Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Piaci árus megalázza a vásárlót... mit tennél? fórum

Piaci árus megalázza a vásárlót... mit tennél? (beszélgetős fórum)

1 2
16. anita.81 (válaszként erre: 15. - 7e137d638c)
2014. máj. 22. 11:02

Éppen ez az, hogy ezek után én is fennhangon mondtam neki, hogy megyek a másik árushoz, de erre ő, (még hangosabban), hogy igen, menjek is, mert neki ilyen pénzt hozó vevő nem kell...


Viszont így, hogy kiadtam magamból, máris kezdek megnyugodni :)

2014. máj. 22. 10:59

Az biztos, hogy én kinyitottam volna a "kicsike kis számat", hogy aki csak azt hallotta, hogy az eladó üvölt velem, legyen már tisztában azzal, mi is a baja.

Valóban nagy ívben dobtam volna neki vissza az áruját, valami olyan szöveggel, hogy a konkurenciája majd örül, hogy ezek után eggyel több vevője van!


Egyébként pedig nem éri meg, hogy ez miatt tönkre-tedd a napodat. Ha belenézel a kis lelkedbe, szerintem te most igazából saját magadra haragszol, amiért nem vágtál vissza neki. De ami késik, nem múlik, legközelebb direktbe csináld úgy, hogy az eladó kiakadjon, bájos-gúnyos mosollyal várd végig a kirohanását, és utána jó hangosan mondogass neki oda úgy tisztességgel. Hidd el a többi vevő is tapasztalta már tőle ezt a fajta viselkedést, és tudni fogják, hogy miért is viselkedsz majd vele így, ő lesz az, aki majd a végén elgondolkodik a dolgokon.

2014. máj. 22. 10:57
kiborulnék. biztos nem fognám vissza magam. soha többé ott nem vásárolnék. és valamit kieszelnék, h eltávolítsam onnan.
2014. máj. 22. 10:55
az épp zöldséget kiszedném, ami az alján maradt rohadt azt meg visszavinném és a fejébe húznám! megteheted, nem büntetnek érte
2014. máj. 22. 10:55

Mi az, hogy a rohadt árut is el kell adni??? Hát nem. Egyszer játszaná el velem, és vissza is vinném neki. Ha azt hiszi, hogy hangoskodástól majd jól beijednek az emberek - én is tudok hangos lenni, hogy a szó szerint rohadt árujával mit csináljon.

Egyébként meg bejelenteném a fogyasztóvédelemnek - jó neki, mhogy az 5 forintos nem számít, de a rohadt árura már ugranak!!

11. 25800e2d09 (válaszként erre: 10. - Anita.81)
2014. máj. 22. 10:53
Nincs rá szabály hogy ne tehetné de ez szimplán egy tajparaszt. Ne vásárolj nála. Ennyi
2014. máj. 22. 10:50

Viszont az tényleg érdekelne, hogy egy kereskedő megteheti ilyet, hogy egy magyar forgalomban lévő pénzre azt mondja, hogy azt ő nem fogadja el! ?? Ha euro-val akartam volna fizetni, azt mondom ok. De MAGYAR FORINT-ról volt szó.... és elzavar....


Reggel óta a hatása alatt vagyok :/

2014. máj. 22. 10:50
Úgy b.nám vissza zacskóstul a portékáját mint a huzat. És nagy ívben elkerülném a továbbiakban. Szerencsére ha piacra megyek megvannak a 'bejáratott' helyek ahol szép az áru és a kiszolgálás kiváló, ha ez nincs meg miért vegyek bármit is az eladótól? Hiszen a pénzem nem romlott vacakra akarom költeni.
2014. máj. 22. 10:50
én pedig megmagyaráztam volna Neki, mindenki előtt, ki kiért is van....
7. 72497ec515 (válaszként erre: 6. - Anita.81)
2014. máj. 22. 10:49
Azért kell elpártolni tőle !!
2014. máj. 22. 10:48
Persze, nem ő az egyetlen árus. De attól, hogy én nem tőle vásárolok, még ugyanolyan bunkó marad mindenkivel. :(
2014. máj. 22. 10:46
Ne vásárolj tőle. Ő az egyetlen árus?
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anita.81)
2014. máj. 22. 10:45
Miért vásárolsz ott?
2014. máj. 22. 10:44
De ezek után miért ott vásárolsz?? Nagy ívben elkerülném, és remélném hogy a többiek is ...
2014. máj. 22. 10:44
Ne hozzá menj vásárolni. És ne bosszankodj feleslegesen, nem ér annyit az egész, hidd el.
2014. máj. 22. 10:41

Másodjára fordult elő. Nem vagyok egy bejelentgetős fajta, de ma már elgondolkodtam rajta. Van egy középkorú nő, zöldséget árul egy piaci standon. A vevőkkel borzasztó bunkó, pl. nem enged válogatni, ő szedi a zöldségeket, persze a zacsi alját telirakja rohadt dolgokkal, ha megemlítjük neki, fennhangon kikéri magának, "azt is el kell adni!" szöveggel.

Ma pedig 230 forintot fizettem nála, kapott egy kétszázast és 6db ötforintost. El kezdett üvölteni, hogy vigyem innen az aprómat, neki az nem kell, ő ilyen pénzt nem fogad el. Teljesen ledöbbentem. Az 5 forintos neki nem pénz! Máshol kellett vásárolnom. A legjobban az bánt, minden vásárló engem figyel, mintha lopni akarnék, vagy ilyesmi....

Tudom, nem olyan nagy dolog, a férjem is azt mondja, hagyjam, a francba. Szerintetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook