Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Összetartó családot keresek fórum

Összetartó családot keresek (beszélgetős fórum)


21. Tai
febr. 11. 16:43
Nem értem miért Juditnak adtok szíveket,amikor én minden haszon nélkül befogadnám a nénit,mert úgy érezném van Anyukám :(
20. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 19. - Leoborta)
febr. 11. 16:40
Piros pont, minden szavaddal egyetértek...
febr. 11. 16:39

Majd jönnek a hiénák a koncra. Csak óvatosan kedves Hold! Nem kis vagyon ez egy nincstelennek. Sok cifra történet született ilyen eltartási szerződésből.

Van egy összetertó családom, de nem mennék bele. Pontosan le kell papírozni, hogy ki mit vár el, mit ad cserébe.

Nagyon szerettem az édesanyámat, sokáig gondját viseltem. Míg legalább a vécéig ki tudott vánszorogni, meg képes volt valamennyire tisztálkodni. Aztán teljesen magatehetetlen lett, nehéz volt, de öregotthonba került. Volt bűntudatom, ő meg a szememre hányta néha.

18. Tai
febr. 11. 16:38
Nem tudom é miért vagyok bántva? Én lakás nélkül is befogadnám a nénit,mert szeretet hiányom van. És ápolnám az utolsóig,ahogyan apukámnál is tettem
17. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Channa*)
febr. 11. 16:12
én sem,az biztos,nem is új,a Mártonhegyen van.nem is tudom az apja lakását mennyiért adták el,tán 40 millióért.de őrület,hogy mindenhol építkeznek,irtják a maradék erdőt,minden tele van óriás darukkal.láttam a mészárosék kéglijét is,hát nekem nem tetszik.
16. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Regin_a)
febr. 11. 16:03

helytől, kerülettől függő, cirka 52 millióra saccolom.

de lehet sokkal több is.

15. Channa* (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
febr. 11. 15:54

Akkor ez egy újépítésű.

Sosem adnék ennyit egy lakásért.


Az előző lakásunk egy elég rossz házban volt Újpesten. 37 millióért adtuk el. 70 nm-es.

Tőlünk a második telken, azaz 10 méterre épült egy szintén kb. 10 lakásos társasház. Ugyan akkora lakást, mint a miénk volt 140 millióért árultak.

Lehet, hogy a lakás új volt, de ugyan oda néztek az ablakai, mint nekünk, ugyan az a környék volt, stb.


Tehát, hiába új volt, én nem fizettem volna többet érte, mint a mi lakásunk.

14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
febr. 11. 15:52
ja,azt maguknak.én remélem előbb földobom a talpam,minthogy bárhova menjek.
13. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Regin_a)
febr. 11. 15:50
a lányomék 148 millióért vették.2 szoba,nappali,fürdőszoba,vécé,meg egy picike erdö.
12. Channa* (válaszként erre: 10. - Regin_a)
febr. 11. 15:46

Attól függ, hogy hol van Budapesten.

Szerintem úgy 30-45 millió között vannak az ilyen lakások.

11. Tai (válaszként erre: 10. - Regin_a)
febr. 11. 15:11
Így igaz!
10. Regin_a (válaszként erre: 4. - 55Judit)
febr. 11. 14:39

hogy megnézzem az elfekvő részleget."

Ne nézd meg! Bizonyára több ápoló van egy öregotthonban mint kórházban, de az elfekvő mindenhol hasonló


Szerintem is egy jó öregotthon jobb mint bárkiben is megbízni, mégha ügyvéd is kell a szerződéshez

52m2 Bp-en mennyi lehet manapság,80-100millió?

9. Tai (válaszként erre: 7. - 55Judit)
febr. 11. 14:28

Úr Isten... vannak bajok!

További szép napot Önnek is!

8. 55Judit (válaszként erre: 2. - 5d8fd6c5cb)
febr. 11. 14:16
Én is drukkolok.
7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Tai)
febr. 11. 14:14
Jaj, bocs, megvan. te általánosítottál azzal hogy mindenkire érvényes. 😀
6. 55Judit (válaszként erre: 5. - Tai)
febr. 11. 14:13
Így fristiben mond csak meg milyen tényt általánosítottam? A saját félelmem. Az az általános.
5. Tai (válaszként erre: 4. - 55Judit)
febr. 11. 14:10

Ilyen szemszögből megközelítve ez bárkire érvényes ( nekem 3 gyermekem van ) ugyan honnan tudom előre,hogy mit tesznek majd velem,ha eljön az idő! Én már életemben vettem nekik házat,és mindennel elláttam őket,a legkisebb lányom él velem,mindenben segít és támogat.

Azért ne általánosítsunk....

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Hold3)
febr. 11. 13:55

Nagyon kockázatos. Amíg el tudod látni magadat biztos hogy minden rendben lesz, kedvesek, segítőkészek, stb. Persze lehet hogy utána is. Legyen úgy!!! Viszont nincs rá garancia. Engem csak az aggasztana, akkor mi lesz velem ha már tehetetlenül fekszek. Vajon akkor is becsülettel gondoskodnak majd rólam, vagy rám csukják az ajtót?

Én inkább egy jól működő nyugdíjas házat keresnék. Első dolgom lenne amint megengedik hogy ismerkedjek a körülményekkel, hogy megnézzem az elfekvő részleget.

3. Tai (válaszként erre: 1. - Hold3)
febr. 11. 13:47

Sajnos nem Pesten élek,nagyon szívesen befogadnám Önt,még a lakása sem kellene érte,lehetne nekem olyan mintha vissza kapnám az Édesanyám <3

Szeretettel kívánok minden jót Önnek!

2. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Hold3)
febr. 11. 12:32
Drukkolok Neked, hogy csak jó emberek írjanak...
febr. 11. 11:26
Buidapesten élek70-es éveimben járok.Olyan családot keresek, akik a hagyományos erkölcsi értékek szerint élnek.Szívesen befogadnának egy magányos nőt.Cserében kapnának egy Budapesti 52 m2-es panel lakást.Halálom után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook