ha fiú lesz, őt is ugyanúgy fogjuk szeretni...csak jöjjön minél előbb...:)!

A Jónás és a kínai naptárakat nézted már?

12. Bogááka (válaszként erre: 9. - SziReni)
2012. okt. 21. 13:36

Örülök, hogy úgy hiszed sikeres lesz ez a hónap, kívánom, hogy így is legyen :)! Eléggé sokat vártatok rá, megérdemelnétek hogy sikerüljön végre!

Drukkolok Neked is! :)

11. Orsi86 (válaszként erre: 9. - SziReni)
2012. okt. 21. 13:21
Szia! Drukkolok,hogy most sikerüljön!:)
10. Orsi86
2012. okt. 21. 13:19

Nekem nov.3.-án nem kéne megjönni:)

A ciklus.hu-t ismeritek? Itt nagyon jó kis táblázatok vannak,hogy mikor van pé.illetve,hogy mikor nagyobb az esély fiúra/lányra. Nekünk a fiamnál bejött;)

2012. okt. 21. 11:47
sziasztok.Mi már egy éve próbálkozunk a babával.Jó itt fórumokon másokkal beszélgetni.azt hiszem nekünk ez lesz a hónapunk és most remélem minden rendben lesz.én elvileg november 5-6 körül akarok tesztelni mert elvileg november 1 a nem várt.
8. Bogááka (válaszként erre: 7. - Fdóri)
2012. okt. 21. 11:05

Nem, de azért jó lenne, ha nem kellene sok-sok hónapot, esetleg éveket rá várni. :)

Hátha a kishugi gyorsabban összejön nálatok, mint a fiuk! :)

2012. okt. 20. 19:36

A kisebbik fiam a gondolattól számítva 9 hónapra született, gondolom így kicsit lassabban fog összejönni, így nem izgulok.

Nektek sem hiszem hogy kell:)

2012. okt. 20. 19:34
Még csak a ciklus 10. napjánál vagyunk.
5. Bogááka (válaszként erre: 4. - Fdóri)
2012. okt. 20. 19:22

Igen, én is úgy tudom, hogy peteérés előtt a lány babákra van nagyobb esély. Szerintem nekünk is így jött össze a kislányunk :)

Mikorra nem várod? Messze van még a tesztelés?

Én már tűkön ülök, pedig már az elején elhatároztam, hogy nem görcsölök rá. Úgy érzem a nemvárt menszi napjának közeledtével egyre izgatottabb leszek. Ha ez a hónap nem lesz sikeres, remélem a jövő hónapot egy kicsit lazábbra veszem.

2012. okt. 20. 19:13

Sziasztok!


Mi kislányt próbálunk összehozni:9)

2 nagy fiunk van, 11 és 5,5 évesek:)

Csak a peteérés elején vagyunk úgy együtt hogy összejöhessen, állítólag így kislány lesz... 2. hónapnál tartunk.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook