Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ovus vérzés fórum

Ovus vérzés (beszélgetős fórum)

2018. máj. 24. 15:54
Azért ijedtem meg mert mèg soha nem volt ilyenem.De most egy kicsit meg nyugodtam😊
6. Klaudia20 (válaszként erre: 5. - Maku2434)
2018. máj. 24. 13:47

Igen volt krémes rózsaszín, egyszer sima vér is. És mind ovukor.

Krémes rozsaszíntől, a sima barnáig normális. Ha egy két napnál tovább tart, akkor már valszeg nem jó.


Szóval no para :)


Én most csesztem ki magammal, mert egy nagy bringaturán voltunk pontosan ovu előtt. Nagy emelkedőkkel. Úgy megerőltettem magam, hogy vagy 4-5 napig barnáztam :S

Na ez már nem normális, emiatt nem is számítok babára most....

2018. máj. 24. 13:44
Igen enis ezt gondolom, hogy ha pont ovukor volt ez, akkor nagy valoszinuseggel ovus vérzés.Neked is krémes.volt?
4. Klaudia20 (válaszként erre: 3. - Maku2434)
2018. máj. 24. 13:38

Nem kell az ördögöt a falra festeni rögtön.

Ha pont ovukor volt, akkor nagy valószínűséggel az. És nekem sem ment el a bugyiig.

Mindenesetre ha téged megnyugtat, akkor menj el rákszűrésre.

2018. máj. 24. 13:17

Az egyik babás fórumon valaki azt írta, hogy biztos nem az, mert az nem krémes rózsaszínes es nem nyomàsra kell hogy kijöjjön, hanem a fehernemun làtszodnia..es hogy neki is volt ilyen "nyomasra" kijövő rozsaszinees, es nala ekkor a rakszures eredmenye nem lett jo.

Es most rendesen paràzok, hogy ugyan az ovutol volt, vagy nekem is van valami bajom😐

2. Klaudia20 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2018. máj. 24. 13:11

Igen, lehet az ovutól :)

Nekem is volt már ilyen, nyomás nélkül is kijött volna ;)


Nagyon jó jel, elvileg azt jelenti, hogy biztosan kiszabadult a tüszőből a petesejt.

Reméljük szerencsés lesz, és kétcsikosat fogsz tesztelni :)

2018. máj. 24. 13:04

Sziasztok

21-én volt.ovum, akkor ereztem a jobb oldalon szurkálódàst..majd délután elmentem wcre, " nagydologra" es mikor vegeztem, a wc papiron, ilyen krémes rózsaszínes folyàs volt..majd masnap megint elmentem nagydologra, es ismét ilyen volt a wc papir, de mar csak.keves..Estere meg mar el.is mult.

Lehetett ez az ovutól? Vagy más?

Az a furi h a fehérneműn nem làttam semmit, csak nyomas ( nagy wc) hatasara lattam ezt a wc papiron.es csak 1-2 napig, az ovu idopontjaban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook