Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Padlástér: megengednéd vagy sem? fórum

Padlástér: megengednéd vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Liliom10)
2022. okt. 3. 21:39
Ez lenne a jó megoldás, igen.
2022. okt. 3. 21:39
Konkrét kérdésre válaszolva, én megengedném, hogy a baráti házaspár megvegye a házatokban levő negyed padlásrészt.
9. liliom10 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:31
Miért nincs padlás ? Megmarad a fele ! Annak félnek a fele a tiétek legyen ! Lehet, hogy ezt jogilag rendezni kéne ! Ne legyen osztatlan közös tulajdon ! Nekem egyszerűnek tűnik.
8. liliom10 (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. okt. 3. 21:28
Amelyik házról írok, ott a ház egyik oldala egy családé, két felnőtt testvér és családja lakik ott. A fölöttük levő padlás csak ezé a két lakásé. Többet nem tudok.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. okt. 3. 21:27
Mert szerinte ezzel csökkenne lakésunk értéke, hogy nincs hozzá padlás. Mi földszintiek vagyunk. Egyik oldalon, ők emelet másik oldalon.
2022. okt. 3. 21:27
Miért nem szeretné a párod, hogy meg egyék és építkezzenek?
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:26
Férjed miért szegült ellen?
4. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:25
Mégis úgy érzem, a másik fele engem nem érdekelne, tőlem megvehetnék. Ami fölöttem van, azt nem, mert hátha mi vennénk meg egyszer.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. okt. 3. 21:23
Padlás osztatlan közös tulajdon, mindenkinek hozzá kell járulnia, hogy valaki megvegye és a vételár a közös pénzbe megy,ezt mondták.
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:21
A mi utcánkban is van ilyen ház. A ház másik felében a padlás nem az ott lakó két családé ?
2022. okt. 3. 21:14

Adott egy 4 lakásos társasház.

Egyik lakás házaspárjával nagyon jó ban vagyunk, én és a férjem.

Együtt is és külön-külön, nők- férfiak is csinálunk programokat.

Gyerekek is kb egykorúak lesznek majd.

Lenn van 2 lakás, fenn 2 és felette padlástér. Mindenkinek jár a padlás negyede.

Most ez a baráti házaspár meg szeretné venni maguk negyed padlásterén kívül egy másik negyedet is, ezzel lenne kb 100 nm2 padlásterük, oda építkeznének. Férj nem akarja adni a padlásteret (nem a mi oldalunkon vannak ,hanem a másikon). De ha nem adjuk ők elmennek. Mit ér meg egy jó szomszéd? Különben semmire nem használjuk a padlásteret, csak kacatos. És és nagyon kedvelem őket, jó szomszédok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook