Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív tesztre várók, gyertek beszélgessünk!!! fórum

Pozitív tesztre várók, gyertek beszélgessünk!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
93. Nadáné (válaszként erre: 91. - Coraline)
2012. nov. 19. 10:59

Szia!


Üdv. itt köztünk. ;)

Sok sikert Neked is! :)

92. Nadáné (válaszként erre: 89. - SziReni)
2012. nov. 19. 10:58

Igen, olvastam a másik klubban.

De már helyreállt a helyzet, ha jól tudom.

Szóval most már bele lehet adni minden apait-anyait! ;)

2012. nov. 19. 10:58
A leszívás óta fáj a hasam alja,a melleim,meg egyik naprol a másikre bedurrantak,gondolom azéert,mert vasárnap kéne megjönnie,remélem elmarad....
2012. nov. 19. 10:56
Sziasztok!Én is a pozitív tesztre várok:-)Nálunk ez az első lombikos baba,nálam minden rendben volt,ezért reménykedem,h összejön.27.-én kell menni a tesztre...állitolag ma kéne beágyazodnia." embriót ültettünk vissza.Eléggé izgulok,h mi lehet...
2012. nov. 17. 10:35
Na most hallod elég gáz helyzetbe kerültünk.Anyának az egyik kollegáját kitették otthonról és hogy ne az utcán kelljen lennie befogadtuk magunkhoz, és most nem tudom hogy lesz a bébi gyártás mert így hogy bújunk apucival össze? Nagyon gáz.És pont 20-22 között lenne peteérésem.Hát nem tudom hogy lesz.Hacsak nem vagyunk túl a peteérésen amikor fájdogált a hasam akkor lehet most se jön a bébi.
2012. nov. 15. 10:11
Helyes! :)
2012. nov. 15. 09:48
igyekszem
86. Nadáné (válaszként erre: 85. - SziReni)
2012. nov. 14. 21:42

Elhiszem, de muszáj hinni benne.

Minden rendben lesz, meglátod. ;)

2012. nov. 14. 21:16
én nagyon szeretném csak én már nem hiszek benne.Nagyon megviselt ez az egy év.
84. Nadáné (válaszként erre: 83. - SziReni)
2012. nov. 14. 21:08

Jaaaj de jó lenne! :)

Már annyira várom. :) El se tudom mondani...de gondolom pont ezt érzed Te is! :)

2012. nov. 14. 20:56
Reméljük úgy lesz. :)Meg neked is, együtt leszünk nagy pocakosak.
82. Nadáné (válaszként erre: 81. - SziReni)
2012. nov. 14. 20:53
Addigra biztos szép nagy pocakod lesz. ;)
2012. nov. 14. 20:23
Nem mert nálunk nem volt indokolt.Lévén hogy nekem volt ciklus zavarom és mellette is kétszer terhes lettem, így feltételezhetően nála nincs gond.Így nem vizsgálták majd ha esetleg fél év múlva normál ciklus mellett nem jön össze a baba akkor már őt is fogják:De én is feleslegesnek tartottam mert addig amíg nekem nem volt egy normális ciklus ami feltételez normál peteérést addig felesleges arra következtetni hogy benne van a hiba.Nyilván bennem volt.Remélem fél év múlva meg már nem is leszrá szükség mert régen pocaklakóm lesz. :)
80. Nadáné (válaszként erre: 79. - SziReni)
2012. nov. 14. 19:28
Nálatok a párodat vizsgálták már?
2012. nov. 14. 19:08
én is remélem hogy nem lesz rá szükség.Látodnálam se volt szükség viszont jó hogy megcsinálták mert így legalább nem kell aggódni hogy esetleg gond lehet így ez is kivan zárva.
2012. nov. 14. 19:07
Jaaaj annyira remélem, hogy nekem nem kell ilyet csinálni.
2012. nov. 14. 19:02
nem lehet látni ezért csinálják.Ha nagyon sokáig nem jön a baba és már semmi tipp miért nem jön akkor felvetti a doki hogy csinálják e meg és ha kéred megcsinálják.Igen én is ezt hallottam hogy elég fájdalmas.És nálunk sem érzéstelenítenek hozzá.Nekem így "szerencsém" volt hogy a dokim megcsinálta amikor amúgyis altatva voltam.
76. Nadáné (válaszként erre: 75. - SziReni)
2012. nov. 14. 18:42

Jah, így már értem.

Remélem, hogy nálam nem kell majd ilyet csinálni, mert azt mondták, hogy iszonyatosan tud fájni.

És erre hogy jönnek rá, hogy ezt meg kell csinálni vagy sem?

Gondolok itt arra, hogy pl. UH-on lehet ezt látni?

2012. nov. 14. 17:54
nálunk sem altatnak ha csak átjárhatóságit csinálnak, csak mivel engem eleve el kellett altatni mert a méhen kívülimmel műtöttek, így akkor megcsinálták azt is,hogy túl legyünk rajta, és legalább nem ébren kellett csinálni.
74. Nadáné (válaszként erre: 73. - SziReni)
2012. nov. 14. 17:07
Úgy tudom, hogy sajnos itt nálunk Kecskeméten nem altatnak közben. :/
2012. nov. 14. 16:44
Hát nekem a clostis kúrával kapcsolatban van egy barátnőm akinek elég nagy gázt csinált, mert neki nem néztek átjárhatóságit utólag kiderült hogy mind a két petevezető le volt tapadva, és írták neki folyamatosan a clostit és addig hogy teljesen cisztás lett a petefészke, majd később mind a kettő petefészke el is halt.Szóval annyira nem bízom benne.Nekem az átjárhatóságit a műtétnél csinálták meg mert állítólag ébren elég kellemetlen és így ha már altattak megcsinálta a dokim hogy tudjuk az is rendbe van e.De állítólag lehet kérni is.
2012. nov. 14. 16:06
Az átjárhatósági mit takar? Annyit hallottam már róla. Van valamilyen vizsgálat, amivel eldöntik, hogy meg kell ezt csinálni? Vagy csak szimplán nekiesnek?
2012. nov. 14. 14:12

Hmm úgy látom kitörlődött, amit eddig begépeltem. :(

Szóval én ha tehetem, minden ismerősömet lebeszélem a gyógyszerről. Ha visszapörgethetném az időt, tuti nem szedném be még egyszer. Nekem is úgy írta fel anno 5 éve a doki, hogy se vérvétel, se vizsgálat. Rám nézett és megállapította, hogy nem vagyok egy brünhilda típus, és az alapján írta fel.

Mondjuk az én dokim sztem tök normális, legalábbis eddig az volt. Voltam nála júniusban, és azt mondta, hogy fél évig "normálisnak" mondható, ha gyógyszer után nem jön meg.

Azt mondta, ha fél év múlva se lesz, menjek vissza akkor, vagy hamarabb, ha baba van a dologban. Letelt a fél év, baba sehol, így visszamentem. De szerencsére nálam nincs az, hogy akkor még várjunk ennyit meg annyit. Megkérdezte, hogy mit szeretnék?? Hogy megjöjjön? Mondtam, h babát, de gondolom ahhoz elengedhetetlen az is, h megjöjjön. :) Mosolygott és felírta a clostit.

Annyit megfigyeltem már, h ha vki babát nem szeretne, viszont a ciklusát szeretné rendben tudni, annak norculutot írnak fel, és annak írnak clostit, aki babát is szeretne.

Aztán lehet, h nem így van, ez csak az én meglátásom. :)

2012. nov. 14. 13:04
Ja és a progi meg az Lh eltéréseket is a fog gátló okozza.Mert a hypofízis elégtelen működéését váltja ki és amíg a hypofízis nem áll vissza hogy neki kell a hormonokat termelni addig ilyen eltérések vannak a vérkébe.Csak ez is idő és kinél mennyi amíg vissza áll.Persze ezt én is most tudtam meg.
2012. nov. 14. 13:02
hát ez a gyógyszer úgy látom másoknak is sokaknak okoz gondot.De legalább elmondanák a dokik mielőtt szeded mert nekem az volt hogy áh nem csinál semmi gondot.Ha abbahagyom következő hónapban terhes is lehetek meg ilyenek.Én ezeket nem tudtam hogy ilyen gondokat okoz.Egyébként van egy csak itt hoxán neki 1,5 év után állt vissza a vérzése.És ezt bírom az orvoskban hogy majd gyere ekkor meg akkor de akkor se csinál semmi hanem gyere megont ekkor akkor s megvárják hogy a szervezeted helyrehozza.nem tudom ezt a clostis dolgot mert nekem írtak ugyan fel de nem szedtem be mert magától is megjött.Mivel én estem teherbe is nekem így peteérés meg kilökődés is van így nem tudom mikor kell menni mit néznek meg semmit.Akkor neked se könnyű az eset hiába "csak" szeptembertől próbálkoztok.
2012. nov. 14. 11:18

Nem semmi, hogy miken átestetek...Mi szeptemberben házasodtunk össze, az előtt nem is akartunk még próbálkozni sem. Elmentünk nászútra, és azóta.

Tudni kell még, hogy én ápr.-ban hagytam abba a gyógyszert, rá pár napra megjött, majd se májusban, se júniusban nem volt vérzésem. Aztán júliusban megjött, majd azóta semmi.

Júniusban voltam dokinál, azt mondta, hogy fél évig "normális", de ha fél év után se jönne meg, akkor menjek vissza.

Így november 2-án visszamentem, hüvelyi UH-gal megállapította, hogy nincs tüszőrepedésem, ezért elküldött vérvételre (hormonok és pajzsmirigy). Az meg is volt egyből 5-én, majd az eredmények is pikk-pakk meglettek, így 10-én szombaton már vissza is tudtam menni a doki bácsihoz. Elvileg a progi szintem alacsony volt, az LH meg magas.

Aztán felírta a clostit 5 napig napi 2X1-et, holnap telik le. Jövő héten csütörtökön megyek vissza hozzá UH-ra, gondolom ott nézi majd, hogy van-e peteérés, ill. tüszőrepedés. (Ezt a mai napig nem igazán értem még, hogy hogy is működik.)

Aztán a tervem az, hogy 2 naponta összebújunk apával. :)

2012. nov. 14. 09:28
Én a vérzés elállításra pásztortáska teát ittam és bejött jobb volt mint a dokik által ajánlott fog gátló, azt nem akartam semmikép sem.A baba érdekében cickafark meg palástfű tea, de azt se mindig mert nem is bírom az ízét.Egyébként most kaptunk 6 hónapot hogy összehozzuk spontán a bébit, ha nem akkor mehetünk megint kivizsgálásra és akkor nem tudom ehhez képest mit tudnak még megnézni mert már mindent megnéztek szerintem.
2012. nov. 14. 09:26
Van kedvem.Mi 1 éve próbálkozunk.Akkor hagytam abba a fogamzásgátlót.Következő hónapba nem jött meg.Negatív tesztek 3 doki akik nem tudták mi van.Már meddőnek is kimodtak meg mindennek.Na a 4dik dokihoz mikor mentem ő mondta hogy lát valami a méhemben de nem tudja mi az mert ugye ha baba lenne már sokkal nagyobbnak kellene lenni, jöjjek vissza következő nap hüvelyi uh-ra.Na mire mentem vissza eékezdtem vérezni, és már hasin se látszott az a valami, így gyakorlatilag nem mondták 100%ra de valószínű elvetéltem mert még a fog gátló utóhatása miatt nem fejlődött a baba rendesen.Aztán nem jött össze a baba valamikor februárban írtak fel norcolutot meg clostit mert nem jött meg a vérzésem, aztán márciusban spontán vérzésem volt így a gyógyszerek most is itt vannak a fiókba nem szedtem be.Úgy látszott a szervezetem szépen kezd visszaállni ebből a ciklusból megint terhes lettem, pozitív tesztek nagy öröm de mivel korai volt még nem mentem dokihoz, és a 6. hét körül kaptam időpontot és aznap vizsgázni voltam és elkezdődött egy pecsételő vérzés, rohantunk dokihoz, kiderült hogy a babánk teljesn jól van szívhangja van 6-7 hetes a mérete alapján, de a jobb petevezetőben van, így még aznap meg kellett műteni méhen kívüli terheséggel.Majd megint elég nehezen regenerálta magát a szervezetem lassan csökkent a hcg is, meg egyébként is.A műtét április 4dikén volt most november 21 ére lettem volna kiírva szülni, és áprilistól szeptember 1ig nem volt vérzésem.Mindig mondták a dokik várjunk még.és szeptember 6ra kaptam időpontot endokrinológiára, hogy kiderítsék a vérzés zavar okát.És szeptember 1én spontán vérzésem volt, így csináltak vérvételt amiből kiderült hogy endokrinológiailag sincs semmi gond nálam.És az a vérzésem október 6ig tartott folyamatosan így októberben kevés eséllyel indultam a baba szempontjából hogy előtte egy hónapig folyamatosan véreztem nem volt hova megtapadni.Majd most november 6dika volt az utolsó mensim.Így ebben a hónapban elég nagy esélyekkel indulunk.Főleg hogy nekem már néztek átjárhatóságit mind a két petevezetőn meg a petefészkek is normál mérető ciszta mentes, és labor alapján peteérés is van bennük, a méhem is rendben van.Endokrinológiailag is rendbe vagyok.Szóval ez van lassan regenerálódtam ezek szerint a gyógyszer utánmeg ugye a terhességek se sokat használtak gondolom,hogy nem fejeződtek be.De hátha ebben a hónapban már minden rendben lesz, és december 6dikán lesz egy pozitív tesztem.
2012. nov. 14. 08:16

Ti mióta próbálkoztok? És milyen "praktikát" szoktatok bevetni?

Én hőmérőzök, és ma vagyok az 1. closti kúrám 4. napján. Holnap beveszem az 5. szemet is, és jövő héten csütörtökön megyek vissza a dokihoz UH-ra.

Ha van kedved, mesélhetnél Te is. :)

Beszélgessünk akkor ketten. :)

64. Nadáné (válaszként erre: 63. - SziReni)
2012. nov. 14. 08:07
Igen, én is. De mi még nem próbálkozunk régóta.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook