Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvónénik! Milyen apró ajándék okoz örömöt számotokra? fórum

Óvónénik! Milyen apró ajándék okoz örömöt számotokra? (beszélgetős fórum)


17. 9cc76994c5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 14. 11:53
könyvutalvány
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - 5236d12e25)
2021. okt. 14. 11:50
Szintén zenész.
15. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 14. 11:31
bonbon, virág... esetleg egy szép napló, szép íróeszközzel. Én se vagyok óvónő, de sokat kreatívkodom gyerekekkel, tehát nekem még bejönne egy jó minőségű, színesceruza készlet is. :)
14. 5236d12e25 (válaszként erre: 13. - Piroska52)
2021. okt. 14. 08:29

Isten a tanún én igyekszem.. De az a fránya virágpor allergia.. Na meg valahogy ők sem kedvelnek. 🤔 Valahogy mindegyik meghal (inkább) a puszta környezetemben. 🤷‍♀️

Én csak az állatokkal rezgek egy hullámon.

13. Piroska52 (válaszként erre: 9. - 5236d12e25)
2021. okt. 13. 22:01
Nem szereted a virágot? Ejnye-bejnye 😀😄.
12. Sütikee (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2021. okt. 13. 20:40
Lehet, sőt biztos hogy én kivételes eset vagyok, de én nem igazán örülnék sem a kávénak, sem az alkoholnak. Ugyanis ezek nálam tiltó listás dolgok. Ezeket úgy veszem, hogy kapok is meg nem is. Valószínűleg tovább is ajándékoznám.
11. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 20:37
Én személy szerint örülnék a 121-edik bögrének is ☺️ bögréből és sálból nem lehet elég sose 😁
2021. okt. 13. 20:35

A kezzel keszitett dolgokrol mindig az jut eszembe, hogy vegyunk egy 40 éve ovono valakit. Jo, van ket sajat gyereke, elment osszesen 6 ev gyesre.


Marad 34 ev. Mondjuk kapjon karacsonykor, pedagogusnap es evzaron kezzel keszitett barmit.


Van atlagosan 20 fo egy evben a csoportjaban.


Tehat 34x3x20. Az palyafutasa alatt 2040 db akármi....


Kizart dolognak tartom, hogy mindet megtartsa.


Ugyanez a velemenyem a fenykepes ajandekokrol is, hogy elkepzelhetetlen szamomra, hogy kitegyen minden ilyet otthon. Fokepp, ha egy 55 m2es lakasban él.


Plusz azt gondolom, hogy nagyon keveset keresnek, ezert az osszes ovis ajandekgyujtesnel en a vasarlasi utalvany mellett vagyok... Total kiakadok, mikor 20-30-40 ezrekert muviragot, tiffany lampat vagy egyeb sz..rsagot akarnak venni...

9. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Piroska52)
2021. okt. 13. 19:38
Nana. Ez téves. Én nem. Igaz óvónő se vagyok 😅
2021. okt. 13. 18:54
Nekem meg az is megvan, amit az első csoportomtól kaptam, az első évzárón.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 18:25
A doboz desszert mellé valami saját készítésű emléket. Akár gyöngyből fűzött nyaklánc, karkötő, vagy egy szép rajz, festmény. Az lesz az ovónő számára emlék, amelyet az általa gondozott, nevelgetett apróságok készítettek neki. Nem az anyagi értéke számít, hanem hogy saját maga készítette örömmel, szeretettel.
6. waju
2021. okt. 13. 18:13
Nekem egy szál virág saját kertből, vagy valamilyen gyerekmunka (rajz, hajtogatás, festmény) nekem mindig bejött. Ezeknek örültem legjobban.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 17:55

Bár nem a reklám helye, de a Müllerben, Yves Rocher-ben, stb. nagyon jó kis Spa ajándékcsomagok vannak, szerintem annak minden nő örül. Persze nem a dezodor+testápoló csomagra gondolok. De egy kisebb ajándékcsomag kávéval, teával, bonbonnal szintén jó lehet, illtve még vannak különböző aszalt gyümölcs/magok ajándékcsomag is

Én likőrt, szeszesitalt biztos nem adnék, valahogy az nekem üti azt, hogy óvónőnek viszem (igaz,én ilyet másnak sem viszek soha)...

4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 17:26
Virág, azzal nem lehet mellé nyúlni, azt mindenki szereti.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 17:18

Rajzoljon a gyerek neki valamit. Egy szál virág.


Ha én óvónő lennék csak ilyennek örülnék (tudom, más meg másnak) Pl. A tenyerát fessétek be, abból legyen egy lenyomat és az ujjacskák hegyére lehet virágot festeni, mintha csokor lenne. A száját be is rúzsozhatod és nyomhat egy puszit is mellé, ha szereti az óvónénit.

Ha rárgyat szeretnél neki venni, akkor viszont valami utalványt, mert magamből kiindulva nem biztos, hogy kedvelem azt a teát , amit kapok, kávét nem tudod hogyan készíti. Lehet kotyogója, kapszulása, öndarálósa. Kozmetikumot sem szívesen vennék, hiszen nem tudhatod nem allergiás-e valamire, az illatát kedvel-e , könyve meg van-e, szereti-e éppen azt, amit te választanál.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 16:56

Ital, kávé, tea mindig nyerő lehet. Szerinztem a finom Roibos teát, főleg a csokis-narancsosat mindenki szereti. Nagyon finom likőrök is vannak, ezekkel nem lehet mellényúlni.


Mióta tilos hálapénzt adni műtétek után, viszont adható ajándék max. 10.000ft értékben, legtöbben ilyesmit visznek, esetleg még bonbont.

2021. okt. 13. 16:31
Desszert, ital, kávé, tea, könyv, cd, esetleg kézkrém, gyerek által készített rajz vagy bármi más? Mert gondolom a 120-dik bögrére már nincs szükségetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook