Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pikkelysömör és Covid oltás fórum

Pikkelysömör és Covid oltás (beszélgetős fórum)


9. Nanus63 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2022. jan. 21. 08:58
Semmi más nem volt amire gyanakodnék,persze sosem lehet tudni ,hogy esetleg még mi indithatta be.
8. Amaunet (válaszként erre: 7. - Nanus63)
2022. jan. 20. 18:36

És csak a harmadik után vetted észre ezeket a tüneteket? Más nem történt az életedben ami kihozhatta? Nem változott semmi?


Családom többféle vakcinával van oltva és egyiknél sem jelentkezett semmilyen tünet sem.

Nem vagyunk kis család.

7. Nanus63 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. jan. 20. 16:25
Mindhárom oltás Pfizer vakcina volt !
6. birebora (válaszként erre: 1. - Nanus63)
2022. jan. 20. 15:13
Igen. Kollégámnak sosem volt. Most tele van. Bőrgyógyász azt mondta neki az oltástól is lehet. Persze nem mondta, hogy attól van, de előtte sosem volt neki semmi bőr baja.
5. R75 (válaszként erre: 1. - Nanus63)
2022. jan. 20. 14:42
Nekem az oltástól (3-t kaptam) semmi nem lett, viszont 1éve voltam covidos, utána a fejem tele volt 2hónapig vastag sebekkel :(((
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Nanus63)
2022. jan. 20. 14:38

Fészen van pikkelysömörös csoport.

Ott többet tudnak segíteni.

Lépj be, segítőkészek mindannyian.

3. timycat (válaszként erre: 1. - Nanus63)
2022. jan. 20. 14:35

Természetesen lehetséges. Az asszisztensem és egy másik kollégám pont ugyanígy járt 😕


Ez autoimmun betegség, az oltás pedig az immunrendszert piszkálja meg.

Autoimmun betegségekre nem volt idő tesztelni őket, úgy voltak vele hogy azok kezelhetőek ha fellángolnak. Oltani kell azt kész. Hát köszönjük szépen.


Nekem pl vadiúj nyavalyát okozott 2 Pfizer, amit még az orvosok se tudnak hogy mi, 5 hónapja járok orvostól orvosig és nincs diagnózisom csak hogy olyan mintha autoimmun lenne, de hát passz.

Az orvosok tudnak róla, de szerintük ez teljesen normális és mi vagyunk a birkák ha rácsodálkozunk, hogy az oltás autoimmun betegséget okoz vagy meglévő lángol fel tőle.


Kitartást! Kerüld a stresszt, próbálj egészségesen táplálkozni, mozogni.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Nanus63)
2022. jan. 20. 14:30
Mindhárom oltásod ugyan az a vakcina volt?
2022. jan. 20. 14:17

Kedves Tagok !


Hosszabb ideje küzdök a pikkelysömörrel. Túl vagyok a három Covid oltáson ! Új foltok jelentkeztek rajtan, és a régiek is erősödtek ! Lehetséges, hogy az oltástól vannak ezek ? Van valakinek hasonló észrevétele ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook