Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Összetartó családot keresek fórum

Összetartó családot keresek (beszélgetős fórum)


111. 55Judit (válaszként erre: 108. - Zsu59)
febr. 15. 12:11
Az teljesen más!
110. Zsu59 (válaszként erre: 94. - Channa*)
febr. 15. 11:53
De én értem, pont ön nem érti hogy vannak rendes emberek is
109. Zsu59 (válaszként erre: 90. - 5d8fd6c5cb)
febr. 15. 11:51
Igen hallottam.persze általában a romák ilyenek.de nem mindenki.epp ezért írtam hogy nem szabad általánosítani.amig én nem beszélek személyesen valakivel nem mondok róla véleményt.mert jó ember ismeri vagyok,de csak személyes tali után.
108. Zsu59 (válaszként erre: 104. - 55Judit)
febr. 15. 11:47
Demens betegség neve.
107. 55Judit (válaszként erre: 106. - 996b40d6f5)
febr. 15. 11:30
Ilyen is van. Nálunk anyám volt ilyen.
106. 996b40d6f5 (válaszként erre: 104. - 55Judit)
febr. 15. 11:25
Nagyanyám mindig is azt hitte, hogy körülötte forog a világ.
105. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 100. - 996b40d6f5)
febr. 15. 11:02

Elhiszem...

Kivételek mindig vannak pro és contra irányban.

Én csak általánosságban írtam az ártatlan öregekről, és nem személyes tapasztalatból.

De sajnos én is erősen érintett vagyok a dologban.

És még nem tudom a következő lépésemet.

sajnálom a veled történteket, bár ez rajtad nem segít...

104. 55Judit (válaszként erre: 100. - 996b40d6f5)
febr. 15. 11:01
Én olvastam valahol erről, hogy azok az öregek akiknek megváltozik idős korukra a viselkedésük oly módon hogy kibírhatatlanok lesznek, erről nem tehetnek, mert ez egy mentális eltorzulás miatt van. Egy mentális betegség, csak nem emlékszem a nevére. Az én apukán csak akkorra lett ilyen, mikor már csak hetei voltak hátra, de tudok olyanról akinek még sok ideje lehet és terrorrizálja az egész családot. Azzal is csúnyán viselkedik, akire pedig rá van utalva.
103. 996b40d6f5 (válaszként erre: 101. - Enissa)
febr. 15. 11:01
Nem tudom. Ő volt az első, és az utolsó, akit gondoztam. A családból senki nem vállalta. Nincs az a pénz, ház, amiért még egyszer eltűrném, hogy így élősködjenek rajtam. Rémálom.
102. 55Judit (válaszként erre: 99. - Tumbo2)
febr. 15. 10:58

Arra a bizonyos szóra csak az itteni moderátorok vannak kiélezve.

Hazánkban 13 kisebbség él. Bármelyiket nevén lehet nevezni ha szóba kerülnek. De többiről miért is nem szoktunk hallani? Azért, mert be vannak simulva a magyar társadalomba. Úgy élnek mint mi. Egyetlen népcsoport van csak amelyiket kivétel nélkül mindenki ismer, benne nagyon sok embert nem a jó híréről. Az egyetlen népcsoport akivel többnyire baj van, és folyamatosan támogatásra szorul.


nem vagyok ellensége egyik népcsoportnak se. Az említettben is ismerek olyan fiatalembert, hogy kívánhatnám legyen ilyen a következő gyerekem ha még lehetne.

101. Enissa (válaszként erre: 100. - 996b40d6f5)
febr. 15. 10:49
Ilyen is van, de nem ez a jellemző, ezzel te is tisztában vagy biztos.
100. 996b40d6f5 (válaszként erre: 95. - 5d8fd6c5cb)
febr. 15. 10:38
Ártatlan öregek... Engem a saját nagyanyám használt ki. 😄 Éjjel-nappal ugráltatott, hisztizett. 3-4x evett egy nap. Én kávén éltem. Alig aludtam. Minden nap sírtam. Egy köszönömöt sem kaptam érte.
99. tumbo2 (válaszként erre: 90. - 5d8fd6c5cb)
febr. 15. 10:22
le fognak tiltani,ha azt a bizonyos szót kimondod.vagy figyelmeztetnek,mint engem.pedig én csak dicsértem az unokahúgom férjét.a kislány is nagyom okos.pár hónapja vittek el egy embert,aki szegényeket dolgoztatott,Pesten az építőiparban.pont annyi pénzt adott neki,hogy éhen ne haljon.a felesége házi őrizetben van,még az udvaron sem látni.mivel sokszoros visszaeső lopások ,rablások miatt,tán kijár neki a 15 év.
febr. 15. 10:18
bocs, a nagy úr az két szó..-))
97. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 96. - Enissa)
febr. 15. 10:13
Hiába na, a pénz nagyúr...
96. Enissa (válaszként erre: 95. - 5d8fd6c5cb)
febr. 15. 10:11
Amikor erre szakosodott egy iparág, ugyan már!Ügyvédek is szakosodtak erre.
95. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 94. - Channa*)
febr. 15. 09:39

Nagyon egyetértek veled.

talán a törvények hiánya, főleg a kijátszhatósága teszi az öregeket áldozattá.

És lesz mindig olyan aki ezt szemérmetlenül kihasználja.

94. Channa* (válaszként erre: 88. - Zsu59)
febr. 15. 07:39

Pont egy ilyen komoly szerződéssel rendelkező segítőkész fiatalembert vittek el megbilincselve nem régen a munkahelyemről. Azt előztük meg, hogy a nénitől a pénzét is elvegyék. Mondjuk így a lakása is megmaradt.


Az általánosításról pedig annyit, hogy pont te teszed azzal, hogy ránk mutatsz pestiekre, hogy bezzeg mi drága lakásban élünk. És szinte megbélyegzel minket ezért, holott mi csak ott próbálunk élni, ahol születtünk.


Tudom, hogy nem fogod megérteni, amit írtam.

93. 46fc317cb1 (válaszként erre: 89. - Zsu59)
febr. 15. 07:26

Azért az idősek eltartása lakásért, pénzért, vagy bármiért is, érdekes módon mindig az öregek kihasználásán alapszik.

Erről számol be megannyi nyomtatott Print média, erről számolnak be a televíziós csatornák.

Valljuk be férfiasan, az Önökről kialakult negatív vélemény az nem a rosszindulat szülötte.

Ezt a munkát százból ha ketten csinálják elfogadható módon, a többiek pusztán csak a haszonszerzés miatt.

Nem törődve a védtelen öregekkel.

92. birebora (válaszként erre: 89. - Zsu59)
febr. 15. 05:40
Pontosan igy és ez igy van jól.
91. globus (válaszként erre: 74. - Zsu59)
febr. 14. 20:36
Tőlünk sokan járnak szomszéd országba, idősfelügyelet. Ismerősöm 3 hetes váltásban dolgozik valakivel, utána cserélnek, és szabad. Igaz, ez 24 órás, ott kell lakni, de jól megfizetik. Még jó kondiban levő nyigdíjas is vállal betegfelügyeletet.
90. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 88. - Zsu59)
febr. 14. 20:17

Én így látom ezt a problémát, és nekem ez a privát véleményem a dologról.

épp elég rémisztő dolgot lehet ilyen öregekről olvasni.

öreg emberek a vagyonukból kiforgatva, aztán mehetnek a híd alá nincstelenül.

nekem ne mondja, hogy Ön ilyesmiről még nem hallott, mint amiről itt számtalan társam is említést tesz.

Biztosan van kivétel is, de pl. a cigányok rossz híre sem véletlenül keletkezett.

89. Zsu59 (válaszként erre: 78. - Birebora)
febr. 14. 20:08
Én is minden forintomért megdolgoztam és a mai napig is dolgozom a férjem is ugyan úgy.nem mindenki gazember.
88. Zsu59 (válaszként erre: 84. - 5d8fd6c5cb)
febr. 14. 20:05
Szerintem ez nem épp így van mert komoly szerzödés köti az eltartot.es van aki emberséges,nem mindenki rossz nem szabad általánosítani.
87. Zsu59 (válaszként erre: 81. - Enissa)
febr. 14. 20:02
Nem volt egyedül söt én próbáltam újra éleszteni telefonon adták azt hogy mikent csinaljam.ha ennyire érdekli a dolog.es nagyon sajnálom meg a mai napig is de ha valakinek meg áll a szíve sajnos nem sok esély van hogy túl éli.megfelelö magyarázatot adtam.üdvözlettel.
86. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 85. - Enissa)
febr. 14. 18:52

ellenőrizhetetlen business...

mennyi gazemberség van a világon...

Az öreg meg néz mint a luki nyúl....

85. Enissa (válaszként erre: 84. - 5d8fd6c5cb)
febr. 14. 18:44

És dogoztatják, verik őket. Hány ilyen csapat bukott már meg? Sok.

Testmozgás, fogyókúra biztosítva.

febr. 14. 18:21

A legjobb üzlet a védtelen öregeket kizsebelni...

Aztán az öregek mehetnek panaszra a jó édes anyjukba.-.

Nyugdíj elvéve, pesti lakás átíratva, aztán a páciens meg lakhat a kecskeól mellett kenyéren meg vízen......

Hány ilyen van, édes jó istenem...

83. Enissa (válaszként erre: 82. - Birebora)
febr. 14. 18:19
Lehet már meg van neki az igazi, ilyenre sokan rárepülnek, mint 🪰 a 💩-ra.
febr. 14. 18:11
Jól elbeszélgetünk. A FI sehol. Lehet, hogy olvassa csak nem lép be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook