Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
28703. Totokriszta (válaszként erre: 28698. - Panna07)
2019. nov. 6. 19:45

Köszönöm ❤

Sajnalom ami Veletek történik.de talan igy h celzottan tudják kezelni a problemát hamar megoldódik és újból próbálkozhattok 😊szorítok 😊

28702. Totokriszta (válaszként erre: 28701. - Szilvi_86)
2019. nov. 6. 19:43
Köszönöm ❤
28701. Szilvi_86
2019. nov. 6. 17:33

Totkriszta: Nagyon szorítok hogy spontán még összejöjjön!!!! 🍀🍀🍀🍀🍀🍀


Panna: nagyon sajnálom, de már látszik az alagút vége hisz kezelve lesztek! ☺ Nálunk is mindkettőnknek kellett szedni az antibiotikumot és no együttlét.

Szorítok nektek is hogy ez a kezelés meghozza a gyümölcsét! 🍀🍀🍀🍀🍀🍀

28700. Panna07 (válaszként erre: 28699. - Panna07)
2019. nov. 6. 15:38
Kifelejtettem a lényeget, hogy e. coli baktériumot mutattak ki nála.
28699. Panna07
2019. nov. 6. 15:22
Lányok, megvan a férjem többi eredménye, katasztofális lett minden, a HBA, a ROS, a DNS fragmentáció, az utóbbi olyan rossz, hogy ezzel még lombikra sem lennénk jók. Utánolvastunk, és mindenhol azt írják, hogy a gyulladás ront a ROS meg a DNS fragmentációs eredményen, végülis logikus, így nem is lepődtünk meg. A férjem ma elment urológushoz, szerencsére nem ment rá a gyulladás a prosztatára meg a herére, kapott antibiotikumot. A pesti lelet szerencsére azt is tartalmazta, hogy milyen hatóanyagok jók erre a bacira, olyat írt fel az orvos, ami ott szerepelt. Fel is hívtam a medit, hogy most voltam 12. napi ultrahangon a Closti miatt, ez derült ki férjemnél, mi a teendő, azt mondták, hogy nem lehetünk együtt, és mivel lehet, hogy átadta nekem a bacit, én is szedjek antibiotikumot. A háziorvost szerencsére el tudtam érni telefonon, az e- felhőbe felírattam azt a gyógyszert, amit férjem is kapott, azért jó ez az új elektronikus rendszer, remélhetőleg délután ki is tudom váltani. Már csak az lesz az érdekes, hogy mikor térhetünk vissza a próbálkozáshoz, csak azután lehet, ha lesz egy negatív bakterológia teszt, arra viszont itt Pécsen sokára tudnak időpontot adni. :(
28698. Panna07 (válaszként erre: 28697. - Totokriszta)
2019. nov. 6. 15:08
Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön spontán, sokaknak lombik előtti ciklusban sikerül. A kaposvári meddőségiben pont a napokban történt meg egy lánnyal, hogy kezdték volna a lombikot, de nem jött meg, egyelőre HCG eredménye van, de bíztató nagyon. Ha mégis csinálni kell a stimulációt, az azért nagyon jó, hogy következő ciklsban lehet, Kaposvárt kivéve a többi városban sokat kell várni, van, ahol egy évet.
2019. nov. 6. 14:33

Na csajok lombik lesz jesszus,most egy kicsit betojtam :)

antagonista protokollt kaptam szóval minden információt szívesen fogadok ezzel kapcsolatban.

azt mondta a doktorúr, hogy lehetne erőltetni még az inszemet,de 41 leszek nemsokára és ő nem akarna vármni mert elmegy az idő.

szóval izgulás van,ha megjön kb két hét múlva kezdhetünk is.bár én még azért bízom abban hogy ebben a hónapban sikerül spontán :)

28696. Remény1126 (válaszként erre: 28688. - Zoma7)
2019. nov. 6. 14:31

Köszönöm!

Januárban indulnánk neki a tesó projektnek gondoltam addig csak puhatolózok itt is egy kicsit :)

28695. Szilvi_86
2019. nov. 5. 18:04

Köszi csajok! 😘

Robertaa igen az utro miatt kell addig várni. Konkrétan nem magyarázták meg de azt mondták hogy 5 napot rá kell számolni. Gondolom sokaknál késöbb mutatkozik a pozitív teszt. Ha esetleg negatívat mutat a korai tesztelés, sokan abba hagyják az utrót és ha mégis baba van akkor meg vetélés lesz a vége. Nekem ez tűnik még logikusnak.

28694. Totokriszta (válaszként erre: 28692. - Szilvi_86)
2019. nov. 5. 16:25

Szorítok :)


Amúgy nekem mindkét eddigi terhességem úgy derült ki hogy késett a menzeszem,semmi egyéb tünetem nem volt, az égvilágon semmi.szóval ha nincs semmi tünet az is lehet jó hír :)

28693. Robertaaa (válaszként erre: 28692. - Szilvi_86)
2019. nov. 5. 16:25

Ha már a 27. napon vagy akkor miért kell várni vasárnapig? Az Ultrogestan miatt?

Szerintem a tünetek mindenkinél másképp jelentkeznek, ebből talán nem kell messzemenő következtetéseket levonni :)

Bízunk a sikerben!

28692. Szilvi_86 (válaszként erre: 28691. - Robertaaa)
2019. nov. 5. 15:19
Köszi aranyos vagy :) Èn most vasárnap tesztelhetek. Ma vagyok a 27. napon, általában 26-28 naposak a ciklusaim. Nem tudom hogy mi zajlik bennem, de már kíváncsi vagyok hogy mi van. Alhasam fájdogál meg feszít. De amiröl sokan beszélnek hogy émelygés meg mellfeszülés, na nekem olyan nincs.... :/ Utrogestan-t szedem még, napi 3X1-et. Nem merem beleélni magam, és próbálok nem stresszelni.
28691. Robertaaa (válaszként erre: 28690. - Panna07)
2019. nov. 5. 13:12

Igen, pont ezért ismerős a helyzetetek. Mi a pajzsmirigyemmel küzdöttünk egy évig, aztán teherbeestem, vetélés lett belőle, aztán vártunk 3 hónapot ahogy javasolták és óriás reményekkel kezdtünk újra próbálkozni. 4 hónap telt el úgy hogy minden hónapnak úgy mentem neki, hogy tuti most, ez lesz az, biztosan sikerül és mindig zokogás lett a vége. Utána mentünk a spermavizsgálatra, teljesen gyanútlanul és kaptuk a gyomrost az eredménnyel. Szóval tudom mit érzel, de ahogy mondod....menni kell tovább!


Szilvi, te mikor tesztelhetsz?? Szorítás van ezerrel ;)

28690. Panna07 (válaszként erre: 28689. - Robertaaa)
2019. nov. 5. 09:23

Köszi, aranyos vagy. Én is bízom benne, hogy gyógyszerrel rövid idő alatt ki lehet kezelni. Csak tényleg nagy pofon volt, mert az én dolgaimmal már több, mint egy éve foglalkozunk, először a peteérést kellett helyrerakni, aztán az átjárhatóságinál derült ki, hogy volt némi dugulás, aztán kiderült, hogy gyógyszert kell szednem a pajzsmirigyre, mostanra tűnt úgy, hogy én rendben leszek, erre jött ez. Nem baj, az élet ahányszor ad pofont, mi annyiszor fogunk felállni, és tovább küzdeni. Majd jelentkezem, ha megjön a többi lelet.

Kitartás nektek is Robertaa!

28689. Robertaaa (válaszként erre: 28676. - Panna07)
2019. nov. 5. 08:15

Nagyon átérzem a helyzetet, kísértetiesen hasonlít a mi sztorinkra. Amikor már úgy tűnt hogy minden kiegyenesedik, akkor jött egy újabb nagy pofon.

De nagyon remélem, hogy nektek is olyan gyorsan helyreáll a dolog, mint Szilviéknél. Én is nagyon bíztam benne hogy nálunk is gyulladás okozza, de sajnos nálunk nem volt emelkedett a fehérvérsejt. Én nagyon szorítok, hogy egy gyors antibiotikum kúra nálatok is megoldja a problémát.

Kitartás!! Majd írd a többi eredményt is!

28688. zoma7 (válaszként erre: 28675. - Remény1126)
2019. nov. 4. 22:47
Szia! Úgy rémlik régebben olvastam h valaki ide szállíttatta a fagyikat és itt volt a transzfer...de már nem emlékszem h ki írta...hívd fel a recepciót, a lányok biztos segítenek. 11 felé jobb őket hívni, akkor kevesebben vannak a váróban :)
28687. f1c20eb71f
2019. nov. 4. 17:52

Szeretettel üdvözlök itt is Mindenkit !

Donor igény esetleg ?

28686. Panna07 (válaszként erre: 28685. - Totokriszta)
2019. nov. 4. 17:51
Remélhetőleg nem fogja befolyásolni. Majd jelentkezz! 😉
28685. Totokriszta (válaszként erre: 28683. - Panna07)
2019. nov. 4. 16:10
Igen most szerdán megyünk.kíváncsi vagyok mit mond a doki. csütörtökön meg megyek megint fogorvoshoz,berakják a két implantátum gyökeret.remélem gyorsan rendbe jön majd és akármit mondanak a meddőségiben az ottani dolgokat (mondjuk egy lombikot) nem fogja befolyásolni a fogam.
28684. Szilvi_86 (válaszként erre: 28682. - Panna07)
2019. nov. 4. 14:19

Köszi, aranyos vagy! :)

Nemeskéri Zoltán. Már idösebb, nekünk a természetgyógyász ajánlotta. Nagyon laza a pali férjem szerint és sokat segített nekünk. Mindig "megvizsgálja" mikor megy hozzá, de ha nincs begyulladva a prosztata a chlamydia miatt, akkor férjem szerint nem fáj. Balló doki csak uh-t csinált holott evvel kellett volna kezdeni... De a lényeg hogy most helyre van rakva :) Ha kell esetleg elérhetöség akkor szólj nyugodtan. Amúgy Pécsen rendel.

28683. Panna07 (válaszként erre: 28679. - Totokriszta)
2019. nov. 4. 13:55

Persze, sosem lehet tudni, de az maga lenne a csoda, ha ilyen eredménnyel most spontán összejönne.

Te nemsokára mész konzultációra, ugye?

28682. Panna07 (válaszként erre: 28680. - Szilvi_86)
2019. nov. 4. 13:52

Ez érdekes. A másik doki hol rendel, ki ő?

Neked kitartás az inszem utáni várakozáshoz, drukkolok!

28681. Évi anyuka (válaszként erre: 28676. - Panna07)
2019. nov. 4. 13:43
Nagyon sajnálom, kitartás!
28680. Szilvi_86 (válaszként erre: 28678. - Panna07)
2019. nov. 4. 13:33
A férjemnél történt a leoltás. Mi is Balló dokihoz jártunk, csak miután többszöri kérdésre sem nézte át a pesti leleteket így másik urológushoz fordultunk aki szépen sorban (ahogy azt kell) kivizsgálta a férjemet. Na és a második urológus derítette ki. Volt mikor vitt spermát hogy a doki megvizsgálhassa mikroszkóp alatt és a férjem is rákukkanthatott :)
28679. Totokriszta (válaszként erre: 28678. - Panna07)
2019. nov. 4. 13:19
Sajnálom de fel a fejjel gyorsan elmegy az idő rendbe rakják a párodat és minden oké lesz.meg azért sztem próbálkozni ér,ne úgy fogd fel hogy feleslegesen szeded a clostyt, 1 kis harcos is odaérhet a célhoz :)
28678. Panna07 (válaszként erre: 28677. - Szilvi_86)
2019. nov. 4. 12:16

Köszi, ezt bíztató hallani. A 68%motilitás nagyon jó! :) Neki korábban kétszer volt spermavizsgálat, a motilitás először 80%, másodszor 65% volt, a morfológia pedig mindkétszer nagyon jó volt, 40%. Ehhez képest a motilitás most 30%, a morfológia 3%, elég durva csökkenés.

Nálad mutatták ki a Chlamydia-t vagy nála?

28677. Szilvi_86 (válaszként erre: 28676. - Panna07)
2019. nov. 4. 12:01
Nagyon sajnálom, de fel a fejjel. Lehet hasonló a szitu mint nálunk. Ott is rosszak voltak az értékek (ugyanúgy férjem is volt ezeken a vizsgálatokon Pesten) és egy leoltás után kiderült hogy Chlamydia fertözés van. Férjemnek 1 hónapig, nekem pedig 10 napig kellett szedni antibiotikumot. Utána pickpack helyreállt az érték. Elsö inszemünki volt és 50millió/ ml volt az eredmény, 68% motilitással. Szóval nem feladni és légy türelmes! ;)
28676. Panna07
2019. nov. 4. 11:13
Hát lányok, ma voltam az újabb 12. napi ultrahangon, minden ok, előző hónapban a bal oldalon volt két tüsző, most a jobb oldalon van egy 18 mm-es, de a bal oldalon is van, 3 db kisebb méretű. Aztán egycsapásra minden összeomlott, megjött a férjem egyik eredménye az Istenhegyi Klinikától. Múlt héten voltunk, nagyon szép az épület, hihetetlenül kedves volt minden ott dolgozó. Spermavizsgálat, bakterológia, HBA, ROS teszt és DNS fragmentációs vizsgálat volt. A spermavizsgálat eredménye jött most meg, és katasztrofális lett az eredmény, a mennyiség jó, de a morfológia és a mozgékonyság a WHO érték alatt van, ráadásul nagyfokú fehérvérsejtszám mutatható ki. Ez utóbbi elvileg valamilyen gyulladást, fertőzést jelez, ez okozhatja a rossz értékeket. Annak ellenére, hogy ezt gyógyszerrel ki lehet kezelni, nagyon elkeseredtem, idén már nem kell reménykednem, hogy teherbe esek. A Clostit így tök feleslegesen szedem. Most gyorsan időpontot kell szereznünk a Balló doktorhoz, aztán mire a gyógyszer kifejti a hatását, utána kell egy kontroll spermavizsgálat, idő, idő, idő.. Mikor lesz ennek vége?
2019. nov. 4. 10:20

Sziasztok!

Valakinek valami információja arról hogy a nem a központban tárolt fagyibabákat beültetik e?

Tesó projektet kezdenènk januárban de másik intèzmènybe jártunk

28674. Évi anyuka (válaszként erre: 28668. - Zsebo)
2019. nov. 4. 06:18
Nekem a tesztek sosem csaltak még. Negatívnál nem volt babs, pozitívnál igen. De van itt a fórumon olyan, akinek negatív volt a tesztje, mégis terhes volt. Szóval nem tudni, jók-e ezek a mai tesztek.
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook