Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatban vagyok, mégis egyedül érzem magam. fórum

Párkapcsolatban vagyok, mégis egyedül érzem magam. (beszélgetős fórum)


25. vkj77
2009. febr. 22. 22:46
Az én férjem is kamionos.Igazából még nem régóta csinálja a két hetes utakat.Sose gondoltam,hogy még visszasírom azt az időt,amikor másnap már itthol volt.Ez az idő fokozatosan nő.Igazából szuper lenne minden köztünk,de nekem ez az egyedüllét három gyerekkel sok.Már mondtam neki,hogy férjet szeretnék.Ha azt nézzük még szeretőnek sem lenne jó.Nekem nem a szex az első.
2009. febr. 22. 22:20

Furcsa és érdekes, ha az ember x éve együtt él vkivel s vannak már közös gyerekek, de akivel összekötötte életét annak szinte már nem jelent semmit és maga is felé mint egy idegenre tekint!

Egy-egy kellemesebben eltöltött családi kimozdulás után ismét mintha egy sötét verembe esne az ember:(

Próbálok amit lehet pozitívan nézni és bele kapaszkodni, de egy kicsit önámításnak tűnik a dolog!

Ez abból is látszik, hogy nem egyszer, ha a témában olvasok valamit nagyon elszomorodom, mert nem egyszer én is átéltem azokat a kínokat!

23. apetito (válaszként erre: 22. - Cyntia)
2009. febr. 16. 16:53
Van. És boldog vagyok. De hogy mit tartogat számunkra a jövő, az majd kiderül.
22. Cyntia (válaszként erre: 16. - Apetito)
2009. febr. 16. 15:40

Nem tudom és nem is értem, hogy miért "megyünk/csúszunk így el egymás mellett"..


Sokat elmélekedem ezen és próbálom megoldani. Csak egy idő után meg főleg rájösz, hogy ez nagyon nehéz így egyedül..


..és van új kapcsolat?

21. 236fe2f68e (válaszként erre: 17. - Myrthil)
2009. febr. 16. 15:20

ez nagyon szép és szomorú is egyben.

Ügyes vagy, csak kár, hogy át is kellett éljed azt, amit leírtál.

20. 236fe2f68e (válaszként erre: 13. - Apetito)
2009. febr. 16. 15:18
na igen, van az ugy is, hogy egy idő után már Te nem akarod...mert már belefáradtál
19. Myrad (válaszként erre: 17. - Myrthil)
2009. febr. 16. 14:58
Ez nagyon szép =))) na én is valahogy így éreztem...
2009. febr. 16. 14:58
velem is elõfordul ez néha, amikor nem vagyunk együtt napközben a munka miatt, vagy a fáradtságtól kevesebb figyelmet kapok tõle. Vannak napok, amikor extra adag szeretetre lenne szükségem, általában ha lelki gondjaim vannak egyedül érzem magam, amíg ki nem dumálom neki.
17. Myrthil (válaszként erre: 14. - Myrad)
2009. febr. 16. 14:53

Én is vagyok vele. Megbántam volna, ha már az elején feladom, és elhagyom.

Én írtam is egy verset erről:


Nem tudtam, milyen az igaz szerelem,

Míg téged egy nap el nem veszítettelek.

Azóta bánom én minden egyes szavam,

Amit akkor haragomban neked mondtam.


Dühös voltam nagyon, s nem gondolkodtam,

De el kellett mondanom a fájdalmamat.

Tovább tartani magamban nem tudtam,

Mert a reakciódban nagyot csalódtam.


Egy világ dőlt össze akkor és ott bennem,

Addig azt hittem, minden hibámmal szeretsz.

Mert a történteket én sem úgy akartam,

De ezen már változtatni nincs hatalmam.


Mielőtt lelkileg összetörtem volna,

A sors játszott velünk, s magát meggondolta:

El is vette, amit még oda sem adott,

És én megkaptam a következő pofont.


Azóta élek így, egyedül, magányban,

Párkapcsolatban, és mégis társra vágyva.

Mert már nem érzem azt, mit valaha régen,

Hogy bármit megtettem volna neked, érted.


Most már tényleg csak abban reménykedhetem,

Hogy visszataláljon hozzánk a szerelem,

Megbocsájtsam én is minden egyes szavad,

Melyek szívemben hatalmas sebet hagytak.


A következő már kicsit vidámabb lett. :D

16. apetito (válaszként erre: 11. - Cyntia)
2009. febr. 16. 14:49

Ez kicsit hosszú történet. A lényeg, hogy elkezdett italozni. Egyre agresszívabb lett. Én még ekkor is folyamatosan kérleltem, hogy próbáljon meg jó útra térni. Majd jelentkezett egy Kedves, régi ismerős. Nem akartam én tőle semmit, mert soha eszembe nem jutott volna, hogy megcsaljam a párom. De mégis kialakult valami, aminek nem lett volna szabad (semmi szex). Végül rászántam magam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot. Ekkor történt, hogy a férjem úgy jött haza, hogy nekem menekülnöm kellett előle. Úgy viselkedett mint egy megvadult állat.

Na ekkor döntöttem el, hogy dehogy adom fel azt a kicsi kis boldogságot, amit mástól kaphatok.

A férjem másnaptól teljesen megváltozott, szégyelli amit tett, próbál bizonyítani. Csak mostmár nincs kinek.

Röviden ennyi.

15. 236fe2f68e (válaszként erre: 12. - Cyntia)
2009. febr. 16. 14:48

A mult hétfön láttam utoljára, mert ő "beteg" volt és "nem éngedték ki" ...vicces..

Közbe még beszélni se nagyon tudtunk mert ő ugymond "tanult" ..és mikor szoltam , hogy ugy hiányzik, hogy lássam, akkor meg én voltam a fekete bárány, hogy miért mondom ezt neki, mert nem is igaz... hát persze..végülis Ő jobban tudja, hogy ÉN mit érzek...

Nem igaz?

14. Myrad (válaszként erre: 8. - Myrthil)
2009. febr. 16. 14:47
Én is így voltam... sokat vitáztunk és nem éreztem, hogy szeret, sem azt, hogy számíthatok rá... =( teljesen egyedül éreztem magam mellette is, de hiába mondtam ezt neki... nekem is sokszor megfordult a fejembe, hogy szakítsunk, de nem akartam ilyen könnyen feladni... aztán elkezdtünk beszélgetni... nem erről, csak úgy mindenről... nevettünk együtt, boldogok és felszabadultunk voltunk, mint régen =))) örülök, hogy nem adtam olyan könnyen a dolgot =)
13. apetito (válaszként erre: 10. - 236fe2f68e)
2009. febr. 16. 14:41

Én is sokszor kértem, hogy változtasson, mert szükségem van arra, hogy érezzem a szeretetét. De sose jutott el a tudatáig. Ha hazajött, kiosztotta az ölelést a fiúknak, én valahogy mindig kimaradtam.:(

Most már ölelne, de már én nem akarom.

12. Cyntia (válaszként erre: 10. - 236fe2f68e)
2009. febr. 16. 14:39

Ez is ismerős!

Az is baj, ha megmondo, hogy miért érzed magad rosszul..

De akkor hogyan oldod meg a problémát, ha meég beszélni sem lehet róla?

A folytonos partnerváltás a megfelelő megoldás?

Ki mit gondol?

11. Cyntia (válaszként erre: 9. - Apetito)
2009. febr. 16. 14:38
És Te már miért nem?
2009. febr. 16. 14:37

Jelenleg én is igy vagyok ezzel, de nem szolok a páromnak, mivel a multkor baj volt, hogy öszintén megmondtam szükségem lenne rá, hogy töbször lássam... :(

Így jártam

2009. febr. 16. 14:35

Sziasztok!

Átérzem a helyzetet. Sajnos én is így élek. És hogy miért? A férjem kamionos. Ez még nem is lenne baj, ha munka után haza venné az irányt. De nem. Pedig három gyermek várja haza. Mert én már nem igazán. Hogy meddig mehet így, azt nem tudom.

2009. febr. 16. 14:23

Sziasztok!

Én is voltam egy rövid ideig így. Történt valami, amiről nem tehetett senki, én mégis a párom okoltam érte. Kellett egy kis idő, amíg rájöttem, hogy nem ő a hibás, és én még mindig szeretem őt!

2009. febr. 16. 14:22

Sziasztok !

Én az első házasságomban éltem így hosszú évekig.Meddig lehet bírni, s miért is kéne? Sztem nagyon rossz heylzet, és az ember hiába mondja, hogy majd jobb lesz...nem lesz jobb.

Kriszti

2009. febr. 16. 14:22
Igen, sajnos, évekig voltam társas magányban. Aztán természetesen vége lett, mint ahiogy az várható volt...most már cseppet sem bánom:)
2009. febr. 16. 14:22
De kinél miért van ez így?
2009. febr. 16. 14:21

Ismerős.Én is ebben leledzem.

Csupán két gyermekem akik tartják bennem a lelkierőt és jónéhány ember akik segítenek különböző szinteken feloldani ezt a társas magányt:(

3. Cyntia (válaszként erre: 1. - 2988d6a406)
2009. febr. 16. 14:19
Nem vagy egyedül :-)))! (ez egy morbid humor..)
2. agis
2009. febr. 16. 14:17
Ez a lehető legrosszabb...szerintem. A társas magány, azt hiszem, így nevezik. Bele lehet őrülni.
2009. febr. 16. 14:15
Voltál már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook