Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pót nagymamát, keresek fórum

Pót nagymamát, keresek (beszélgetős fórum)


21. Hope9
2016. febr. 19. 12:40

Régi ez a fórum, talán sikerül feléleszteni. Mi is nagyszülőket keresünk. Kérlek pillants rá az adatlapomra, a bemutatkozásomban kicsit bővebben is írok az okokról.

Köszönöm és szép napot!

20. gingin55 (válaszként erre: 19. - Virág01)
2013. aug. 21. 19:24
Szép napot! A pesti oldalon lakom, mint nagymama és néha segíthetnék vigyázni a kicsikre. ínem járok ide gyakran úgyhogy: blgeekukaccitromailponthu
2013. júl. 1. 16:05
Mi is elgondolkodtunk azon, hogy keresünk egy pótnagymamát vagy pótnagyszülőket. Az én szüleim nagyon távol élnek tőlünk, a párom szülei -hát csak névlegesen- vannak. Most fogunk örökbefogadni egy pár hónapon belül, de nagyon fog hiányozni nekünk egy igazi nagymama.Olyan jó lenne rátalálni!
18. niroli (válaszként erre: 17. - Daizy)
2011. okt. 22. 14:11
Budapesten mégis hol?... - melyik kerület, (nem az utca nevét kérdezem!) Mekkora az a kis fiú, mennyi idős?
17. Daizy
2011. okt. 3. 16:53

Budapesten keresnék olyan , nyugdíjas embert aki időközönként segítene nekem a kis fiamra vigyázni.

Sajnos egyenlőre nem tudok sokat fizetni , de esetleg ha ő is segítségre szorúl akkor szivesen besegíthetnék pár dologban.

Ezzel honorálva , hogy ő segít nekem.

csak néha néha lenne rá szükségem.

ha valakinek az ismeretségi körében van ilyen várom, írj privit.

16. Daizy
2011. okt. 3. 15:20
?
15. Daizy
2011. okt. 3. 14:50
Tulajdon képen arra lenne csak szükségem ha nem tudom megoldani a gyereket másképpen akkor kellene rá vigyázni.tehát csak alkalmanként,az is lehet pár órára!
14. 5bfba16667 (válaszként erre: 13. - Daizy)
2011. okt. 3. 14:49
Reagáltam:)
13. Daizy (válaszként erre: 12. - 5bfba16667)
2011. okt. 3. 14:45
Írtam privit.
2011. okt. 3. 14:24

Ha nem laksz nagyon messze, én szívesen segítek, pénz nélkül is. Már azt dicsérni kell, ha dolgozni akarsz, és nem a "segélyekből" tengődni.

Nincs túl sok szabadidőm, de ha esetleg valahol budán laktok, és meg tudunk beszélni egy "időközönkénti" időpontot, én szívesen segítek..:)

11. Daizy
2011. okt. 3. 14:14
Hátha mégis sikerűl!:(
10. Daizy (válaszként erre: 9. - Havran)
2011. okt. 3. 13:59

Tudom de ez nem egyszerű művelet!

Én nagyon sok mindenben tudnék viszont segíteni annak az embernek aki nekem segítene.Nekem van hol laknom,van mindenem,csak dolgozni szeretnék!csak ennyi bajom van!:((((((

9. Havran (válaszként erre: 8. - Daizy)
2011. okt. 3. 13:53
Én nem tartom kizártnak,hogy nem találnál ilyet,akár ingyen is,max néha besegitenél neki.Nem reménytelen.Sok szerencsét:))))
2011. okt. 3. 13:50

Nem csak idős emberre gondoltam természetesen ,csak az a gondom ,sokat nem bírok fizetni.:(((((

Egyenlőre én is alig keresek valamit ,tehát abból amit én fizetnék még nem bír megélni.


aki úgyis egyedűl van ,és esetleg én még mással is tudnék segíteni neki ,be vásárolni ,vagy bármi.meg lehet beszélni.

2011. okt. 3. 13:49

Talán, ha kicsivel többet írnál magadról, lehet,

hogy több érdeklődő lenne :))


Tudod a mai világban bizalmatlanok az emberek és valljuk be, nem ok nélkül!!


Sok szerencsét kívánok Nektek!

6. Daizy (válaszként erre: 3. - Bársonyfüles)
2011. okt. 3. 13:47

Tudom ,hogy nem vagyok egyedűl a problémámmal!:(((((((((

De szeretnék dolgozni!és nem tudok!

Tuti pedig van ilyen ember aki erre vár!

:((((

2011. okt. 3. 13:47
Azért az sem mindegy mennyire idős, járókerettel nem tud vigyázni a picire :)
2011. okt. 3. 13:46

Miért csak időset? Egy csomó fiatalnak is jól jönne, meg kezdhetne valamit magával.

Vagy csak specifikusan az idősek?

3. Bársonyfüles (válaszként erre: 1. - Daizy)
2011. okt. 3. 13:45
Ilyenre nekem is szükségem lenne...:)
2. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Daizy)
2011. okt. 3. 13:44

Miert nem egy napi ujsagban hirdetsz ? !

Nagyon sok idös ember örulne neki ha kitudna egesziteni szereny nyugdijjat egy kis keresettel !

Persze , gondolom ingyen nem nagyon vallalkozik senki gyermekvigyazasra.

2011. okt. 3. 13:39

Budapesten keresnék olyan ,nyugdíjas embert aki időközönként segítene nekem a kis fiamra vigyázni.

Sajnos egyenlőre nem tudok sokat fizetni ,de esetleg ha ő is segítségre szorúl akkor szivesen besegíthetnék pár dologban.

Ezzel honorálva ,hogy ő segít nekem.

csak néha néha lenne rá szükségem.

ha valakinek az ismeretségi körében van ilyen várom,írj privit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook