Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Összeesküvők fórum

Összeesküvők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2011. nov. 29. 20:23
Én élőben nézem most...érdekesek
2011. nov. 29. 19:29

Látjátok Csengusz arcát ahogy beszél Petykónak miért is nem hülye mikor hülye????Mint egy erőszakos maszk mosolya...vicsor inkább..Peti viszaszólt egy kicsitg ,és már berágott rá...

Ez a dolog akkor fog menni ,ha a Petya bekussol,és bólogat,különben halál....

2011. nov. 29. 18:51
Szerintem Alek beteg....nem a csajok "használata" ,hanem a megszerzés folyamata izgatja...
2011. nov. 29. 18:38
Alekosz a nőkkel nagyon tiszteletlen, csak használja őket..nem tetszik ez a fickó!
2011. nov. 29. 18:37

Csenge Péter a befutó páros..szerintem, ők nagyon passzolnak egymáshoz:)

Alekosznak esélye nincs itt...ő egy kis hulladék..

2011. nov. 29. 18:20
Az eleje lemaradt:D Szóval ha Alek meg is győzné ,de ki szavazna erre a "szerelemre"??ennyire átlátszó nincs is:DD Már szerintem Ricsiék is lekéstek az álszerelmükkel...átlátszóóóóó...érdek az egész..én nem szeretem a sengés duót ,mert megalázóan egyoldalú a dolog..de még min dig tisztább mint báérmi itt...de egy petákot se szánnék szavazásra,,mint ahogy szerintem senki sem..ez egész TV2 generált...és a hirdetők fizették..nincs olyan hülye szerintem aki még erre szavazna:D
2011. nov. 29. 18:19
én most nézem élőben, olyan unott arcuk van ezeknek, pedig semmire sincs gondjuk
2011. nov. 29. 18:16
????
2011. nov. 29. 11:16
Alekosz a saját esélyeit próbálja növelni Mását buzdítva. Úristen!
530. 8de751c033 (válaszként erre: 527. - Katykóca)
2011. nov. 29. 11:11
...de meglepetések még érhetnek minket!
529. Joys
2011. nov. 29. 07:12
2011. nov. 28. 20:15

Alekosz a leggyengébb játékost győzködi, hogy esélyes a nyerésre. Persze csak önérdekből. Mása az egyetlen, akit esetleg meggyőzhet. Azt is csak a gyermekei érdekén keresztül próbálja megfogni. De Mása nagyon buta, ha nem lát keresztül a pasin.

Érdekes, hogy az összefoglalókban mindig Alekoszt mutogatják, pedig a délelőtti internetes élő közvetítésből egyértelműen kiderül, hogy a játékosok sem kedvelik, kiközösítettként egyedül ücsörög, senki sem szól hózzá.

2011. nov. 28. 19:42
Lehet ,hogy 3 hét van hárta, de ezt a versenyt már tök felesleges nézni,hiszen nincs más potenciális esélyes csak Csengéék...
526. o.andi
2011. nov. 28. 19:38
Szilot nem szerettem..és az anyját sem:)nem volt szimpi!!
2011. nov. 28. 19:29

segítsetek légyszi ha tudtok!


a mai összefoglalóban- az előbb- amikor Szilóékat mutatták szólt egy szám? nagyon tetszik az a zene csak fogalmam sincs ki az szerző, vagy mi a címe...tudtok segíteni?......

2011. nov. 28. 17:52
Én annyira nem bánom,csak személyes okokból,nekem nem volt szimpi se ő a faluvégi macsó modorával,se a kislány a magabiztosságával,és főleg a mama miatt voltam tűzokádő ,mert én is tesitanár vagyok,és csúnyán égett miatta a fejem sokszor:DDD Bár mostanában visszafogta magát..biztos fülest kapott,de régebben akkora arca volt ,és olyan lekezelő és arrogáns volt a "diplomájával" hogy lesüllyedtem a padlózatba:DD
523. bcb6de9272 (válaszként erre: 522. - Katykóca)
2011. nov. 28. 17:47
Sziló ezt elbaltázta...de nagyon!
2011. nov. 28. 17:40
Ma Renikére leszek kíváncsi mit csinált mikor Szilóek kivonultak...szegényke fejében pedig már látszott ,hogy tutkó övék a győzelem ,hisz Sziló macsó ,Erzsi mama talpraesett, ő meg hát mint tudjuk a leggyönyörűbb:DD Hát most szétpukkant a bubija..gondolom lesz hisztike gazdagon...
521. salabakter (válaszként erre: 520. - Joys)
2011. nov. 28. 14:15
Most már én is ezt mondom! Hatalmasat csalódtam Alekoszban! A VV4-ben nem láttam ilyen tök részegnek,mint most minden nap az összeesküvőkben,ocsmányul is beszél,káromkodik,mint a kocsis,szerintem is mehet a lecsóba!!!
520. Joys (válaszként erre: 518. - D983a70d29)
2011. nov. 27. 19:00

Jelen helyzetében ezt az embert főként a hírnév érdekli, az, hogy töretlenül ott legyen a közvélemény figyelmében, no és persze a lóvé is, amivel most bajban lesz, mert szerződést szegett, melyért az Rtl Klub akkor is meg fogja futtatni, ha a bánatpénzt helyette a Tv2 /esetleg/ átvállalja.A nyereménylakását és a kocsit így is visszaperlik tőle, az 1 milliós havi apanázs folyósítását pedig leállítják.


Nem mellékes, hogy a presztizse menthetetlenül oda van, hajdani rajongótábora lassan a nullára zsugorodott..


Megérdemli, mert végképp bebizonyosodott, hogy egy értéktelen, önző senkiházi.

519. Babi11 (válaszként erre: 518. - D983a70d29)
2011. nov. 27. 13:42
EGYETÉRTEK!
2011. nov. 27. 12:47

Alekosz éppen most mondta, hogy a többiek csak a zsetonra játszanak, nem érdekli őket más csak a pénz. Szeretném, ha valaki megkérdezné tőle, hogy Őt vajon mi érdekli? Kint sokkal több nő van mint bent, akkor miért van bent?

Ez a pasi a mamájával együtt ideg baj. Semmit sem csinálnak, csak másokat kritizálnak.

2011. nov. 27. 11:31

Itt élőben nézheted az ÖsszeEsküvőket, minden nap 8-12 óra között!

[link]

516. Pandnóra (válaszként erre: 515. - Katykóca)
2011. nov. 26. 19:30
Na akkor már csak az Alekoszék a zavaró momentumok a rezidencián. Remélem a kis vörös csajszi kicsinálja addig még.:))
2011. nov. 26. 18:41
Állítólag 3 és fél hét van hátra..akkor meg már minek beköltözni???
514. 7d6739e46c (válaszként erre: 513. - Titamilla86)
2011. nov. 26. 15:58
Most akkor nem tudom hogy abból semmi nincs hogy lehetett jelentkezni még fiúknak is meg lányoknak is?Nem fog senki beköltözni már?vagy nem jelentkezett senki?
2011. nov. 26. 15:47
Diazról azt írták a facebookon,hogy valamiféle cisztát találtak nála, ami nem rosszindulatú,de műteni kell és persze lábadozási ideje van. Mivel már napok óta fájt neki, ezért is ment orvoshoz, meg pasija sincs bent, így értelmetlen és felesleges lett volna,ha visszamegy még pár hetet szenvedni bent, ahelyett,hogy megműtenék.
2011. nov. 26. 14:53
elfogynak-bocsi
2011. nov. 26. 14:52

Most olvastam, hogy a "szentember" Marci apja meg szépen félre ment, mert csak 3 hétig bírta szex nélkül:)))

Kati mamának kell megküzdeni érte, ha vele akar maradni.

Áh én nem csodálom, hogy Marci olyan, amilyen ilyen szülői háttérrel nehéz normálisan felnőni, kapcsolatot teremteni.


Renike elbutulta rendesen a kapcsolatát Szilóval, nem véletlenül utalt annak idején Sziló a korára, kis butuska most szívna vissza mindent, de legalább magát ne égetné le. Ha lenne egy csepp esze, most szépen feladná a játszmát, még akkor se biztos, hogy a kapcsolatuk megmaradna.


Viszont kiráz a hideg attól, hogy Alekosz és Vája még mindig bent van!

Lassan elgogynak a játékosok, Diazról semmit nem lehet tudni, miért nem mehetett vissza, csak gondolom valami idegi oka lehet, hogy nem engedték vissza az orvosok(?)

Mása, Nóra, Renike a szinglik, ja és Alekosz,- szerintem itt csak Mása jöhet neki szóba.Az egyetlen pár Petiék, nem is bánnám, remélem ők nyerik meg, ha van igazság az égben...

2011. nov. 26. 13:03
"szeren" téves, helyesen: szeretne
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook