Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


233. pompom122 (válaszként erre: 229. - Karena)
2012. máj. 15. 11:15
Szia! Csak megtermékenyített petesejtet lehet lefagyasztani! Így a felajánlás maradt. Számomra fontos, hogy másokon is tudjak segíteni.
232. KovácsnéRami (válaszként erre: 230. - Kedit)
2012. máj. 15. 10:35
A többi kórházban nem, sőt... nekem legalább is nincsen jó tapasztalatom a többi kórházból.
231. bbogus
2012. máj. 15. 10:08
Szia Edit.Mi újság veled?Régen adtál hírt magatokról.
230. Kedit (válaszként erre: 227. - KovácsnéRami)
2012. máj. 15. 06:48
Én azt hittem Pécsen mindenhol ilyenek. Mert a laboros csajszi is olyan nagyon kedves. Nekem szeged után kész fölüdülés oda menni.
229. karena (válaszként erre: 226. - Pompom122)
2012. máj. 15. 06:28
Szia ! Lehet, hogy butaságot kérdezek , de a petesejteket nem lehetett volna fagyasztani? Bár akiknek így segítettél, azok biztos nagyon örültek neki. Remélem, hogy minél előbb kezdheted a fagyis beültetést. Én is júniusra tervezem a következőt.
2012. máj. 14. 21:44

Szia! Veled mi van?

Az előző hozzászolásomból kimaradt, hogy van egy tündéri vörös hajú spontán fogant 7,5 évesközös gyermekünk. A férjem spermáival van gond. Folyamatossan csökkent, de itt Pécsen valamennyire helyrehozták. Az urológus olyan injekciót írt fel amitől nullázodott.... Pedig azt mondta, hogy ettől minden ok lesz és lesz gyerek, hát nem lett. Még a katonák is feladták a harcot...., de gyógyszer nélkül is most már lombikhoz tökéletes a szám. Minden egyes transzferre úgy megyek, hogy sikerülnie kell hisz voltam már 2*terhes.

Kiváncsi leszek mit fog mondani a doki csüt. reggel. Ha lehetne már ebben a hónapban mennék az utolsó adag fagyibabykért(2 db). Utána nyári szünet... Ősszel újult erővel lehet a 2. lombiknak nekivágni....

Csütörtökön okosabb leszek....

227. KovácsnéRami (válaszként erre: 226. - Pompom122)
2012. máj. 14. 20:03

Szia! Örülök, hogy jöttél és sajnálom amin eddig keresztül mentél! Ha jól értelmezem akkor nálatok a férjednél van a nagyobb gond.

Eddig velem is rendesek voltak. De a ezt a meddőségi központot nem lehet össze hasonlítani a többi kórházzal Pécsen. Csak ott rendesek, máshol nem. Mikor mész a következőre?

2012. máj. 14. 19:28

Sziasztok! Ha lehet akkor én is csatlakozom hozzátok! Mi is Pécsre járunk a Várnagy dokihoz. A mi esetünk bonyolult... Tavaly augusztusban volt az első lombikos tapasztalatom és a leszívás után tudtam, meg hogy a férjem eredménye aznap = a 0-val. Tehát 14 petesejtet felajánlottam annak akinek szinte 1 sincs. Így a lombilkom igazából akkor nem is lett lombiknak véve. A következő nekiugrás januárban volt, akkor 14-et leszívtak és 10 megtermékenyült. 8 ment a fagyiba kettő a pociba. Az első beülti -., a következő hónapban szintén -, a harmadik beültetés sikeres volt a hcg 270 vola 3 hetes uh-on 8 mm-es petezsák benne szikholyag minden ok..., és amikor a 6 hétbe léptem (múlthéten) elment a baba. Eleinte barnáztam felhívtam Őket és azt mondták szedjek 3*2 magne b6-ot és 3*2 utrot. Utrot soha nem használtam mert mindig crinone-t írtak. Az utrot 2 óra lefogása alatt beszereztem, a barnázást 1 napra abbahagytam, de utána együtt jött minden... Mint egy lavina........ Majd csütörtökön megyek uh-ra hogy minden kiülrült-e? Egyébként 280 km-re lakunk oda - vissza pécshez... A környékbeli kórázakba még a kutyámat sem vhinném el... Pécsi dolgozókat kéne mutogatni, hogy így kell egy beteggel bánni. A Központ nálam csillagos ötös. Doki, nővér, biológus ...... Millió köszönet nekik.

Bocs, hogy hosszú lettem, de ez nagyon jó érzés volt leírni, hogy mi történt velem.

225. Bcicus (válaszként erre: 223. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 14. 11:58
Sajnálom.
224. bd26c38c2f (válaszként erre: 220. - KovácsnéRami)
2012. máj. 14. 09:09
Volt, hogy nekem is nagyon fájt a szuri, szerintem a tűvel volt valami, mert kicseréltem és nem fájt. Kétszer volt ilyen, azóta mindig veszek 2-3 tartaléktűt. Csak egy tipp, hogy az volt a baj.
223. bd26c38c2f (válaszként erre: 221. - Nia22)
2012. máj. 14. 09:07
Igen, tudom azt mondtam nem tesztelek, de mégiscsak ez az első lombikom. Nem birtam ki. ET+12 negativ, 10-es érzékenyésgűvel. A pénteki fél ovitrell-t sem mutatta ki :( Brü-hü-hü
222. Bcicus (válaszként erre: 220. - KovácsnéRami)
2012. máj. 13. 20:12
Miért csak 4?
221. nia22 (válaszként erre: 214. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 13. 19:59

Már csak 2 alszol:D

drukk neked

teszteltél?

2012. máj. 13. 19:29
MA megvolt az első szuri! Basszus nagyon fájt és még 4 vissza van.
219. Bcicus (válaszként erre: 217. - KovácsnéRami)
2012. máj. 12. 15:49
Engem lelkileg amikor nem sikerült akkor kiborított, de elötte egyáltláan nem. Én az első 3nál tutira vettem hogy sikerülni fog, de tévedtem a 4-nél már a dokik miatt is biztosra vettem, hogy kizárt hogy sikerüljön és még is megszületett a kisfiam. Az utolsónál a lombik elöttig nagyon bíztam benne, aztán elkezdtem érezni, hoyg ez most nem fog sikerülni és igazam lett sajnosm így kistesó nélkül maradt a fiam. Ez teljsen normális hogy hol ezt érzed hol azt.
218. karena
2012. máj. 12. 15:40

Ne aggódj Rami, szerintem mindannyian így vagyunk ezzel.Szerintem természetes, ha kiborulunk, ha nem sikerül és hiába tudjuk, hogy a pozitív gondolkodás sokat segít, akkor is előtörnek a kétségek a beültetés után.Nekem az segít tovább menni, hogy nagyon sok fagyasztott embriónk lett, és így nem kell sokat várni a következő próbálkozásig.

Amikor az első lombik nem sikerült nagyon magam alatt voltam, de az új remény, hogy már két hét múlva mehetek a fagyasztott beültetésre, az sokat segített. De amikor a 9. napi uh-ról mentem haza elcsúsztam és darabosan eltörtem a csuklóm, akkor szerintem a baleseti sebészeten azt hitték, hogy egy hisztis tyúk vagyok. Teljesen kiborultam, mert a kéz műtétemet a tervezett beültetés napjára írták ki.

2012. máj. 12. 13:38

Egy nagyon hülye kérdést kell feltennem...! Hogyan kell ehhez a dologhoz viszonyulni érzelmileg??? Egyik nap így érzek a másiknap úgy érzek. Mi van ha pozitívan állok hozzá, beleélem magam és nem sikerül, akkor pofára esek. Ha meg úgy állok hozzá, hogy nem sikerül és mégis! Kavarognak bennem a gondolatok, érzések! Nem tudom mit kéne éreznem, gondolnom!

Ti hogy vészeltétek át ezt lelkileg?

216. karena (válaszként erre: 210. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 11. 18:16

Szia !

1. lombik. Január 23 -án leszívás, 22 petesejt, 17 embrió, kettőt beültettek 26-án. 15 -öt fagyasztottak.

2. március 26. fagyasztott beültetés, 4-et olvasztottak, 3-at beültettek.

3.április 24-én 2 fagyasztott embriót beültettek


Még 9 db fagyibabánk van.Őket mindenképp beültettetem még ebben az évben. Én még egyszer biztos nem kezdek komplett lombikot. Anyagilag se bírnánk, és a 22 sejt is nagyon rázós volt.A beültetés után jöttek a hiperstimulációs tünetek.

De én nem panaszkodom, mert nekem már megadatott a csoda. Van egy csodálatos 12 éves lányom. De nagyon szeretnék még egy kisbabát !

Malnaszamoca most minden pozitív energiát feléd küldünk !

215. nia22 (válaszként erre: 214. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 11. 16:21

Nálam tudták én 2 hónap tápénzre mentem.

Csak nyugi komolyan ne görcsölj tereld el a figyelmed másra.

Tudom nem könyű de probáld meg.

Szerda mindjárt itt van hétvége hamar elmegy utána 2 alszol és öröm neked sikerülnie kell..

DRUKK

214. bd26c38c2f (válaszként erre: 213. - Nia22)
2012. máj. 11. 16:09

Nekem az első lombik, 4 sejt, 2 maradt életbe, remélem még velem vannak :)

Hú 1 év kihagyás? Azt én nem bírnám ki, az rengeteg idő. Na persze az anyagi része igen rázós nekem is... A munkahelyem engem is nagyon vár, persze ott nem tudják miért nem vagyok.

213. nia22 (válaszként erre: 210. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 11. 13:35

Szia!

Nekem az első márc.29-én volt

És ez fagyis volt ápr.27.-én

Márc.26 volt leszivás 6 petécske

5 termékenyült meg

1 kicsit csunyácska volt avval nem is tudom mi lett:(

2 lett vissza téve

2 fagyis

mind a kettő felébredt,de az 1 szétfolyosodot ezért azt nem kértük így 1 lett most utsonak vissza téve.

212. nia22 (válaszként erre: 209. - KovácsnéRami)
2012. máj. 11. 13:28

Neked meg drukk !!!

És probálj meg nem rá görcsölni szerintem én nagyon rágörcsöltem.Tudom nehéz!

Keres olyat amit szeretsz csinálni foglald le magad mással.Ne keres semmi tünetet ha már ben vannak a kicsik.Pihenly kapolj ki.

211. nia22 (válaszként erre: 209. - KovácsnéRami)
2012. máj. 11. 13:23

Köszi!

Nem adom fel!

Kihagyok 1 évet most gyüjtök lovét megint és hajrá!

Munkahelyemen örülnek hogy visza megyek ,most hívot a főnőkaszony hogy sajnálja de hiányoztam és hogy más poziciot szán nekem,de hétfőn megbeszéljük.Kíváncsi vagyok, szerencsém van ilyen megértő melohely is ritka.

2012. máj. 11. 10:53

Látod Rami, Te is elstartoltál. Hajrá :)

Nia, Karena Nektek ez hányadik lombik volt?

2012. máj. 11. 10:44

Nia! Nagyon sajnálom! Szorítottam neked! Nem feladni ám!


Tegnap voltam UH-n, hogy miért nem jön már a mensi, minden rendben volt a dokim 6mm nyh mért és megegyeztük abba, hogy ma telefon Pécs, megkérdezni mi a teendő, szedjek-e valamit vagy mi. Erre ma reggelre iszonyatos görcsök közepette megjött. Azt nem tudom szegény a 6mm-ből mi vérzik, de vérzik és nagyon görcsölök. Úgyhogy ma már UH-s időpontért telefonáltam Pécsre! :)

208. bbogus
2012. máj. 10. 21:30
Az Ovitrelle a 12.napon 30 körül értéket mutat.
207. nia22 (válaszként erre: 204. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 10. 19:24
Harminchatot mondtak nekem!Tesztet én nem csináltam.
206. nia22 (válaszként erre: 204. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 10. 19:21

Lehet elindult valami én is rákérdeztem ők se tudták megmondani.Azt mondták lehet a szuritol is ez az eredmény.100nak kellene lenni a hcg szintnek.

Azt mondta az én döntésem folytathatom az ultrot meg szurhatom még magam vasárnap az ovitrellel és csütörtökön mehetek uh-ra.De nem hiszi hogy babás vagyok.:(

Én ugy döntöttem abba hagyom hétfőn megyek dolgozni és ha nem jönn meg csütörtökig akkor elmegyek uh-ra.

205. Bcicus (válaszként erre: 204. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 10. 16:46
Ha jól emlékszem ő kapott még ovitrellet utána, attól volt még valszeg ennyi a hcg-je. AZ 10-12 nap mire kiürül.
2012. máj. 10. 16:38

Jaj Nia, sajnálom :(

A 36 azt jelenti elindult valami? Nem vagyok tisztába az értékekkel, ezt egy 25 teszt akkor pozitivnak mutatta volna? Vagy a 36 az 3.6?

Ne sirj sokat, na jó ma szabad még, de csak ma!Veled vagyunk!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook