Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Padlóra küldött a húgom.. Szerintetek igaza van? fórum

Padlóra küldött a húgom.. Szerintetek igaza van? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2. mandarin_x (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2011. nov. 8. 14:06
viszonylag keves az info ahhoz hogy donteni lehessen, es ami meg fontosabb: csak egyoldalu az elmeseles. Viszont teny, hogy ha azt akarod hogy ne szoljanak bele, akkor szakadj le roluk. Tudom ehhez anyagi fuggetlenseg kell ami nem tudom megvan-e, ha igen akkor szepen tipli otthonrol. Tavolrol sokkal konnyebb szeretni a csaladot.
2011. nov. 8. 14:01

Sziasztok!


Van 1 25éves húgom aki kint van most USA-ban.Annyit érdemes róla tudni,h úgy ment ki a barátjával h 1évre szerződést kötött a srác a kinti céggel.Igy a húgom reggel 8-délután 5ig egyedül van.Főzni,takaritani nem kell mert szállodában vannak amit a cég fizet.Szóval nem csinál kokrétan semmit nem csinál.

Nekem van 1 kislányom aki 26.án lesz 2éves és mondtam neki h meghivtam 4órára a 4nagyszülőt aznapra vendégségbe,szülinapi "bulira".Azért 4órára mert addigra fel kel a kislányom.Gondoltam akkor már főtt kaja késő igy hidegtál lesz,szendvicsek meg torta.Erre teljesen lehordott h hogy gondolom ezt h az apukámék ha áthivnak mindig főtt kajával várnak.Na én rácsaptam a telefont és ennyiben hagytam DE apukám felhiv tegnap és közli beszélni akar velem.Konkrétan a szám tátva maradt attól amit mondott.

1.Hogy gondolom én h nem főtt kaja lesz.Erre én mondom neki h hidd el nekem a legegyszerűbb főznöm miután amúgyis is minden nap főzők és ez nekem csak plussz energia meg pénz lett volna de akkor legyen főtt kaja 4órakkor.

2.Tavaly és hogy gondoltam én h nem volt torta a kislányom szülinapján amikor ők jöttek.Annyit tudni kell h hiába nem dolgoztak ők nem tudtak jönni 26.-án csak 27.én ezért a Túró rudi torta amit 25.én csináltam már nem volt olyan jó igy persze h nem raktam eléjük.Egyébként meg tudják mikor született,anyósék haverok tudtak akkor jönni,nem gondolom h a szülinapját hozzájuk kell igazitanom.3 hogy gondolom h nincs 15000ft konvetor szerelőt kihivni a közös lakásunkba.Tavaly is én nézettem át most is én fizessem ami úgy gondolom mind 3-an terhel mert 3unké a lakás. Ha ez még nem lett volna elég apa teljesen letorkollot h miért adom el a kislányom ruháit amikor hugomnak ha egyszer lesz gyereke jó lesz.Erre én mondtam neki h honnan tudod mikor lesz gyerek,honnan tudod milyen nemü lesz és ebből a pénzből akarok neki ajándékot venni karácsonyra.Na erre közli majd ő megveszi akkor tőlem..na ez milyen már..és akkor a pont az ire h ma irt a húgom egy levelet h egy pofátlat szemét vagyok h elvárom az ajándékokat és nem látom apáékat normálisan vendéggül..meg stb..Ja a másik h dec-ben jönnek haza és apa közölte h miért nem tudok átmenni a gyerekkel a párom házába vegyem ki addig a bölcsiből,h húgomék ide tudjon jönni 1 hétre..Szerintetek kinek van igaza?Én szerintem húgom begolyózott a magánytól mert ez undoritó h igy beleszól az életembe onnan kintről.Én megmondom őszintén h még skypról is kitiltottam mert hallani nem akarok róla.Bocsánat ha hosszú lettem és köszönöm aki végig olvasta

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook