Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Kaáli fórum

Pécsi Kaáli (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. annuska6 (válaszként erre: 11. - Cipike75)
2011. jún. 15. 13:37

Szia!


Akkor úgy tűnik ez a baba jobban kéreti magát....ezek szerint Nálatok nincs gond, csak talán nehezebben megy...nekem szokatlan, mert fiatalon elég volt egy meleg hangú levél...

Mánfaival nem Voltál elégedett?

Tegnap nem kaptam túl jó híreket, mert a bal oldalon megnőtt három, de a jobbon megálltak.

Pénteken lesz leszívás....hát majd látjuk.


üdv.



Anna

11. Cipike75 (válaszként erre: 10. - Annuska6)
2011. jún. 13. 21:44

Hát, ez azért jó hír, hogy ennyit sikerül stimuzni, és biztosan lesz is közte, amit szépen be is lehet ültetni!!!!! Fő, hogy bízzál benne!!!!!


Az én első csemetém kisfiú, és inszeminációval lett. A tesónál viszont ez már a 2. lombik lesz, mert az inszemek nem sikerültek.De nem adom fel!!!!


Én annó is a Wilhelmhez jártam, és most is hozzá járok, de van, hogy a Mánfaihoz kerülök, attól függ, éppen ki a soros doki aznap. A ciklust meg persze követni kell. Így a leszívást és a beültetést is a Mánfai csinálta első körben....De azért remélem a mostani pont a Wilhelmhez fog kerülni.....:) Most várom a mensim...:)

2011. jún. 13. 14:31

Szia! Akkor Neked az első is lombik?Vagy a mostani babához a második lombik?Kislány, vagy fiú?

Közepesen reagálok a koromhoz képest azt hiszem. A szokásos adagokat kaptam, mert jók a hormonértékeim, meg is indult 6-7 petém(ez állítólag jó ebben a korban)kicsit lassabban nőnek, de azt mondta Mánfai Doktor, hogy ennek nincs jelentősége, növelte a gonal adagot , de azt mondta, hogy tényleg nem látszanak rossznak az esélyek arra, hogy legyen petém. Persze ebben a korban nagyon kevés a genetikailag jó pete. Holnap megyek újra ultrahangra.

Egyébként eredetileg is a hét második felére jósolta Doktor Úr a leszívást.

Te kihez jársz?

Köszi, és én is drukkolok.


Üdv.


Anna

9. Cipike75 (válaszként erre: 8. - Annuska6)
2011. jún. 13. 08:54

Szia! Hát, elég szomorú, hogy megszólják a korod!Attól, hogy ennyi idős vagy, még megpróbálhatod, te is! Én 36 vagyok, 2. csemete lesz. Második lombikra kezdtem már a szurikat. Nálam semmi gond, páromnál sem....Évek óta nem találnak semmit,egyszerűen nem jön a babó. Ez az első csemetémnél is így volt.


Hogy reagáltál a stimura? Akkor már nagyon közel vagy! Szorítok neked!! Milyen stimulációt kaptál?

8. annuska6 (válaszként erre: 7. - Cipike75)
2011. jún. 13. 08:37

Szia! Kecskeméten nincs se Kaáli se más nagyobb meddőségi központ.

Több helyen voltam konzultáción...itt Dr. Mánfai nem "szólta meg" a koromat(46 éves vagyok).

Szívesen adnék pénzt vagy ajándékot és tényleg olyan rendesek....csak infó nélkül nem mertem rápróbálni.

Nekem az első lombikom, kb.hét végén lesz leszívás úgy néz ki.

Nálad mi a gond? Hány éves Vagy? Első baba lesz?


Üdv. és köszi az infót, és drukkolok, hogy meginduljon a dolog...


Anna

7. Cipike75 (válaszként erre: 5. - Annuska6)
2011. jún. 10. 21:00
Látom Kecskeméten laksz? Hogy-hogy Pécsre jársz?
6. Cipike75 (válaszként erre: 5. - Annuska6)
2011. jún. 10. 19:51
Ajándékot el, pénzt nem. Nekem most indul a 2. lombik, ma kezdtem a szurizást.
5. annuska6 (válaszként erre: 4. - Cipike75)
2011. jún. 10. 09:48

Szia! De örülök Neked! Majd leszívásra nekem is oda kell menni.

Adj nekem légyszi tanácsot....elfogadnak pénzt vagy ajándékot?


Te hol tartasz?


Üdv.


anna

4. Cipike75 (válaszként erre: 2. - Annuska6)
2011. jún. 5. 21:06
Én a Kaposváriba járok...
2011. jún. 5. 17:35
Szia! Barátnőm odajár-nagyon elégedett.
2011. jún. 4. 14:32
senki?
2011. jún. 3. 17:08

Sziasztok!


Olyanokat várok, akik a pécsi vagy kaposvári Kaáliba járnak, főleg Mánfai Doktor Úrhoz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook