Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pantoprazol Sandoz tablettát mikor veszitek be? fórum

Pantoprazol Sandoz tablettát mikor veszitek be? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Sütikee (válaszként erre: 10. - A6e86abb96)
jan. 21. 19:39
Akkor van baj, ha nem szedem. Hasizomra nem edzhetek, súlyos refluxom van, kétszer műtöttek vele. Így is örülök hogy már csak napi egyet kell szednem. De ezt muszáj. Mellékhatását nem érzem. Annyi, hogy egy két évente váltani kell a gyógyszereket. Most én Gelbrát szedek, az is erre van.
10. a6e86abb96 (válaszként erre: 9. - Sütikee)
jan. 21. 19:19
Nincs tőle semmi bajod? Én már nem szedem egyébként. Meg semmit se. Néma refluxom van, erre meg nem használ. Azt olvastam valahol hogy hasra kell edzeni, aztan az megerősíti annyira a záróizmokat hogy ne jöjjön vissza a sav a torkodba.
9. Sütikee (válaszként erre: 8. - A6e86abb96)
jan. 21. 19:16
Nekem muszáj szednem sajnos.
8. a6e86abb96 (válaszként erre: 6. - Sütikee)
jan. 21. 19:15
Én szedtem. Gasztros doki írta fel. Azt mondta csak 3 hónapig szedjem mert kikészíti a májat.
jan. 21. 19:12
Én is reggel szedem, de nekem refluxra van. Amúgy egy idő után javasolt másra átállni.
6. Sütikee (válaszként erre: 3. - A6e86abb96)
jan. 21. 19:11
Folyamatosan kell szedni, aki aspirint szed,hogy a gyomrot védje, ezért nem csak refluxra van.
5. Sütikee (válaszként erre: 1. - Nem Szendi)
jan. 21. 19:09
Azért írta fel, mert az aszpirin nagyon erős gyógyszer, a gyomornak nem tesz jót, ezért ehhez kell szedni a gyomorvédőt is. Reggel, éhgyomorra kell bevenni, nem kell felkelni előbb ezért.
4. a6e86abb96 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
jan. 21. 19:07
Refluxra van.
3. a6e86abb96 (válaszként erre: 1. - Nem Szendi)
jan. 21. 19:07
Benne van a tájékoztatóban. Étkezés előtt, asszem 1 órával. 3 hónapig lehet csak szedni folyamatosan. Aztán szünetet kell tartani.
jan. 21. 19:04
Mire írta ezt fel?
jan. 21. 18:48
Sziasztok! Az orvosom az Aspirin Protect mellé írta fel a fenti bogyót. Két kérdésem lenne, előre is köszi, ha válaszoltok. Természetesen olvastam a betegtájékoztatót, de ettől függetlenül kérdezném, hogy aki szedi, mikor veszi be? Mert mondjuk én nem igazán szeretném felébreszteni magam 1 órával hamarabb miatta. A másik kérdés pedig, hogy ha az Aspirin Protect a bélrendszerben oldódik, akkor milyen szerepet kéne betöltenie a gyomorvédőnek? Tök szörnyűségeket írnak róla a mellékhatások alatt. 😱 Persze majd a dokimat is megkérdezem, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook