Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


293. Bcicus (válaszként erre: 285. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 20. 11:27
Én is 3-4 gyereket szerttem volna, de csak 1 sikerült. Ha nem lenne egy sem lehet, hogy még 1-2 évet hagynék magunknak.
292. Bcicus (válaszként erre: 284. - Yzzi)
2012. máj. 20. 11:27

A sikertelen mit jelent. Nem lettél terhes, vagy nem lett megérett petéd a stimutól.

Milyen vizsgálatokon voltál eddig?

2012. máj. 20. 10:19
Szia Yzzi! Üdv a csapatban! Majd összejön. A kolléganőm is így volt és az első inszem össze is jött nekik és már 7 hetes a picilány!
290. pompom122 (válaszként erre: 285. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 20. 10:17

Szia! Tetszik a hozzászolásod!!!:)))))))))))

A főzés úgy történt, hogy még a múlthéten a barátainkkal megbeszéltük, hogy a hétvégén főzünk, de a férjem 1 nappal később ért haza olaszból és este amikor a srác átjött úgy 8 körül és a végén fél 10-kor hozzták a kakast én megfőzem. Ő hozta az alapanyagot a 4.5 kg-os kakast, mi pedig az innivaló, de nem vízet!!! Hajnali 3-ig voltak. A gyerek reggel 7-kor keltett, hogy kéri a kakaót!

289. pompom122 (válaszként erre: 281. - Bcicus)
2012. máj. 20. 10:11
Szia! Akkor miért írtad, hogy el vagytok késve? Én 34 -et töltöttem!Nem érzem, hogy kezdünk kifutni az időből......
288. karena (válaszként erre: 282. - Yzzi)
2012. máj. 20. 09:55
Megy a drukk!
287. karena (válaszként erre: 285. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 20. 09:41

Szia Málnaszamóca !

Olvaslak benneteket, már kész az ebéd, mosok , főzök, takatítok :(

A lányom szobájában van a számítógép, most ébredt fel :)

286. Kedit
2012. máj. 20. 09:27
Bcicus! Megkérdezhetem miért tartod "soknak" a 30 évedet? Én 2 hónappal a 30. szülinapom előtt szültem a kisfiamat és most 33 évesen várom a második babánkat. A kisfiam is lombikos ő szegedről, a mostani terhességem van pécsről fagyasztott transzferből.
2012. máj. 20. 07:37

Lányok Ti mikor alszotok? Pompom Te éjfélkor főzől? Nem csúsztál el kb 12 órát :)

Üdv Yzzi! Én ugyanígy voltam mint Te! Nem találtak semmit: 2 hónap sikertelen stimuláció, laparoszkópia, 3 sikertelen inszem, hyszteroszkópia, 1 sikertelen lombik. De Neked sokkal előbb sikerülnie kell és kész :)

Bcicus "már 30"? jujj én már 36. Én anno ugy terveztem 30-ig 3 baba, aztán 2...stb most ott tartok 40-ig 2-3 szeretnék ha belefér, de lassan az 1 is álom marad.

Nia, Karena, Rami merre vagytok? Napfürdőztök? :)

284. yzzi
2012. máj. 20. 02:03

Két éve próbálkozunk, sajnos valamiért nem jön a baba.:(

Mindkettőnket kivizsgáltak, mindent rendben találtak. Két hónap sikertelen petefészek stimuláció után inszeminációt javasoltak.

283. Bcicus (válaszként erre: 282. - Yzzi)
2012. máj. 20. 01:55
Hello. Miért kell az inszem?
282. yzzi
2012. máj. 20. 01:16

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok!

2011 októbere óta járok a Pécsi meddőségibe Kovács doktorhoz. Túl vagyok egy sikertelen inszemináción, a második inszem most volt 18-án, bízunk benne, hogy most sikerrel járunk! Nagyon boldogok lennénk!!! Ha most sem sikerül akkor 3 hónap pihenés után lombikra megyünk.

281. Bcicus (válaszként erre: 280. - Pompom122)
2012. máj. 20. 00:27

Éjjel fél1kor kakaspörköltet főzöl? Nem vagy semmi. Na meg a száz palacsinta sem. Én szinte soha nem főzök magunknak, csak SB-nek.

Nekem szerencsém van iylen szempontból, mert minden páromat elfogadták még ha szerintük nem is illetünk össze. De a páromat nagyon szeretik. A családjaink is nagyon hasonlítanak. Egyébként én anyám sem egyszerű csak ő máshogy.

Én már 30 leszek a nyáron sajnos.

280. pompom122 (válaszként erre: 279. - Bcicus)
2012. máj. 20. 00:22

Szia! Miért mondod, hogy késő van hozzá? Hány éves vagy? Anyám olyan furcsa termet. Inkább a külsőségnek él.... A férjemet nem veszi be... nem is tudja, hogy lombikra járunk....Ez van! Tudod minden családban vannak problémák. Ha nekem nem lenne a fiam és a férjem nem tudom mi lenne. Nélkülük nem tudok élni!

A lényeg, hogy jól sikerült a gyereknap és a palacsinta is elfogyott vagy 100-at sütöttem.... Szép időnk volt. Most vendégeink vannak és kakaspörit főzünk.... Kb 10:30-kor került fel a tűzhelyre, de már isteni az illata..... Majd később beszámolok!Sziasztok! Írjatok, hogy kivel mi van! Ez nagyon fontos!!!!!

279. Bcicus (válaszként erre: 278. - Pompom122)
2012. máj. 19. 14:03

Miért akartak abortuszt, nem voltál már fiatal.

Mi már 24 éves koromtól próbálkoztunk, de csak 28 évesen sikerült a fiam. Így a kis tesóról lecsúsztunk, mert amikor próbálkoztunk nem sikerült.

Így meg már késő van hozzá.

Most még annyit ígértem a páromnak, hogyha netán júniusban engednék a lombikot akkor hajlandó vagyok belevágni egy utolsó utániba, de erre egyre kevesebb az esély.

278. pompom122 (válaszként erre: 277. - Bcicus)
2012. máj. 19. 12:59

Tudod az a legfontosabb, hogy a család együtt van és neked meg nekem legalább egy fiunk van. Mindig nagy családról álmodtam és a férjem is. Mindketten 3-3-an voltunk testvérek. Tudod a sors fintora az, hogy amikor 26 évesen terhes lettem anyukám rá akart beszélni az abortuszra, de én nem engedtem magamnak. Mert amit Isten adott azt nem szabad elvenni. Nagyon -nagyon igazam volt mert akkor azt csinálom amit Ő mond akkor nincs egy fiam sem..... A párom is mindig támogatott, miután terhes lettem (akkor már 5.5 éve voltunk együtt) utána május-ban volt a lagzink. 1,5 hónap alatt leszervezetem. Kis lagzi volt 120 személlyel.... és akkor már a fiunk is velünk volt. Pont ma reggel néztem a fényképeket a fiammal és olyan jó érzés volt nézni azzal a tudattal, hogy akkor már Ő ott volt.

A palacsinták elkészültek irány a gyereknap......Szép napot mindenkinek!!!!

277. Bcicus (válaszként erre: 275. - Pompom122)
2012. máj. 19. 08:40
Engem most is kis fájdalommal tölt el ha kismamát látok, nagyon szerettem volna mégegyszer az lenni én is. De azért boldog vagyok, hogy legalább a fiam megadatott nekem. Ő az én mindenem.
276. pompom122 (válaszként erre: 274. - Bd26c38c2f)
2012. máj. 19. 07:53

Szia! Nagyon ügyes vagy! Csak előre! Hétfőn hívom őket és majd tájékoztatlak, hogy mit mondtak.

Szép Napot mindenkinek!

Lassan hozzáfogok a palacsinta sütésnek, mert a suliban gyereknp lesz és minden osztálynak kell 100 db-ot vinni. Én 30-40-et bevállaltam, de kell itthonra is ennyi, mert a család nagyon imádja. :)))

275. pompom122 (válaszként erre: 273. - Bcicus)
2012. máj. 19. 07:47

Szia! Igazad lehet, de ha ir-em van azt akkor ki fogja mutatni. Azért bízom benne, hogy nincs.

Az egyik ismerősömnek sikerült itt Pécsen az eslő inszemük. Nagyon örülök neki, érdekes, hogy ez nekem már nem fáj. Pedig meg kell valjam régen irigykedtem a terhes anyukákra, hogy neki miért sikerült és én miért nem lehetek újból kismama. Ez már a múlté örülök az életnek és abban bízom, hogy 1 év múlva én is boldog kismama leszek az én picikémmel és a nagyfiammal. Hidd el nemsokára mindannyian boldogok leszünk, mert teljesülni fog minden vágyunk....és karunkban tarthatjuk azt vagy azokat akikért közdünk. Kinek sima az út kinek nagyon rögös. Nekem egyszer volt sima útam és most az élet egy nagyon rögös út elé állított ez van. A célért mindent!!!!

2012. máj. 19. 07:27

Bcicus Neked milyen tünete volt az IR-nek? Erősen gondolkodom, hogy én is kérek erre vizsgálatot. Lenne indokom miért nem sikerül. Pompom majd írd meg mit szóltak ehhez a klinikán, hogy csak úgy kérjük. Nekem mondjuk a Kovács a dokim, de gondolom mindegyik segítőkész. Nem akarom, hogy azt higyjék okosabb vagyok a dokiknál, hogy ez nekik nem jutott eszükbe.

Én a lombik alatt híztam 5-6 kg-t :( No de képzeljétek ma reggel lekocogtam 3.5 km-t :)Remélem sokáig lelkes leszek.

Ki hogy áll? Rami UH mikor lesz?

273. Bcicus (válaszként erre: 272. - Pompom122)
2012. máj. 18. 22:46
Az a baj, ha most elkezdessz diétázni, lehet hogy flas eredményt fogsz kapni.
272. pompom122 (válaszként erre: 271. - Bcicus)
2012. máj. 18. 21:56
Szia! A nagypapám időskori cukorbeteg volt. A vérvételeim alkalmával nem volt soha bajom a cukorral (4-5 volt), de az ir teljesen más ahogy olvastam. Addig is eldöntöttem azzal bajt nem csinálok, hogy elkezdek egy diétát és még többet fogok mozogni. Igaz nem vagyok karcsú, de kövér sem így érzem jól magam. Amióta elkezdtük a lombikot azóta 10 kg-ot fogytam.... Szerencsém volt azzal pl., hogy a gyógyszerektől nem bírtam enni. Igaz minden rosszban van valami jó. :)))
271. Bcicus (válaszként erre: 270. - Pompom122)
2012. máj. 18. 18:16

Sima házi doki nem kérheti.

Jól teszed, hoyg elöbb mész, csak leírtam, hoyg nehogy valaki azt gondolja, hoyg fél évig gyógyszert szed és meggyógyul mert nem.

270. pompom122 (válaszként erre: 269. - Bcicus)
2012. máj. 18. 18:13
Szia! Köszi a választ! Ezért gondoltam azt, hogy nem a FET előtt közvetlenül csináltatom meg hanem időben, mert idő kell a helyrehozásához. Ezt csak szakorvos vagy esetleg a háziorvos is kérheti. Átfutott az agyamon, hogy ha háziorvos is kérheti akkor nem utazok, de szerintem még is lemegyek, mert én abban a kórházban bízok. Felénk a labor és a kórház olyan mint a vágóhíd!
269. Bcicus (válaszként erre: 268. - Pompom122)
2012. máj. 18. 17:47
Azért ez így nem igaz. Minimum 3 hónap amíg diétával, sporttal és gyógyszerrel elkezd javulni, nem azt jelenti, hogy ennyi idő alatt helyre jön, csak ennyi idő amíg kezd javulni minimum. Van akinek fél van akinek 1 év mire helyre jön van akinek még több. De reméljük nálad erről nincs szó.
2012. máj. 18. 17:43
Köszönöm most már tudom. Lehet, hogy erre hamarabb elmegyek mert ha van ir akkor a 3 hónap alatt lehet gyógyszerezni! Hétfőn hívom is a központot!
267. Bcicus (válaszként erre: 266. - Bbogus)
2012. máj. 18. 16:15
citromot nem szabad belerakni, ez egy régi elmélet, de me már bizonyítja, hogy nagyon megváltoztatja a cukor háztartást, ma már azt tanítják mindenhol, hoyg nem szabd semmit belerakni.
266. bbogus (válaszként erre: 263. - Pompom122)
2012. máj. 18. 16:09
Pécsen a 2 pontosat nézik.Reggel mész éhgyomorra,vért vesznek,majd cukros lötyit iszol,amihez érdemes vinned egy citromot,így ihatóbb.2 óra múlva ismét vesznek vért.Eredmény aznap délután,de legkésőbb másnap reggel van.
265. karena (válaszként erre: 255. - Pompom122)
2012. máj. 18. 15:42
Én a _Kovácshoz, de a Várnagynál is voltam párszor uh-on, amikor a Kovács nem volt ott. Nekem mind a kettő szimpatikus, csak azért mentem a Kovácshoz, mert hozzá előbb kaptam időpontot.
264. Bcicus (válaszként erre: 263. - Pompom122)
2012. máj. 18. 15:11
Az ir vizsgálat terheléses vizgsálat. tehet éhgyomorra vesznek vért. Iszol cukros löttyát majd 60 és 120 percnél megint, de a legjobb ha 30 és 90 percnél is nézik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook