Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ötletek ahhoz, hogy mindig lángoljon a szerelem:) fórum

Ötletek ahhoz, hogy mindig lángoljon a szerelem:) (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 21. 13:11

Az egy dolog, hogy minden "feladatod"( anyaság, háztartás stb...) mellett apróságokkal próbálunk szerelmesek maradni, és persze a párunkat is minden nap magunkba bolondítani DE ő mit tesz??

Mi 5 éve vagyunk eggyütt és nem is tudom mikor adott puszit utoljára mikor hazajött.

Én a váláson gondolkodok. Nem mindig éri meg kitennünk a lelkünk:(


Ezek mellett persze szerinte minden rendben és ő boldog. Tehát a ő szemszögéből az ellátásával én mindent meteszek, hogy ő jól érezze magát és minden nap haza jöjjön.

Tehát hogy lángoljon: Sex nap közben is és mindig amikor mozog a gatya, kaja, tiszta ház és ruhák, nyírni a füvet stb....

2009. ápr. 21. 13:01
sehol senki:(?
15. 769918d4ef (válaszként erre: 13. - Csgal)
2009. ápr. 21. 12:49
:)))igaz,de engem a fiam 1 eves kora utan "akasztott ki"....teljes mertekben...addig nem volt baj vele de miutan megindult...waaaaaaaaaaa:P
14. 769918d4ef (válaszként erre: 11. - Csgal)
2009. ápr. 21. 12:46
Igen,szerintem isnagyon fontos....marpedig az intimitas az ami nagyon keves van nekunk a gyerek miatt...:(
13. csgal (válaszként erre: 12. - 769918d4ef)
2009. ápr. 21. 12:46
:-)))) Én nem várnék ezzel a beszélgetéssel két évet. :-))
12. 769918d4ef (válaszként erre: 8. - 064209f635)
2009. ápr. 21. 12:44
Azert szivesen dumalnek veled 2 ev mulva is:)lassam akkor mennyi energiat hagy neked a picuri:)(habar az is igaz nem mindenkinek van olyan "nem alvo",orokmozgo csintalan gyereke...)
11. csgal
2009. ápr. 21. 12:44
A téma engem is érdekel, de főleg azért, mert mióta megvan a kisfiunk, nagyot változott az életünk, darálnak minket a monoton hétköznapok, tudom, hogy nekem kellene jobban figyelnem a férjemre, de sokszor nem marad rá energiám. Előtte szuperek voltak a napjaink, télibaba, nálunk is volt olyan, hogy munka előtt vagy napközben vagy valamilyen váratlan időpontban összebújtunk. Nekem is hiányoznak ezek az idők, szerintem a férjemnek is. Szerintem a jó szex, intimitás az egyik legfontosabb a jó házassághoz.
10. 769918d4ef (válaszként erre: 8. - 064209f635)
2009. ápr. 21. 12:41

Hmmmm......azok a regi szep idok...miota megvan a gyerek ki se tudjuk pihenni magunket joforman...delutani pihizest en mar csak filmekben latok:)


Hat azert a nonek kell foglalkozni mert nem mindenkinel a ferfi a talalekonyabb,......en pl tulsagosan huncut vagyok a ferjemhez viszonyitva...o se all rosszul ebben a dologban de en vagyok az akinek sok minden jar 1szerre a fejeben:)e

9. Encsy75 (válaszként erre: 8. - 064209f635)
2009. ápr. 21. 12:37
Igazad van kettőn áll a vásár!!!!!
2009. ápr. 21. 12:33

Én legjobban hétvégén érzem magam a párommal .Mondjuk mi még csak várjuk a picit...

De a délutáni pihizések nagyon jók:)

Még mikor nem voltam várandós és nem aludtam ennyit, volt ,hogy éjszaka felköltöttem a párom egy kis huncutkodásra és nagyon bejött neki...

de volt ez fordítva is:)

És egyébként , miért a nőnek kell foglalkoznia azzal,hogy megmaradjon a tűz???

A nő nem unhatja meg a párját???

7. 769918d4ef (válaszként erre: 3. - Svarc)
2009. ápr. 21. 12:33

Kesz van biza...nem hiaba vagyok "szepervumen":P

meg tobb fele is van...

De varom meg a hozzaszolasodat mert kulonosen kivancsi vagyok ferfiak velemenyere...

2009. ápr. 21. 12:31
Szerintem olyan nincs,hogy örökre lenyűgözni.Csak pillanatnyi lenyügözés.Én úgy mond adok magamra.A hajam rendezett,a bőrőm ápolom,a körmöm nem retkes,na jó a köröm vicc,de igy van.Mondhatni a külsőm rendben,szereti ha szexi vagyok/probálkozom/.Az ágyban pededig próbálok apró praktikákat bevetni,eddig úgy érzem bevált!?
2009. ápr. 21. 12:30
Gondolom sokat számítanak az apróságok...pl hogy megfőzöd a kedvenc kajáját, amit te utálsz, vagy megveszed a kedvenc sörét, csokiját "csak úgy". Aztán lehet mindenféle apróságokkal feldobni a szexet (bár én azt tapasztalom, legalábbis az én páromnál, hogy nem mindig jönnek be neki a szuper ötleteim, jó neki a hagyományos módszer is:D). Aztán két naponta kifaggatom, hogy mi van a munkahelyén (na nem mintha érteném, amit mond). Nos, hogy ezek hosszú távra mennyire lesznek elégségesek, azt nem tudom, de indulásképp jó:)
4. reni79 (válaszként erre: 3. - Svarc)
2009. ápr. 21. 12:26
Ha,ha.....:-)
2009. ápr. 21. 12:25
TE MIT TETTÉL ENNEK ÉRDEKÉBEN ? - EBÉD KÉSZ VAN MÁR ?
2009. ápr. 21. 12:23
Na ez engem is érdekelne!
2009. ápr. 21. 12:18

Nehez dolga van manapsag egy nonek...jo feleseg kell lenni:az agyban,a konyhaban,hazimunkaban,es emellett mindig AZ a no lenni aki lenyugozte parunkat "annak idejen"(szep,szexi,humoros ,kedves bla bla bla...es ezek mellett meg jo anya is lenni.....+karrier....Es emellett olyan ellanallhatatlan lenni minden szempontbol hogy tudjuk felvenni a versenyt barmilyen konkurenciaval...Na meg van vmi?:P

...kivancsioan varom az otleteket,tapasztalatokat hogy ki mit csinal ahhoz hogy a parja orokre le legyen nyugozve:)

Szoval csak batran:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook