Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Plitvicei tavakhoz tervezett kirándulás fórum

Plitvicei tavakhoz tervezett kirándulás (beszélgetős fórum)


1 2
12. zsizsmizs (válaszként erre: 11. - Manul)
2010. júl. 9. 13:15
Áááááá, annyi ember van, hogy ezek sikítva menekülnek :)
11. manul
2010. júl. 9. 13:14
Lehet,hogy most hülyeséget kérdezek de olvastam,hogy van ott medve,róka még kígyó is.Nem jelentenek veszélyt?
10. manul
2010. júl. 9. 13:12

Köszönöm szépen az infókat!

Sokat olvasgattam már róla de szerintem aki már volt az sok jótanácssal el tudja látni az ember ányát!

9. Emesemm (válaszként erre: 7. - Zsizsmizs)
2010. júl. 9. 13:10
Mikor legelőször voltunk, mi is a legnagyobb túrát választottuk és a végére hagytuk a vízesés felőli részt, nagyon gyönyörű volt, de már olyan fáradtak voltunk, hogy nem élveztük igazán, meleg is volt nagyon. De persze, hogy megéri a nagytavakhoz is felmenni, mert iszonyat szép.
8. zsizsmizs (válaszként erre: 6. - Emesemm)
2010. júl. 9. 13:01
Egy barátnőm volt télen. Gyönyörű képeket csinált. A vízesések meg voltak fagyva. :) Sőt, a fa járdák is vastagon jegesek voltak.
7. zsizsmizs (válaszként erre: 3. - Emesemm)
2010. júl. 9. 12:59

Mi a legnagyobb túrát választottuk ki a bejáratnál a tábláról. :) Tényleg megérte, főleg mert arra nem volt nagy tömeg.

De gyerekekkel vagy aki nem bírja az egész napos gyaloglást tényleg jobb a hajókázás, vonatozás.

Mi tervezzük hogy elmegyünk még, olyan gyönyörű. Nekem a legszebb táj volt, amit eddig láttam.

Ja, és érdemes felmenni a kilátóponthoz is a tavak fölé.

2010. júl. 9. 12:57

Én még csak téli időszakban nem voltam, de nagyon szeretném egyszer megnézni akkor is.

Az ősz szintén nagyon gyönyörű ott.

2010. júl. 9. 12:57

Szia!

en jopar eve voltam es arra emlekszem, hogy a belepo fejenkent akkor kb. 4000Ft-nak megfelelo kuna volt. (nem emlekszem pontosan). Erdemes utana nezni ennek is, meg hogy milyen kedvezmenyeket lehet kapni, pl: diakoknak, 7 eves kor alatt vagy nyugdijasoknak.

Igen, vigyetek inni/ennivalot magatokkal a parkba, mert a hosszu seta alatt meg fogtok ehezni.


Itt nagyon sok info van: [link]

2010. júl. 9. 12:55
Szia! Mi voltunk tavaly (is), nagyon gyönyörű hely! Szerintem nem kell különösöbben felkészülni rá, persze attól is függ, hogy mennyit akartok ott időzni, melyik útvonalon mentek végig :-) Persze a kényeles sportcipő, sportruha fontos, na és a fényképezőgép! :-)
3. Emesemm (válaszként erre: 1. - Manul)
2010. júl. 9. 12:54
Fényképezőgép. Innivaló, ennivaló. Bogár elleni riasztót esetleg, most ott nem tudom mennyi lehet a szúnyog. Jó szórakozást! Gyönyörködjetek, mert nagyon szép. Ja és használjátok a kisvonatot, ami a parkon belül közlekedik! Úgyis lesz egy csomó látnivaló, ahol sétálni kell. Ha javasolhatom kezdjétek a vízeséssel! Ahogy bementek a parkba kis séta után lesz egy hajóállomás és az elvisz titeket, oda, ahonnan meg lehet kezdeni a sétát a vízesés felé. Egyébként is az a rész a szebb. Persze ha szerettek túrázni, akkor a másik felét se hagyjátok ki.
2010. júl. 9. 12:52

Szia!

Mi kb. 3 éve voltunk. Ami fontos vigyetek sok vizet, meg kaját mert bent nagyon drága. Akkor kb 1000 ft-nak megfelelő kuna volt 1.5 l ásványvíz. Kaját nem is vettünk ezek után.

2010. júl. 9. 12:46

Sziasztok!

Azoknak a tanácsát szeretném kérni,akik jártak már a Plitvicei tavaknál.Nagyon hálás lennék,ha megosztanátok velem az élményeiteket és a tapasztalataitokat mert oda tervezünk kirándulást és szeretnék felkészülni!

Előre is köszönöm a segítséget!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook