Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oxigénhiányosan, betegen született gyermekek szülei! fórum

Oxigénhiányosan, betegen született gyermekek szülei! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
8. 051809cc90 (válaszként erre: 5. - Mariann.)
2011. aug. 25. 21:51

Igen, van szemüvege...probáljuk tapasztani neki, több kevesebb sikerrel.8 hetesen volt egy szaruhártyaelborulása, ami után ugy nézett ki mint a vakok...fél évig tartott a letisztulása...Ez idő alatt az agya kivonta a forgalomból a rossz szemét, és ezért nem lát most vele.Mert a glaucoma miatt elvileg látnia kellene.Erősen tompalátó vele.Amikor született nem vették észre.

És nektek amugy orvosi hiba miatt született igy a kicsi drága?

7. 051809cc90 (válaszként erre: 4. - Giga455)
2011. aug. 25. 21:49
Juj...szegény...Most ő mennyi idős?Borzasztó beteg gyermek szülöjének lenni,...de soha nem adhatjuk fel.Mindig küzdeni kell,hinni és remélni, bizni a legjobbakban.Javulást nektek is.Emlékszem amikor kisfiam megszületett a háziorvosunk azt mondta miért nem inkább donga lábbal született!!Miért pont zöldhályog.Még nem volt a pályafutása alatt zöldhályogos betege, csak mi.És pont a barátja is vagyunk a dokinak, ugyhogy extra rossz.De ez van.És akkoris SOKÁIG FOG LÁTNI!!!:-)))))
6. Mariann. (válaszként erre: 4. - Giga455)
2011. aug. 25. 21:46

kedves giga455


a bátyám és az Ő kisfia is donga lábbal születettek.

a bátyámat is műtötték a fiát csak gipszezni kellett kb 7 hónapos koráig.

szorítok!


a hipótóinát mivel fejlesztettétek? rendbe jött már?

5. Mariann. (válaszként erre: 2. - 051809cc90)
2011. aug. 25. 21:44

szia Napsugár


és a betegebb szemmel tudnak valamit tenni?

szemüveg?

remélem meggyógyul


köszönöm hogy szorítasz, ez kölcsönös

puszi

2011. aug. 25. 21:39

Az én kisfiam kétoldali dongalábbal született + ehhez párosult egy kis oxigénhiány a szülés alatt, ami hipoton izomzatot "okozott" főleg a felsőtesten és a fején. Sokáig nem tartotta a fejét, rongybaba volt. A beszéde 2,5 évesen indult be, most már szépen beszél, bő a szókincse, de nehezen artikulál, súlyos pösze.

A donga lábát műteni fogják jobb oldalon :(

3. 051809cc90 (válaszként erre: 1. - Mariann.)
2011. aug. 25. 21:37
Én olvasód vagyok, és nagyon nagyon szoritok nektek!!!!!
2011. aug. 25. 21:36
Az én babám ugyan nem oxigánhiányosan, de betegen született.Glaucoma-zöldhályog.Túl 30 altatásos vizsgálaton, és 3 mütéten , jelenleg jó a szeme, de a ballal nemsokat lát.
2011. aug. 25. 21:23

olyan szülőkkel szeretnék beszélgetni akik valamilyen formában megtapasztalták, hogy milyen az mikor gyermekünk betegen született.

osszuk meg egymással tapasztalatainkat, bánatunkat, örömünket...


hol tart most a gyermek fejlődésben?

hogy fogadják el?

ilyesmikről


kisfiam története naplómban olvasható


várom minél több szülő jelentkezését

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook