Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Kaáli fórum

Pécsi Kaáli (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jún. 30. 09:45
Végül vittél valamit a Kaálisoknak? Tervezek én is most egy nagyobb pakkot nekik, de még nem döntöttem el véglegesen, hogy mit tartalmazzon....
2011. jún. 28. 17:16
Egyébként nekem a 4-et nem is ajánlanák.....ahhoz vagy idősebbnek kéne lennem, vagy tele kéne legyek mindenféle problémával. Pl hormon gondok, ciszták, myoma, endometriosis, és hasonlók.......akkor mehetne a 4, de így nem is akarnám.....
40. Cipike75 (válaszként erre: 39. - Annuska6)
2011. jún. 28. 16:55

Hát, igen, a fagyasztás még megfelezi az esélyeket....


Ma voltam uh-n, és a termés eddíg 14 tüsző összesen, 12-14 mm-esek, úgyhogy még nyomom Gonalt, gonapeptylt, szombaton Ovitrell, aztán hétfőn punctio, csütörtökön beülti. Ezek már az utolsó fix adatok, már nem megyek uh-ra sem.:)


És ami még plusz, képzeld, mindkét nagy napon a Wilhelm lesz! Annyira örülök, mondtam is neki:)


Végre össze tudunk hozni közösen egy gyereket:)))))


Remélem pozit fogsz tesztelni!!!!! Gondolok majd rád, de hát addíg úgyis írunk még....:)


Ja, és köszi a tegezést!!:))

2011. jún. 28. 14:05

Szia!Azért engedélyezem a tegezést....sztem vasárnap tesztelek. Annyit érzek, hogy örökké aludnék, de az lehet a progeszteron kúp miatt.

Én azért nem feleztem meg a négyet(többek közt), mert a fagyasztásnak is van kockázata.

Te mész még UH-ra?

38. Cipike75 (válaszként erre: 37. - Annuska6)
2011. jún. 27. 20:24

:)) Háááááát, lehet, hogy simán magázhatnálak:)))


Az, hogy mennyi lesz visszaültetve, az nem kérdés. Ha lesz 3, akkor annyit, ha csak 2, akkor annyit. Ha esetleg 4 lenne, akkor lehet, hogy megfelezzük, hogy lehessen akkor fagyasztani is:))) Kb ennyi:))


Mikor tesztelsz? Érzel valamit?

2011. jún. 27. 14:15

Annyi tuti lesz-nálam ennyit se láttak, hisz írtam már- a korod meg igenis zsenge(ha nem leszel elég optimista, nem is tegezhetsz egy ilyen vén szatyrot, mint én!).

Sztem, azon kell majd filóznotok, mennyi legyen visszaültetve....

36. Cipike75 (válaszként erre: 35. - Annuska6)
2011. jún. 26. 21:06
:)))) Hát ez nagyon aranyos.....zsenge kor:)) Sajna már nálam is rosszabbak az esélyek, legalábbis ami a koromat illeti, ezért nem is ringatom magam semmi extrába.....:) Legyen mit beültetni, ha 2 , az már tök jó....de annyi azért legyen!:))
2011. jún. 26. 19:32

Szia....ne láss sötéten...nálam is látod, bőven várakozáson felüli volt a dolog az ultrahanghoz képest...az utolsó UH-n tök el voltam kenődve, mert csak egyik oldalon láttak 4 tüszőt...és végül össsz. 5 sejt lett, ebből mind megtermékenyült, de egy rosszul és négy osztódott.

Egyébként a Te zsenge korodban kettő is bőven elég-akár ikrekhez is.

34. Cipike75 (válaszként erre: 33. - Annuska6)
2011. jún. 25. 21:23

Hát, még korai lenne bárminek is örülnöm, ki tudja, ebből mennyi fog beérni, mennyiben lesz petesejt, mennyi termékenyül meg, és mennyi fog osztódni....


Ha feleződnek a dolgok, akkor jó, ha 2 lesz belőle.....De meglátjuk!Ha több, az csak jó....Legalábbis az előző stimumat végig gondolva kb erre lehet számítani...

33. annuska6 (válaszként erre: 30. - Cipike75)
2011. jún. 25. 18:28
Gratulálok, ez nagyon szép, örülök Neki!
2011. jún. 24. 20:53
Eszti, neked is kívánok sok sikert a következőhöz!!!
31. Cipike75 (válaszként erre: 27. - Eszterke76)
2011. jún. 24. 20:53
Eszti, szia! A Törökről én is cska rosszat hallottam eddíg. Van egy csaj, akinek szintén hasonló állapotba vannak a petefészkei, és megmondta neki, hogy nincs értelme próbálkozni tovább , 2 lombik volt... Itt Kaposváron meg a dokik azt mondták neki, hogy másik szerrel kellett volna neki tovább stimuzni, mert azokra nem reagált....Úgyhogy .....Szegényt nagyon sajnáltam, de most itt újabb esélyt kapott, és remélem sikerül is neki!
30. Cipike75 (válaszként erre: 29. - Annuska6)
2011. jún. 24. 20:50

Helló!

Mindkét petefészekben 4-5 tüsző van, nagyjából egyformák, még egy adag Gonalt kell szúrnom, kedden uh, és csütörtök, péntek felé lesz a leszívás.

2011. jún. 24. 19:31
Cipike, mivan, direkt felszaladtam a híreidért?!
28. annuska6 (válaszként erre: 27. - Eszterke76)
2011. jún. 23. 12:23

Eszterke! Jövő hét végén érdemes tesztelnem(de baromi hosszú).

Igazából azért a stimu eredményeid jók....én fiatalabbaknál is hallok ,olvasok rosszabb pete és embriószámot a Tiednél....biztos sikerülni fog.

Nekem baromi jó az FSH-m és mindenem. Van (mióta a pajzsmirigyemet, inzulinomat rendbetették és fogytam tizenpár kilót spontán peteérésem is.

Viszont amin sajnos nem lehet segíteni, csak próbálkozni, hátha jó helyen áll meg a rulett, az a petéim kora...

Nem akarok túl bizakodó lenni, mert akkor nagyobbat koppanok.

Üdv.


Anna

27. eszterke76 (válaszként erre: 26. - Annuska6)
2011. jún. 23. 11:51
Szia! Köszönöm én is nagyon drukkolok Nektek, és cipikének is! Tanár úr nagyon jó szakember, sokan először "megijednek" tőle, de velem mindig kedves és korrekt , probléma esetén,vagy ha úgy adódik, akkor szombaton is bejön a Kaáliba, megnéz, volt anno,hogy a Megyeibe vasárnap délután is bejött egy lány miatt, mert akkor volt esedékes a stimus uh. és nem csinált belőle problémát, jött:)És a tapolcai csapat is nagyon aranyos, annyira figyelmesek, volt , hogy az én szülinapomra esett a leszívás és észrevették, gratuláltak, de idén így volt a férjem esetében is, és meggratulálták. apró dolog, de maga a figyelmesség..mikor meg felébredünk az ébredőben a biológus rögtön jön, elmondja az eredményeket, amikor meg beültire megyünk, és behívnak, hogy megnézhetjüka mi apróságainkat, annyira jó érzés, rögtön kapjuk a fotót is, sőt viccődni is szoktunk, vajon melyik lehet lány, melyik fiú, ja és már kire hasonlít:) bolondságok, de jóleső érzések. Én nagyon bízom benne, neki köszönhetjük,hogy már van fény az alagút végén, nekem sajnos a klinikán volt keserű tapasztalatom,de nem a Mánfai, és Wilhelm doktorok által,hanem akik most helyettük vannak...tudom,hogy a Mánfai és Wilhelm is nagyon jó szakemberek és emberek, barátnőm a klinikán velük dolgozott együtt, meg ahogy írtam, a hozzájuk járók is csak jókat mondanak róluk, tényleg a legjobb kezekben vagytok:) Higgy a 4 manócskában, az én esélyeim augusztusban egy aprócskával aztán tényleg a 0-val egyenlőek voltak, és akkor ott volt a mi kis Csodánk, erősen kapaszkodva, csak sajnos rossz helyen...:( Én már minden vizsgálaton voltam, a többi hormonom rendben, pajzsmirigy rendben, inzulinrezisztencia, cukorvizsgálat rendben, sőt a magas fsh ellenére nekem van spontán is peteérésem. de viszont emiatt nehezen vok stimulálható, és hát ugye a jobb o.i petevezetékem már nincs meg... Genetikán januárban voltunk a szülészeti klinikán a privát orvosom , akihez járok magánba (ő tanár úr tanítványa volt, és ő küldött még anno tanár úrhoz)szóval ő elküldött immunora és genetikára . Minden negatív lett, aminek örültünk is. Egyébként én tudok egy most 46 éves nőről, tanár úr betege, és hamarosan szülni fog, lombikkal sikerült:) tehát hinni,hinni,hinni:) mi július végén futunk neki újra, egy teljesen új gyógyszeres th-val, magas fsh-nál mostanság próbálják és hatékony eredményeket értek el vele, ezzel a th-val lett pocaklakós az előbb írt 46 éves nő. Mikor kell menned tesztelésre?nagyon szorítok tiszta szívből:)
26. annuska6 (válaszként erre: 24. - Eszterke76)
2011. jún. 23. 09:47

Szia Eszterke! Én elképesztően drukkolok Neked!!!!!Iszonyú erő kell ahhoz amit tesztek!!!!!

Most milyen stádiumba Vagy?

Én az az igazság, hogy Török Tanár Úrról nem a legjobbakat hallottam(persze ettől még szuper lehet), én Mánfai Doki miatt mentem oda. Ő 20 évig vezette a meddőségi centrumot a pécsi klinikán. Nem csalódtam,de Wilhelm Doktor csinálta a beültit Ő is szuper volt.

Egyébként nekem is 4-et ültettek vissza, de az én esélyeim is minimálisak.

Nektek genetikát néztek már?

25. annuska6 (válaszként erre: 23. - Cipike75)
2011. jún. 23. 09:37

Szia!Mára már jobb valamivel. este még volt hőemelkedésem.Remélem, nem lesz gond.

8-30 évesek.Te ma mész....majd írj!

2011. jún. 23. 04:35
Kedves Lányok! Bocsánat,hogy "betolakodom" , de hátha bíztatást tudnék adni Nektek! Mi is a pécsi Kaáliba járunk, dr.Török tanár úrhoz. a másik két orvosról is csak jókat tudok mondani, mind szakmailag,mind emberileg,igaz,ezt csupán a hozzájuk járó pároktól hallván. Mi túl vagyunk 4 beültetéssel,és sajnos egy nem beültetéssel végződött lombikon. a mi beavatkozásaink Tapolcán vannak,részint,mert amikor mi kezdtük akkor Kaposvár nem volt még, a másik,hogy tanár úr és a tapolcai csapat emberséges,lelkiismeretes hozzáállása sok erőt ad a küzdelmek során,így maradtunk a Pécs-Tapolca "vonalon".a lényeg: én az az eset vok,akit nem várnak tárt karokkal,mert az én problémám végett kell a lombik. 33 évesen (most 35 vok)derült ki,hogy kimerülő petefészkeim vannak,(nem vok túlsúlyos,nem szedtem sosem fogigátlót,nem ittam,cigiztem,drogoztam..és mégis) 5 sikertelen inszem volt hátam mögött. Magas fsh, miatt alig vagyok stimulálható a legnagyobb dózisú injekciókkal is. Ám mégis! első lombik 7 petesejt,4 volt jó,2 megterm.,ám sajnos pont a beágyazódás idején lázas lettem,ki tudja ezért e,de nem sikerült...Második lombik 3 petesejt, egyetlen term.meg és osztódott, 4 sejtesen kaptam vissza, 5%esély van ilyenkor,és mégis! Kisbabát vártunk,egyetlenke velünk akart maradni, sajnos 6 hét 2 naposan elveszítettük,mert m.kívüli lettem(ez fennáll még ha 1 embrió van beültetve is,mert 3 naposan kapjuk vissza őket,még 3 nap amíg "kering" a méhben,ez idő alatt kisodródhat a petevezetőbe,és ha az nem egészséges,oda ágyazódhat be),ez történt nálunk is, leírhatatlan fájdalom volt,a jobb o.i petevezetőmet is el kellett távolítani. Nem adtuk fel, a 3.lombiknál 2 petesejt, mind a kettő megterm.osztódott,itt is elindult vmi,csak sajnos megszakadt. 4.lombik: 7 petesejt, 5 volt jó,4 manót kaptam vissza,és ET.+10 nap zebracsíkos tesztet produkáltam:) 6 tesztünk is pozitív lett,sajnos azonban elvesztettük őt(őket)...ám mégis, felállunk,küzdünk,mert tudjuk,hogy az út végén vár minket a mi kincsünk. amiért leírtam,az az,hogy én tényleg a majdnem "lehetetlen"kategória vok,és mégis, látjátok, tanár úr és csapata mindig segít talpraállni,visszaadni a hitet,hogy egyszer én is leszek édesanya. sok-sok drukk értetek,a legjobb kezekben vagytok:)
23. Cipike75 (válaszként erre: 22. - Annuska6)
2011. jún. 22. 22:19

Igen, megértelek, de reméljük, hogy nem lesz nagyobb bajod! Megnyúzták valószínű azt a petefészkedet. Nekem a bal petefészkemhez nehezebben fértek hozzá, és én azt éreztem jobban utána.....


Hát szerintem nem lehet itt normál vagy nem normál határokat meghúzni, mindenkinek más......:(


Bízom benne, hogy nme lesz gond ebből!!!!


Mennyi idősek a gyerkőceid?

2011. jún. 22. 13:01

És kb. hány napig normális ez?Nekem az nem tetszik, hogy ez kezdettől csak az egyik oldal-és ráadásul ott volt kevesebb pete- Szerencsére ma még nem volt lázam, Telefonáltam az intézetbe azt mondták szedjem az antibiotikumot, amit önmagamtól elkezdtem, és mérjem a lázat.

Nagyon bosszantana, ha ilyen jó indulás után, valami szövődményen bukna a dolog....


Üdv.


Anna

21. Cipike75 (válaszként erre: 20. - Annuska6)
2011. jún. 22. 09:32
:( Ez nem jó hír....:( A láz az nem túl jó.....Viszont a hasfájással ne foglalkozz, nekem az előzőnél elég sokáig fájt a hasam....
2011. jún. 22. 08:29

na, akkor addig drukk....


nekem sajnos nem múlik a hasfájásom, és tegnap este belázasodtam

19. Cipike75 (válaszként erre: 18. - Annuska6)
2011. jún. 21. 22:01
Csütörtökön megyek.....akkor kiderült, hogy érnek a tüszők....
2011. jún. 21. 08:56

Hát, igen jó ilyen helyen a kedves szó....majd drukkolok, hogy a Dokid legyen.

Wilhelm is mondta, hogy kiakadtak a négy osztódó embrión, bár ebből van 3 sejtes is.

Mind a négyet visszakértem, hisz sajnos ebben a korban a megtermékenyült peték 20 %-a jut el a szülésig.

6-szor szülte. Azelőtt elég volt, ha a Párom kedvesen rám mosolygott, hogy terhes legyek.

Ma mész vizsgálatra? Majd írj..


üdv.


Anna

17. Cipike75 (válaszként erre: 16. - Annuska6)
2011. jún. 20. 21:50

Igen, nagyon kedvesek! Szeretem őket:)) Mindíg van sok-sok kedves szavuk:) Wilhelm nagyon aranyos! Jó lenne, ha a leszívásnál, és a beültinél is ő lenne!Örülnék....


Nagyon jó eredményed lett, és nagyon jó, hogy 4 osztódott szépen! Ez nálad nagyon nagy eredmény!!:) Biztosan veled is maradnak!!!!:) Örülök, hogy ilyen jól mentek a dolgok!!!


És mennyit kértél vissza????

Hányszor szültél idáig? És ők simán jöttek?Ha nem akarsz, nem muszáj válaszolnod!


Köszi a drukkot, minden szükségem meglesz rá! Én is megyek hamarosan, már várom, hogy kb mire számíthatok.....

2011. jún. 20. 18:37

Na, hát megvolt pénteken a leszívás 5 pete lett. De ami szuper, hogy jól termékenyült és osztódott 4!!!

Nagyon boldog vagyok. Wilhelm Doktor volt ma, a Te Dokid, és valóban egy bűbájos emberke. Nagyon sokat kínlódott velem a beültinél, mert én már többször szültem, varrták a méhnyakamat így nehezen hozta látótérbe a méhszájat. De nagyon jó keze van alig fájt, pedig nyesztette eleget.

Előtte csevelyt folytattunk a beültetendő embriószámról, de nem erőszakolt ránk semmit. És mivel a procedúrától kicsit véreztem még indulás előtt újból megnézett.

Amúgy én Mánfaiban sem csalódtam, Ő volt a leszívásnál, utána volt egy kis rosszullét azonnal szaladt és még négyszer nézett meg két órán belül.

Na, ez van, most jön a neheze a 14 nap várakozás..

Nem baj addig Neked drukkolok!!!!

Egyébként elképesztő kedves mindenki Kaposváron.


Üdv.


Anna

15. Cipike75 (válaszként erre: 14. - Annuska6)
2011. jún. 16. 20:44

Ok , írj, kiváncsi leszek, mennyi sikerül.....Bízom, és kívánom a legjobbakat!!!


Ma voltam, nincs cisztám, úgyhogy tök jó, mert kezdhetem is a Gonalt szombaton a Gonapeptyl mellé. Legközelebb majd jövő csütörtökön kell mennem uh-ra.


Hát, igen, ahogy írtad,az abortuszra sem kíváncsi senki, és ha te ennyi idősen akarod a babót, az a babó biztosan a legjobb helyre fog érkezni, és pont ezért kell ebben mindenkit támogatni..... Ők egyébként is azért vannak, hogy nekünk segítsenek, hogy csemetéinek legyenek....Nem igaz???? Hát akkor jöjjenek azok a csemeték!!!!

14. annuska6 (válaszként erre: 13. - Cipike75)
2011. jún. 16. 09:44

Szia! Reméljük, hogy nem lesz cisztád.

Igen ,Mánfai egy olyan nagyon higgadt típus,talán kicsit tényleg hűvös-mondjuk nekem bejön, mert én is ilyen nyugis vagyok.

Nekem, ami szimpi volt, az az, hogy nem szóta meg a koromat, sőt el se kezdett vájkálni, hogy miért akarom? Azt mondta, hogy ha a nyolcadik abortusznál senki se kérdezi az okot, akkor miért kéne furcsállni, ha valaki szülni akar? Egyébként mi marha jót dumáltunk az első konzin.

Reméljük, Te most kifogod a Te dokidat....

Azt is, hogy még nőnek a petéim, ahogy írod....hátha.

No, szia, majd írok holnap este.


Üdv.


Anna

13. Cipike75 (válaszként erre: 12. - Annuska6)
2011. jún. 15. 20:12

Még a szuriktól nőhetnek péntekig. Nekem pl. megemelte az adagot a vége felé,és elkezdtek még érni.....


Én annó a Mánfait nem is ismertem, a Wilhelmhez kezdtem járni, és miatta is jöttem a Kaáliba, mert hallottam, hogy ott melózik már, és itt találkoztam a Mánfaival. Én egyébként nem szeretem, velem túl hűvös...:( A Wilhelm viszont mindíg mosolyog, vidám, kedves doki, és ez az , amire nekem szükségem van. Ráadásul már a fel-és lemenőimet is tudja így a sok év alatt, és ez így jó:)))


Ráadásul a Mánfai jól megváratott a beülti nepján, mindenkit megnézett előttem, aki később jött, azt is, úgyhogy jól felidegesített akkor, amikor a legnyugodtabbnak kellett volna lennem:(((( 2 órát vártam a csemetékre:(((( Aztán nem is sikerült az egész:(((((



Most remélem a legjobbakat. Ma nekem is megjött, honap megyek uh-ra, és ha vna cisztám, akkor megbeszéljük annak a leszívását.Úgyhogy kb 2 hét, és nekem is leszívás lesz. Remélem, nem akadályozza meg semmi.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook