Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy-alulműködés fórum

Pajzsmirigy-alulműködés (beszélgetős fórum)


856. ötvenes (válaszként erre: 804. - SIldi)
2008. aug. 14. 12:21

92-vel kezdtem négy éve most 50 mindig ingadozik.

Egyszer volt csak 10 körül,de az is sok.

Nagyon sok problémát okoz vigyázni kellene,ezt mondom magamnak is.

2008. aug. 14. 12:12
Na,most már kezdek betojni a hétfői kórház miatt.Olvasok egy honlapot,onnan nyugtatom magam.Most már ott szeretnék lenni,mert én addig megzavarodom itthon.Szombaton egész nap sütök-főzök,az lefoglal.Addig is próbálok kitalálni valamit.Ilyenkor annyira utálok egyedül lenni,hogy ihaj!Meg az is tök rossz,hogy a párom szombat éjjel ér haza,én meg hétfő reggel megyek be.Így is alig találkozunk.
2008. aug. 14. 11:42
Nálunk azért kell kislány,mert szép.Ha ronda lesz,akkor nem tudom,mi lesz.A fiú belefér azért a szórásba,de a párom rajongva szeretne egy loknis,gyönyörű kislányt,úgyhogy muszáj lesz egyet összehozni. :) Mikor mész kineziológushoz?
853. zsluzse (válaszként erre: 852. - Obsoleta)
2008. aug. 14. 11:18
Nálunk a párom is fiút szeretne. Elég ritka a családneve és csak ő meg az öccse tudja továbbvinni. Ezért azt mondta, hogy 5 fiút kell neki szülnöm, de ha lesz közötte lány akkor azt is megtartjuk azért... :D Nagyon morbid humora van!!!
852. Obsoleta (válaszként erre: 851. - Zsluzse)
2008. aug. 13. 17:30
Nekem teljesen mindegy,de a párom kislányt szeretne. :)
851. zsluzse (válaszként erre: 850. - Obsoleta)
2008. aug. 13. 16:33
Jaja!!! :D Mondjuk én amúgy is fiút szeretnék...
850. Obsoleta (válaszként erre: 847. - Zsluzse)
2008. aug. 12. 18:19
Hát,mivel én tróger voltam,és nem mentem el a dokihoz,fogalmam sincs,hogy mi a pontos bajom a gyulladáson kívül.De túl nem hiszem,mert elég jó húsban vagyok,és nem nagyon eszem. Egyébként inkább a kislányoknál öröklődik.Na tessék,még egy baj,ami ,,nekünk lett kitalálva!" :)
849. Obsoleta (válaszként erre: 845. - Vica79)
2008. aug. 12. 18:16
Na,akkor majd hárman sírdogálunk itt együtt!Jó,hogy nincs a pajzsmirigyednek baja,de a legjobb az a mondat,hogy ha összejön a baba.Akkor nincs semmi baj!Neked is köszönöm,hogy leírtad a varázsmondatatot! :D
848. zsluzse (válaszként erre: 845. - Vica79)
2008. aug. 12. 16:33
Nekem nincs bajom, mert én szedem a gyógyszert életem végéig és kész. Én nem e miatt sírok és nem is aggódok most semmi miatt. Inkább csak úgy rámjön időnként...
847. zsluzse (válaszként erre: 844. - Obsoleta)
2008. aug. 12. 16:29
Köszi szépen! Jövő nyáron szeretnénk... Kicsit talán ez lomboz le, mert rengeteg pénz és ez eléggé kiakaszt! Igen az anyai ágon volt a nagymamámnak meg a dédnagymamámnak. De igazából nem tudják megmondani, hogy nekik, hogy jelentkezett, mert én nem ismerem az anyukámat. De nekem a vőlegényem anyukájának is volt, őt 2x is műtötték, mert neki kiújult! Szóval nagy valószínűséggel a gyerekünknek is lesz. :( Neked egyből alúl működött vagy elötte túl?
846. Vica79
2008. aug. 12. 15:04
Viszon helyett viszont. Bocsi a kapkodásért!
845. Vica79
2008. aug. 12. 15:03

Sziasztok lányok! Látom, "sírós" hangulat van. Nekem is szokott ilyenem lenni, de többnyire szerencsére csak ciklus közepén, vagy még akkor sem. Valóban minden rendben lesz! ;-) Ne aggódjatok semmin!

Most jöttem az endokrinológiáról. Azt mondta, hogy nincs baja a pajzsmirigyemnek (bár igaz hozzátette, hogy egyelőre, de ezzel most nem foglalkozom). Viszon a cukor értékem nem tetszett neki, ami összeköthető a PCO-szindrómámmal. Ezért kaptam egy metforal (metformin szerű) gyógyszert, amit a novemberi kontrollig szednem kell. Ha pedig összejön a babóca, akkor abba kell hagynom és örülnöm! Na ebben nem lesz hiba!

Még egyszer mondom jányok, kitartás. Nektek is hamarosan jó hírek jönnek és minden rendben lesz!

844. Obsoleta (válaszként erre: 843. - Zsluzse)
2008. aug. 12. 14:03

lehet,hogy előtte feldobott a készülődés az eljegyzésre,most meg,hogy vége üres lett minden.régen én is többet nevettem,de aztán pár dolog történt,azóta már nem annyit.de volt idő,hogy azt hittem soha nem nevetek még egyszer,ahhoz képest jobb azért. :)ha megkérdezhetem,neked anyukádnak,nagynénidnek stb. volt pm baja?mert öröklődik állítólag.nálunk volt,azért kérdem.


Gratulálok az eljegyzéshez! Lagzi mikor lesz? :D

843. zsluzse
2008. aug. 12. 13:21

Nekem ez hullámzó! Főleg akkor bőgtem rengeteget amikor meghaltak abarátom munkatársai. Na akkor aztán mindnenen! Most kicsit jobban érzem magam...

Érdekes, mert egy hete volt az eljegyzésem, határtalanul boldognak kéne lennem, de én meg olyan szürkének érzem a hétköznapokat. Nem tudom miért van ez... Régen mindíg nevettem és állandóan hülyéskedtem. Most meg szerintem olyan unalmas vagyok...

842. Obsoleta (válaszként erre: 838. - Zsluzse)
2008. aug. 12. 10:54
Reggel beszéltem az orvossal,aztán bőgtem egy sort.Felhívtam apát Németbe,aztán azon is bőgtem.Elmentem hazulról, hazajöttem,meghallottam egy számot,megint bőgtem egyet.Inkább megint elmentem,mondom nem igaz,hogy ilyen hüle vagyok.Különben azóta van,amióta megbeszéltük,hogy babát szeretnénk.Nekem aztán elég egy szívhez szóló mondat,és már könnyezem is.Biztos valami hormonális dolog.Nagyon gáz :)
841. Obsoleta (válaszként erre: 839. - Zsluzse)
2008. aug. 12. 10:50
Köszönöm szépen,máris jobban érzem magam!Szerinted minden rendben lesz,ugye? :D
840. zsluzse
2008. aug. 12. 10:42
Egy kis hozzájárulás a napi 500-hoz! :D :D
839. zsluzse
2008. aug. 12. 10:41
Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! endben lesz! Minden rendben Minden rendben lesz!lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz! Minden rendben lesz!
838. zsluzse (válaszként erre: 837. - Obsoleta)
2008. aug. 12. 10:37

Valakinek írtam itt, hogy ne aggódjon, ha szedi a gyógyszert akkor biztos minden rendbesz lesz a babával, (mert terhes volt az illető) erre valaki visszaírt, hogy: mi vagyok én, talán jós vagy orvos, hogy ezt így meg tudom mondani?

Amúgy én is bőgős lettem, mindenen tudok sírni... mondjuk én az elött is elbőgtem magam egy filmen, de mostmár szinte mindenen tudok... lassan már a reklámokon is! :D

837. Obsoleta (válaszként erre: 836. - Zsluzse)
2008. aug. 11. 21:36
köszönöm,én is bízom benne,csak mindig bőgök,ilyen hülye bőgős lettem kb. két hónapja,nagyon kellemetlen. :) jövő hét hétfőn kell mennem a kórházba,addig sehova,hál' istennek.ha megkérdezhetem,miért kaptál ki azért a mondatért,hogy minden rendben lesz?én most kb. egy nap 500x szeretném ezt hallani,persze nem várom,hogy annyiszor leírd. :) köszi,hogy szorítasz,jól esik!
836. zsluzse (válaszként erre: 835. - Obsoleta)
2008. aug. 11. 17:07
Próbálj meg egy kicsit megnyugodni. Igyál elalvás elött citromfű teát, az nyugtató hatású. Biztos minden rendben lesz... (Bár nem tudom, hogymerjek-e ilyet írni, mert a múltkor jól kikaptam egy ilyen mondatomért.) Nagyon szorítok Neked! Holnap mész?
835. Obsoleta (válaszként erre: 834. - Zsluzse)
2008. aug. 11. 15:19
És akkor arról nem is beszélek,hogy én aztán annyira parás vagyok,hogy ihaj!Most,amióta beszéltem a dokival,és azt mondta,hogy baj van,meg eltérés,számba vettem mindent,ami baj lehet.Kellemes hetem lesz,az biztos.Remélem éjjel lesz fent valaki,mert a mai alvásom nem tuti. :)
834. zsluzse (válaszként erre: 833. - Obsoleta)
2008. aug. 11. 11:15
Éljen az orvosi titoktartás!!! :D :D :D
833. Obsoleta (válaszként erre: 831. - Zsluzse)
2008. aug. 11. 10:36
ja,én nem tudom,mit csinálnak ott,lehet,hogy kapok kezelést,de a dr.nő. ennyit mondott,meg hogy éjszaka is akarnak velem valamit csinálni,vérnyomásmérést,vagy nem tudom.de hogy mi a forgatókönyv,arról fogalmam sincs.
832. Obsoleta (válaszként erre: 829. - Zsluzse)
2008. aug. 11. 10:34
akkor neked még keményebb lehetett,mint nekem.azért az én párom családi házban lakik,és betartják a munkabiztonságot.nem csodálom,hogy nem bírtad,én így is halálra tudom magam aggódni,hogy mi van,ha...
831. zsluzse (válaszként erre: 828. - Obsoleta)
2008. aug. 11. 10:29
Mert gondolom egy sima vér és vizelet vizsgálathoz nem kell 3 napra befeküdni... :S
830. zsluzse (válaszként erre: 828. - Obsoleta)
2008. aug. 11. 10:28
Akkor nem tudok mit mondani, mert nekem ott izotóp kezelésem volt (de az csak a túlműködőknek van)!
829. zsluzse (válaszként erre: 826. - Obsoleta)
2008. aug. 11. 10:27

:( Az elég szörnyű! Nekem 1x 4 hónapot kellett kibírnom nélküle, de az kicsit más, mert ő tűzszerész és kint volt Afganisztánban. Minden nap bőgtem amikor otthon voltam és alig vártam, hogy vége legyen... eredetileg 6 hónap lett volna, de szerencsére epilepsziás lett a kutyája és igy elöbb haza kellett jönnie. Annyira örültem neki! Gonoszság, mert imádom a kutyákat, szegény az óta is sok rohamot kap és látom a páromon, hogy ez mennyire elszomoritja, hisz a társa volt és többször megmentette az életét! :(

De én nagyon kikészültem az alatt az idő alatt... mondtam neki, hogy többet egy napot nem bírnék igy ki. És nem magam miatt, hanem miatta.

828. Obsoleta (válaszként erre: 826. - Obsoleta)
2008. aug. 11. 10:24
az endokrinológiára megyek kivizsgálásra,igazából nem tudom,mi lesz.vér-és vizeletvizsgálat,az tuti.
827. zsluzse (válaszként erre: 821. - Obsoleta)
2008. aug. 11. 10:20
Izotópos kezelésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook