Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Perzsamacska-akiknek ilyen cicusuk van fórum

Perzsamacska-akiknek ilyen cicusuk van (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2013. ápr. 6. 14:32

Jaj de drága, nagyon jót mosolyogtam a képen! :-)))

Na most már én is fogok új képeket csinálni, fel is teszem tölteni a fényképező elemeit.

Hát sose fogom megtudni, hogy milyen fajta a cicám. Akitől vettem, nem volt túl bizalomgerjesztő, nem is nála születtek a cicák, csak eladata őket. Tehát bármi lehet. Hogy keverék az biztos. Meg hogy gyönyörű! És tényleg sokat csiripel, trillázik, én akkor ezentúl úgy állok hozzá, hogy van benne main coon. :-)

2013. ápr. 6. 12:20

Raktam fel egy kepet az adatlapomra az egyik cicusrol. Igazi divatguru! :)


Libus, en ahogy neztem a cicad kepeid meg regebben, mar akkor is gyanus volt. A farka tipikus main coon, szoktak is mondani a main coonokra, hogy olyan a farkuk, mint egy boa. Es tenyleg! Bar a perzsake is elegge tomott, szoval nem mernem biztosra venni! :D Viszont a fejen levo kis M betu szinten main coon vonal. Az enyemnek is van a homlokan. No de a csiripeles, trillazas ... :) Az enyem meg olyan a hangot is szokott kiadni, mint a tv maciban, amikor a fogat mossa, olyan gurgulazos hangot! :D

2013. ápr. 6. 09:32

Nem vesztem el, csak két napig messze voltam dolgozni, nem tudtam fórumozni. Hát haláli a zacskófejű macska! :-) Nagyon aranyos!

Én meg azon gondolkodom, hogy szerintem a cicám nem is perzsa keverék, hanem main coon lehet. Annyira úgy néz ki, meg a tulajdonságai is olyanok. Ott a homlokán az M betű is. Csiripel is, ezt is a main coon-ról írják. Most egy napja ezen agyalok.

Egyébként aranyos a kis tündér, megint hagyta magát fésülni az ablakpárkányon tegnap este is, meg ma is. Ha minden igaz, holnap lesz furminatorunk, alig várom, hogy kipróbáljam.

2013. ápr. 5. 16:12

halihóóóóó...sehol senki......

na akkor majd én mesélek :DD

vasárnap a cicómmal azt csináltam hogy elővettem a kis zacsiba száraz jutalomfalatkáit,de nem adtam neki oda....hanem csak szétnyitottam a zacskót mondom ha kell akkor szerezd meg....először csak nézte aztán barátom mondja hogyha nem buta akkor benyúl a mancsával és kiveszi magának..hát mit ne mondjak nem ezt csinálta hanem benyomta a kis buksiját a zacskóba :DDD olyan édi volt.....alig fért be neki de benyomta....lehet kis gonosznak tűnök,de akkor is olyan édi volt.....teszek is fel képet róla a naplóba :DDDh akródzik lessetek oda :D

2013. ápr. 3. 17:36
hát én én én...nem igen szoktam vele játszani....néha előkapja az egérkéjét aminek egy fél percig örül és ennyi :D a minap felkapta a mancsába megrángatta egy kicsit..majd mozdulatlanul állt vele...mondtam is neki hogy mivan megállt a tudomány ?:D
2013. ápr. 2. 19:46

Cicakispárna! Már úgyis elég romos a kispárnám, majd gyúrok egyet Szonja bundájából. :-)

Ti naponta kb. mennyi időt szoktatok játszani a cicával?

364. szundika90 (válaszként erre: 363. - Libus2000)
2013. ápr. 2. 19:11
és lassan lesz egy új cicaszőnyeged már vagy egy meleg bunda..........amennyi szőrt leszedsz.
2013. ápr. 2. 18:29

Aztán már itt is eső esett.

Na az én cicámmal ma csoda történt. Hazaértem, elbeszélgettem vele, aztán megpróbáltam megfésülni. Szokásos módon, hanyatt fektettem az ölembe. Persze fél perc után már hisztizett, el kellett engednem. Felment az ablakpárkányra nézelődni. Utána osontam a fésűvel, éééés....

A hátát és az oldalát nem csak hogy hagyta, de DOROMBOLT közben meg dörgölődzött! Annyi szőrt kifésültem, mint még soha! Még egyszer megpróbáltam a hasát, azt nem engedte, de már ez is nagyon nagy eredmény! Alakul a dolog!

Rákerestem ma a furminatorra. Nagyon meggyőző videók vannak. Vtrán láttam 4500 ft-ért, meg fogom rendelni, amint úgy áll a dolog, hogy megyek Pestre, vagy el tudom hozatni valakivel, mert ott lehet átvenni.

Ha a macska is így javul, meg a szuper fésű is meglesz, akkor lehet, hogy nem kell állandóan szőnyeget takarítanom. :-)

362. szundika90 (válaszként erre: 361. - Libus2000)
2013. ápr. 2. 17:10

itt szerencsere nem hullott a hó.....de inkább ne is emlegessük.....



gondolom mérges voltál mi?

2013. ápr. 2. 09:37

Hát ez nem igaz, hogy megint esik a hó! Sose lesz már száraz macskám. Mindig kimegy az erkélyre a vízbe-hóba. Bár most egyedül van szegény estig, addig nem tud kimenni.

Éjjel nem tudom, hogy mi volt vele, az egy dolog, hogy ott aludt velem, meg a fejemen dorombolt, az már megszokott. De ez a kis mafla nekiállt éjjel játszani mellettem az ágyban. A kispárnám alá dugdosta be a mancsát.

Nem sokat aludtam. :-)

2013. ápr. 1. 20:30
a kis éhenkórászok......én egész nap otthon se vagyok....most se vok otthon.....nem is volt időm megszeretgetni..........10percet ha szórakoztam a cicómmal...jól megpiszkáltam hogy kormi a kinti cicám be se jött. megönteni a kis nyuszómat
2013. márc. 31. 17:43

Nahát nahát. Nálunk is ugyanez volt ma délután: az ujjamról nyalogatt a tejszínhabot. :-)

És reggelire kapott egy kis sonkát is. Most békésen szundikál a fotelban.

2013. márc. 31. 16:48

a kés édes :DDD



az enyém ma kapott finom husvéti kaját..:d vagyis csak nyers kirántott husira valót :DDés persze sütit is kapot.... jobbanmondva csak tejszínhabot.......kicsit tettem az ujjamra ő meg lenyalta :DD hjaj mondom mit nem szeret ez a macska..........komolyan mondom annyit eszek és egy "nyanvadék" :DD

2013. márc. 31. 12:51

Jaj, reggel olyan aranyos volt! Éjjel ébren voltam többször is, ott aludt mellettem. Reggel, amikor felébredtem, akkor nem volt ott, valahol máshol volt a lakásban. Csak úgy fektemben elrikkantottam magam neki, és fél perc múlva már ott is volt, jött dorombolni.

Ez már valami! :-)

2013. márc. 31. 12:50

Képzeljétek, egész jól sikerült megfésülni most. Ketten foglalkoztunk vele, és fésültem a férjem beszélt hozzá, meg simogatta. És nem is nagyon kellett lefogni.

TEgnapelőtt próbáltam a nem ölbe vevős, meg kaja mutogatós fésülést, az nem jött be.

De ez most igen, és olyan szép lett!

Na most már tényleg biztos, hogy veszek én is egy furminatort.

A kis húsvéti nyúlnak. :-)

2013. márc. 30. 22:16

szerintem nekem is jóljönne akkor egy ilyen kütyü.....


libus....az én számra is gyakran jön a nyuszi és mókus szó........de van hogy mókusnyuszinak szólítom....


a husvéti nyuszi jó ötlet......enyém is elmenne annak....

én a szemeire azt szoktam mondani hogy kugliszemű....főleg este villanynál......na és mikor nasizok akkor vége....mégjobban kimereszti és néz rám a boci szemeivel...



a ti cicótok szereti ha a karotokba dajkáljátok....?enyém mikor hogy.....néha tényleg el is aludna....nekünk van hercegnőpózunk is.....akkor kényelmesen elterül a lábai lógnak....és odaszoktam menni a tükörhöz. hogy nézze meg magát.....és mondom neki hogy ki az a csúnya cica aki visszanéz rád......ilyenkor bemorcizik és menne le

354. szafaripók (válaszként erre: 351. - Szundika90)
2013. márc. 30. 21:36

Csodákra képes!:) Legalábbis számomra az. Nem 1, nem 2 macskafésűnk van, de dobtam egy hátast ettől.

Gyakorlatilag a többheti télibundavedléstől és annak szőnyegen landolásától mentett meg kb. 10 perc alatt...:))))

Már megérte az árát...:)))

És nem, nem elektromos...

2013. márc. 30. 20:47

Én azt szoktam neki mondani: nyuszilábú, bagyolyfülú,szőlőszemű, mókusfarkú....

Mert a hátsó lába olyan, mint egy nyuszinak. a füle, ahogy hegyezi, meg figyel, néha olyan mint egy bagolyka. A szép borostyán személvel, ahogy néz,, hát az tényleg olyan, mint egy szép nagy szőlőszem. És a farka, az a legnagyobb, hát tényleg olyan, mint egy Misimókusnak.

Két napja meg azt mondogatom neki, hogy ő lesz a húsvéti nyuszi!

És amikor felfekszik az étkezőasztalra, én is szoktam neki mondani, hogy "cica lesz vacsorára". :-)

2013. márc. 30. 15:56

amúgy már egy hete nyírom a cicámat :DDD..ugye egyszerre nemhadja magát így kicsikét innen kicsikét onnan...mindig megvárom amíg elalszik akkor gyorsan odaosonok és nyissz nyassz.....


a ti cicátoknak is gömd feje van? enyémnek csak akkor ha megnyírom......tudjátok mikor a füle alatt kiállnak olyan hosszú szőrök(nem ami a füléből nől ki azt NEM)...olyan aranyos akkor.....

amúgy most csak a kisebb gubancokat nyirom hogy ne legyen belőlük nagy...meg a mancsait igazgatom....mert onnan is kiállnak olyan hosszú szőrök és így nem cuki...szerintem egy hétig még elleszek evvel :DD

2013. márc. 30. 12:30

rá googleztam mi is az a furminátor.....milyen egyszerű kütyönek néz ki..és csodákra képes mi???mármint most látom először meg hát ti beszéltek róla....:DD

ez áramra megy?csak fésülöd és kiszedi a szőrt??


amúgy ma vettem almot..:DD mostmár elleszek megint egy darabig....mert mondom ha még ma se lesz akkot......nem is tudom hova pisikélt volna..

350. szafaripók (válaszként erre: 349. - Szundika90)
2013. márc. 30. 08:54

Perzsa kéne!:)


Párom tegnap vett furminátort. Nem volt olcsó, pláne, hogy tápot is kellett vennie a "dögnek". Ott hagyott egy 20-ast...

DE!! megfésültem este a macskát: mááár megérte!:))

Ha belegondolok, hogy az a sok szőr mind a szőnyegen landolt volna...

2013. márc. 29. 22:42

na de remélem hogy holnap tudok venni.....

néha olyanokat szoktam a cicómnak mondani.....mikor pl az ágy szélén alszik a mancsát meg a levegőbe lógatja...megfogom a lábikáját és mondom neki hogy-hm..de fincsi nyuszi leves lenne ebből a patilákból.....meg a combikájára is szoktam mondani h finom nyuszi husi lenne belőle.......ti nem szoktatok ilyet mondani?


szafari....nekem van egy kandúr kinti cicám szerintem beválalná az egy éjszakás kalandot....heh szerintem csak olyan van neki.....

2013. márc. 29. 12:50

Ma még minden nyitva kéne, hogy legyen.

Csak vasárnap meg hétfőn kell zárva lenni mindennek.

Én is most készülök cserélni az almot. A héten megint tüzelt a lány, ilyenkor utána mindent kikapar...

Nem tudtok véletlen egy kandúrt, aki vállalna egy egyéjszakás kapcsolatot?:)

2013. márc. 29. 12:38

Ajjaj, akkor bajban vagy. De most nem azért, de milyen ünnep van ma, hogy nincs nyitva az üzlet? Tudtommal ma is, holnap is nyitva van minden. Csak hétfőn lesz ünnep.

Bár nem tudom, hogy milyen helyen laksz. De ha van bármi @ldi, lidli, spááár, tecso, mindenhol kapsz valami almot.

Küldenék én szívesen, bár most nekem sincs, csak ami benne van a tálcában. Én is ma, vagy holnap fogok venni.

Itt nincs hó, illetve azért ez így nem teljesen igaz. Ami kedden esett, abból még van. Eddig ma az eső szakadt, de most átment havas esőbe. Ennyit a húsvétról, majd megint bent ülünk a lakásban 3 napot. De legalább finomakat fogok főzni, és a cica is örülhet, hogy nem lesz egyedül. :-)

2013. márc. 29. 11:10

na most jó kib@asztam magammal :SSS

cserélni akartam ma a cicómnak az almot....le is vittem a kakis tálcáját...keresem az almot...alom meg sehol...:SS basszus még a multkor elfogyott és mondom majd veszek,de elfelejtettem most meg abba a hitbe éltem h egy ici-pici van.....aj...és nemfog tudni mibe pisilni :SSS egy maroknyi ha van benne...és ma ünnep is üzlet sincs nyitva..holnap nemtudom...vasárnap ugye megint semmi..hétfőn nemtudom h nyitva e lesznek..:SS gyönyörűűűű..

csajok küldtök nekem fénypostával vagy 2-2 maroknyi almot ?:DDD a cicám hálás lesz :DDD majd küld nektek kókuszrudakat...:DD


ti is nagy hóra keltetek ma?télen nemvolt ennyi hóó :SS

na én ennek örömére kinyitottam az ablakomat és ugye nagy hó volt az ablakpárkányomon...fogtam a cicót..és beleállítottam a 2mancsát a hóba annyira édes volt,de nagyon nem tetszett neki..rögtön ráült a radiátorra.....ha ez kinti macska lenne kint fagyna halálra...olyan kis butus tud lenni..

2013. márc. 29. 07:18

Jaj de édesek lehetettetek! A vizes cica a paplan alatt!

Az én cicám most éjjel nagyon bújós volt, majdnem egész éjszaka ott volt velem az ágyban, bújt, fúrta hozzám a fejét, dorombolt... Úgy imádom ilyenkor! :-)

344. szundika90 (válaszként erre: 343. - Libus2000)
2013. márc. 28. 21:39
dede hajszárítóval szárítom meg 85%-90%ra...a többit megszárad a radiátoron....régen pancsi után mindig befeködtem az ágyba felemeltem a paplant é meg bemászott mellém és ott melegítgettem...
2013. márc. 28. 16:25
Magától szárad? Nem hajszárítóztok?
2013. márc. 28. 15:44
hát még kicsit vizes,de mikor 100% megszárad akkor bizony gyönyörű...
2013. márc. 28. 13:31
Búskomor, de gyönyörű szép, igaz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook