Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez pozitív terhességi teszt vagy mégse? fórum

Ez pozitív terhességi teszt vagy mégse? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 9. 23:19

Az orvos a biztos csak az fog megnyugtatni:)

Köszönöm és sok sikert :)

2018. dec. 9. 19:53
Hu gratulálok, 11 nappal az ovulacio utan már lehet pozitívat tesztelni. :)
2018. dec. 9. 14:53

25-30 napos a ciklusom változó

25.napon vagyok úgy hogy nem tudom de az ovulációm tudom mikor volt 11dpon vagyok tegnapi ,mai tesztem is két csikos:)

22. Amina93 (válaszként erre: 20. - Beatrix92)
2018. dec. 9. 14:37
Gratulálok! ☺ mióta késik?
21. Amina93 (válaszként erre: 14. - 40c893d684)
2018. dec. 9. 14:37
Van ilyen amugy hogy aki intenzíven biciglizett annak problémái vannak a spermakkal!!
2018. dec. 9. 12:29
Szia. Nem tudom hogy a régi tesztnek van e koze hozza , de már van 2 halvány csíkos tesztem:)
2018. dec. 5. 15:25
Nem, róla már 12 évesen tudtuk hogy soha nem fog dolgozni :D .....
2018. dec. 5. 15:12
Hú és nem gondolt arra, hogy valami változás, kimozdulás, munkába menés használna? Kicsit elterelni a gondolatokat.
2018. dec. 5. 15:07
Igen nekik is próbára teszi a kapcsolatukat főleg hogy a barátnőm nem dolgozik . Párja biztosítja az anyagiakat, ó pedig egész nap otthon van egyedül a nagy lakásba.... milyen igazságtalan hogy van aki orokbe adja mert nem tudja biztosítani számára az életet, másoknak megvan mindenük és csak a babára varnak
2018. dec. 5. 15:01
ez azért nagyon kemény lehet.....iszonyúan megpróbálhatja a két ember kapcsolatát is ez, mert ilyenkor óhatatlanul is felmerül, hogy hát mástól meg már lehet, hogy lenne baba.
2018. dec. 5. 14:55
Volt sperma vizsgálaton, és nagyon rossz lett az eredmény de nem tudom pontosan hogy kevés a sperma szám vagy mi volt a gond . Nem mondta én meg nem akartam rá kérdezni mert érzékeny téma náluk. Barátnőm évek óta szeretne a babát bejárta az ország no gyógyászait mindenhol rendbe volt minden. Pár évbe telt amíg a barátját elvitte orvoshoz, azután kapott egy olyan választ hogy jó akkor majd örökbe fogadnak egyet
2018. dec. 5. 14:50

igen, ez nyugtat engem is, hogyha legalább a kémiai terhesség összejött, akkor csak nincs olyan nagy gond. De azért mégiscsak nehéz azt látni, hogy másoknak meg azonnal sikerül. De gondolom ezt nem kell magyarázni :)

Barátnőd párjánál mi a gond?

Férjem is aggódik egyébként, hogy nincs-e nála gond. Ő "hajadon" korában elég komolyan bringázott, és tart tőle, hogy a sok nyeregben ülés nem-e ártott meg odalent....mondtam neki, hogy ez baromság, de hát ő valahol ezt olvasta. :)

2018. dec. 5. 14:43
Nem használok mert én érzem, rosszabb mint a menstruációm. Szúr az egész hasam alja, és olyan furcsán feszül két oldalt, a derakam is majd le szakad annyira fáj . Előtte 3nappal már ovus nyakom van , peteérés után 1 napig tart meg szóval pontosan tudom mikor van . Ez is kb 2 éve van , előtte nem éreztem soha de azóta van hogy megmozdulnom fáj olyankor de csak pár percig tart . Barátnőmék 8eve próbálkoznak babával, náluk egyszer sem volt pozitív teszt ,sem veteles semmi hasonló (pedig tesztel minden hónapba) ebből kiindulva gondolom hogy nálatok nem lehet olyan nagy a baj ,mert látod ahol valami baj van (náluk a parjal) ott meg egy kémia terhesség sem jön össze
2018. dec. 5. 14:27

Amikor a hatodik héten elment, akkor bementem persze a kórházba. Annyit mondtak csak, hogy ez a korai vetélés nagyon gyakori, próbálkozni kell.

Férjem szedi a vitamint, neki nincs baja tőle, dehát a férfiak máshogy híznak. Én az utóbbi pár évben érzem azt, hogy könnyebben jönnek fel a kilók, ezért is gondoltam, hogy nem hiányzik még a farkasétvágyat csináló Elevit. Komolyan csak a kajára tudtam gondolni akkoriban, félelmetes voltam :D


LH tesztet Te használsz? Nekem abból viszont nagyon bevált a neten kapható olcsó. Ugyanolyan szépen mutatja, mint a drága drogériás.

2018. dec. 5. 13:58

Igen hallottam róla sok embernek nagy étvágya lesz a vitamintól,ezért vettem inkább mehpempot. Sajnos nagyon hamar felszaladnak ram a kilók, a pemporol pedig sok jót olvastam, és a közérzetem jobb tőle. Orvosnál voltál hogy mitől ment el a baba ? Mert ezekszerint megtudott tapadni mi lehetett a baj ? Párod nem szed vitamint ? Nem akarom reklámozni mert látod nekem se segített meg , de a mehpempot férfiak is ehetik.

Szerintem nem lesz nálatok baj

2018. dec. 5. 12:54

én mindenféle terhesvitamintól iszonyú éhes voltam, hihetetlen étvágyat csinált, ezért azokkal már leálltam, gyógyszertárban kapható folsavat szedek csak.

Érdekes, mert nekem az első hat hónapban semmi, aztán júliusban teljesen váratlanul pozitiv teszt. Az sajnos a 6. hét körül elvetélt, utána viszont jöttek a pozitiv tesztek, de mindig megjött utána nemsokkal.

Ezért gondolom, hogy valami nem okés, bízom benne, hogy az orvos a laborvizsgálatok alapján tud mondani valamit.

2018. dec. 5. 12:32

Nem rég óta kb 6 hónapja de én már régebb óta szeretném úgy hogy ez is egy örökké valóságnak tűnik. 3.honaptol mehpempo eszem és az elejétől szedek folsavat. Te szedsz valami vitamint? Ja ebbe a hónapba ovutol iszom a palástfű teát. Ovu előtt 2 nappal voltunk együtt meg ovu után is. Nagyon bízok ebben a hónapban. Egy év hosszú idő ha varakozik az ember :(

Remélem összejön nektek is hamar

2018. dec. 5. 12:25

Az is lehet, hogy ilyenkor jobban figyeli magát az ember, minden kis alhasi szurkálást észrevesz.

Nagyon szeretnénk már mi is, pontosan egy éve. Januárban, ünnepek után megyek orvoshoz, hogy valamit kezdjem velem.

Ti mióta próbáljátok?

2018. dec. 5. 11:08
Sajnos enis így vagyok vele . A pozitív teszt után vagy 6 tesztet vettem . Vicces kedvébe van a természetem mert olyan tüneteket produkálok hogy valami fantasztikus. Legalább 6 éve napra pontos a ciklusom mindig ugyan úgy jön meg aztán mostanába késik 3-4napot,előtte való hónapba csak barnaztam, volt már köztes pecsételésem is. Ezek soha nem voltak csak mióta babát tervezünk . Na remélem nem sokat várat magára:)
2018. dec. 5. 10:27

ilyen is volt nekem is, hogy egyértelmű pozitív után megjött. Olyankor kb csak egy vérvétel tudná megmutatni, mi is a helyzet. De amikor egy megbízható teszt, mint pl a corax egyértelmű pozitívat mutat, az nem lehet véletlen.

Ha annyi millióm lenne, ahány tesztet én megcsináltam az elmúlt fél évben.... :D

2018. dec. 5. 09:25

Agnes igazad van , sokszor a száradási csíkból is egy kis reményt nyer az ember,Hát mégha az a második csik színes is elég megtévesztő. Pár hónapja 2nap késés után coraxal teszteltem delutan az erős pozitív volt , masnap reggeli clearblue pedig negatív aztán meg is jött.

Most nem is reménykedtem 2 csikba, korán lett volna de azért az ember szíve megdobban a másik rózsaszín csik láttán. Köszönöm a választ:)

2018. dec. 5. 07:30

nekem is sokan írták, én és is sokszor leírtam már: kukába ezekkel a netes olcsó tesztekkel. Össze-vissza jeleznek, komolyan. Nekem pl egy idő, kb 15-20 perc után mindegyiken megjelent egy nagyon halvány és vékony csík. Mintha egy hegyes ceruzával rajzolnák. Az ember, ha babát szeretne, minden csíkot pozitívnak lát, főleg, ha a tesznek azon a területén van, ahol lennie kell.

Aztán olyan is volt, hogy a 10-es, érzékenyebb fajta netes teszt még semmit se mutatott, míg a rossmannos 25-ös, tehát kevésbé érzékeny meg igen. (Valóban terhes is voltam akkor)

Én már elkeseredésemben eljutottam egyszer oda, hogy megkértem olyan valakit, aki tuti nem terhes, hogy pisiljen már rá, hát lám, neki is megjelent ez a vékony kis csíkocska. Én azt nem vateráról, hanem kifejezetten a teszteket árusító oldalról rendeltem.

Tudom, hogy nagyon csábító folyton tesztelni, főleg ha rendelkezésre állnak ezek az olcsó tesztek, de tényleg nem éri meg, én már eljutottam ide, mert nagyon keserves tud lenni, amikor a reménykedés után megjön. Tisztára be lehet golyózni hogy reggel is teszt, délben is, nézegeti az ember, nézi a fényben, nézi a napon, telefonnal világítja meg minden, ismerős gondolom :D

Akkor kell tesztelni, amikor már késik egy napot. Akkor, ha pozitív, akkor már nem lesz véleményes, mert gyorsan, intenzíven meg fog jelenni a csík. Gyógyszertárban 6-700 forintért lehet kapni megbízható teszteket, abból egy elég.

2018. dec. 4. 21:56
Majd 3-4nap múlva újra tesztelek. :) igazából szeretnénk babát de most kivételesen negatív eredmény miatt csináltam mivel nem rég volt ovulációm, nem bíztam benne hogy ennek pozitívnak kellene lenni de azért kicsit megorültem neki, aztán eltűnt.....
2018. dec. 4. 21:53

Nekem más otthoni teszttel volt ilyen, annál vércseppet kellett oldani, és cseppenteni.

A lényeg, hogy halványan látszott mindkét csík, majd csak a kontroll.

Az eredmény negatív volt, más vizsgálat megerősítette. Valamint a gyártó szerint amikor áthalad a folyadék a csíkon, normális, hogy kis ideig ott koncentráltabb a festékanyag.

De en a helyedben biztos hogy csinálnék egy másikat a biztonság kedvéért. :)

2018. dec. 4. 21:37

A barátnőm rendelt tesztet jofogasrol, tesztelt és mintha látszódna valami . Mivel nekem kb 6napja volt peteeresem csináltam én is hogy megnézzük milyen egy tutira negatív teszt . Viszont nekem megjelent a második csik képen is látszik de élőben megjobban, ez volt kb az első 5percben. Kb 10perc múlva eltűnt a második csik a tesztről. Ha terhes vagyok szerintem nem is mutatná ilyen hamar a teszt hiába 10es érzékenységű és nem is első vizelet , de tudtommal csak a hcg színezi be a csíkot, de hát ez színes volt . Volt már valakinek ilyen ???


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook