Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Össze kéne szednem magam fórum

Össze kéne szednem magam (beszélgetős fórum)


1 2
19. mamcili (válaszként erre: 18. - 448f1a930a)
2010. aug. 25. 01:23

köszi vigasztalást:)


olcsó megvalósítható ötletek, azért jól jönnek:),

hátha jön valami jó :)

18. 448f1a930a (válaszként erre: 17. - Mamcili)
2010. aug. 25. 00:38
Tudom,hogy nem vigasztal,de nem vagy egyedül.
2010. aug. 25. 00:08

na ez egy jó fórum:)

én is szívesen várom az ötleteket...

szép ruhát mindig szerettem, de valahogy nem találom meg az én világom

sosem voltam sminkelős :)

hajam az általában feltűzésből áll, mert a munkám miatt nem lóghat...

a szőrt meg nem is tudom, hogy lehetne olcsón eltüntetni...:(


Most még az anyagiak is visszakaptak rendesen.

2010. aug. 24. 20:00

KÖSZÖNÖM SZÉPEN A HOZZÁSZÓLÁSOKAT!:)És persze szívesen várom a többit is.

Most kikészítettem a francia manikűr szettet, fürdés után megcsinálom a kezem és a lábam, hátha attól jobban leszek! Máris jó hatással voltatok rám!

Holnap jövök! Mindenkinek szép estét!

15. f205f278dc (válaszként erre: 3. - 7c79ff1565)
2010. aug. 24. 19:57
Én is 1 héten 1x kifestem a szemem és ennyi. Haragszom magamra ezért, de úgy érzem nem motivál semmi. Pedig van párom és miatta is kéne, mert most főleg nyáron a nők olyan csinosak én meg elég snassz! Remélem Neked is jól alakulnak, majd a dolgok. Ha gondolod addig is szépítkezhetünk! :)
14. 388b941089 (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2010. aug. 24. 19:57

Szia!


Szerintem nagyon fontos, h egy nő ápolt és igényes legyen, még ha csak a boltba megy le, akkor is, ez már ugyanis félsiker. :-) Szurkolok neked, h gyorsan összekapd magad! :-)


és van pasid? mert ha van, akkor már van értelme változtatni a dolgokon, ha pedig nincs akkor meg azért kell csinosnak lenni. :P

13. 29de075fa0 (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2010. aug. 24. 19:54
voltam igy en is, alhanyagoltam magam, nem is voltam tul jo lelkiallapotban, aztaan , hogy mondjam szoba alltam magammal es azt mondtam: na ebbol eleg! jol akarom magam erezni a boromben, es egyszeruen eldontottem. azotaa tobbet foglaalkozom magammal: lefogyoztam vagy 3o kgot., kipingaltam magam stb. uj ruha. azota annyi valtozott, hogy ugyan lefogyosztam magam, most nem vagyok kover, de sajnos sose voltam hive az egeszseges eteleknek, de ezen valtoztatni akartam es elkeztem egyre tobb zoldseget enni, most mar a gyumolcs is lecsuszik, en a nagy fogyasnal nem tornaztam, de most mar azt is elkezdtem es jo erzes ,szanok magamra idot es olyankor jol erzem magam, es utana is persze es sokat vigyorgok, magamra kenek mindenfele pakolast:) mez tojas a hajamra:) stb egyszeruen eldontottem , hogy megvaltozok, hat jol seggbe kellett rugjam magam:)ha gondolod rugd magad Te is segbe:)
12. f205f278dc (válaszként erre: 6. - Ariadna)
2010. aug. 24. 19:54
Igen régen nagyon adtam magamra. Remélem a munka ilyen értelemben is jót tesz majd nekem. Még a szemetet sem vittem le smink nélkül és most inkább egy napszemüveget fogok és meg van oldva.
11. Kiscsibe79 (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2010. aug. 24. 19:54

Szia!


Nekem is volt ilyen időszakom, amikor szerelmi bánatom volt. Ez az állapot eltartott évekig, egy-két alkalomtól eltekintve engem sem nagyon foglalkoztatott a dolog, hogy hogy nézek ki, mennyi smink van rajtam, stb. De aztán rájöttem, ha nem akarok egyedül maradni és szeretném, hogy legyen egy férfi,aki büszkén sétál mellettem, akkor muszáj kicsit összeszednem és renoválni magam. Tehát nekem ez volt a fő mozgatórugó. Annak,hogy a szerelmi bánatból kimásztam lassan 3 éve, és kb. ennyi ideje annak is, hogy odafigyelek magamra. Azóta megismerkedtem valakivel, aki azóta a férjem és el kell, hogy mondjam, megérte odafigyelni magamra! Ez nem azt jelenti, hogy minden nap tip-top utolsó divat szerinti ruhákban flangáltam, nem. Pénzem sem lenne rá. Egyszerűen, ha boltban voltam és vásároltam, igyekeztem mindenből a csinosabbat,a nőcisebbeket választani. Ja! És elkezdtem nagyon fini illatú parfümöket használni! Talán ez az egy az, ami úgy luxus, mert ugye egy jobbfajta parfüm sem két forint már sajnos. Az összhatáshoz ez is kell, és az eredmény nem maradt el utána!!!:-)))

10. f205f278dc (válaszként erre: 9. - C7bd5835c2)
2010. aug. 24. 19:52
Igen erről én is hallottam, hogy a színek hatással vannak ránk én eben hiszek. :)
9. c7bd5835c2 (válaszként erre: 7. - C7bd5835c2)
2010. aug. 24. 19:39
Még valami eszembejutott... törekszem arra, h a gonosz vagy negatív, nem kívánatos energiákat eltaszítsam magamtól....olvastam, h erre nagyon jó dolog, ha egy ruházatunk, akár bugyi vagy melltartó piros rajtunk. A színek játszanak az érzelmekkel, felüdít, és a piros sok sok energiát ad ...de a zöld is szuper, annak nyugtató hatása van... feng s. ha jól tudom...utána lehet olvasni... lehet badarság, de az ember ha ráhangolódik, hinni fog benne, és már az is üdítő. :)
2010. aug. 24. 19:38

Szia!


Annak idején én is nagyon elhanyagoltam magam. Úgy voltam vele, hogy úgy is itthon vagyok, legfeljebb orvoshoz kell mennem, őt meg nem érdekli milyen ruha van rajtam, ki vannak e festve a körmeim, van e rajtam smink. Öltözködés szempontjából is csak kényelmes ruhákat hordtam, és így visszagondolva elég tréen néztem ki.

Végül egy barátnőm rángatott el vásárolni, én választhattam, de csak színes darabokat, és nőciseket, a bő, zsebes cuccoknak lejárt az ideje. Jó ideig ő öltöztetett, a cuccaim közül kiválogatta azokat, amiket legfeljebb csak itthonra, vagy túrázáshoz vehetek fel.

Sikerült összeszednem magam, és már igénylem, hogy jól nézzek ki.

Szóval szerintem ha van egy jó barátnőd, akkor megkérhetnéd, hogy fogjon egy ostort, zavarjon el fodrászhoz, kozmetikushoz, és vásárolni :)

2010. aug. 24. 19:36
Én is voltam így...mikor depisnek érzem magam, akkor elhanyagolom magam..akkor nincs kedvem a hajamat "betupérolni" :) így hívjuk anyummal viccesen, nem sminkelem magam, nincs csini cucc... de utána érzem, h valami nem passzol,mert ezzel elveszlik a kisugárzás, az életöröm... tehát kell egy kis idő...egy szempillaspirál a ragyogó szemekért, egy tupírfésű, bár előtte nem árt egy fodrász. :) ... hajlakk, körömlakk, mert az elegánssá vagy dögössé varázsol...ha szandit vagy papucsot hordasz a lábujjkörmeidet is kiszépítheted,én egyszerű francia manikürrel szoktam... szemöldögcsipesz..és kész a varázslat :)
6. ariadna (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2010. aug. 24. 19:32
Az, hogy nem szárítod meg a hajad az csak jót tesz neki, szerintem a körmöd ha nincs kilakkozva az még nem hanyagság. Ezzel valahol mindenki így van, otthon minek csípjük annyira ki magunkat? :). A szavaidból úgy vettem ki elég pedáns vagy, szóval biztos vagyok benne, ha majd eljársz dolgozni visszazökkensz a régi kerékvágásba. :)
5. doxikri (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2010. aug. 24. 19:31

Muszáj, hogy összeszedd és újra nőnek érezd magad!!

Irány a fodrász, körmös, kozmetikus....lelkileg is meg fogsz újulni.

Vegyél sminkcuccot és csinálj nőt magadból.

A munkamegbeszélésen több sikered lesz, ha sugárzol!!

2010. aug. 24. 19:29
Mindenkinek vannak szar periódusai. Ennek akkor van vége, amikor felismered, hogy változtatni kell, amikor rádöbbensz, hogy ez így nem jó. Nálad ez már megtörtént, innen csak könnyebb lesz. Hajrá!! :-))
2010. aug. 24. 19:29

nekem 2 és fél éve, sőt több ideje nincs munkám, hát dettó. Kisfiam születése óta totál elhanyagoltam magam, még ruháim sincsenek valami über divatosak, mert nincs hova felvenni.Max utcára, boltba.. de hát az meg nem divatbemutató.

Sminkelést én megoldom, kihúzom a szemeimet, ennyi. Mást nem nagyon. Ha nagyon megerőltetem magam, talán akkor. Hajam én se szárítom hajszárítóval, megszárad magától. Lakk nuku, max színtelen, de más egyéb semmi. Tényleg adhattok tippeket, hogyan legyünk újra csinik, mert nálam alapos tatarozásra lesz szükség.

2010. aug. 24. 19:29

Én más miatt "hanyagoltam el magam".

Atzán úgy döntöttem:összeszedem magam,újra a régi akarok lenni!

Elmentem fodrászhoz,körmöshöz,előszedtem a nőcis cuccaim meg a smink készletem és hajrá!

2010. aug. 24. 19:26
Az utóbbi 1 évben nem volt munkám, folyton itthon voltam és nagyon elhanyagoltam magam. A hajam csak megmosom nem szárítom, a körömlakkot is elhagytam, kinyűtt kényelmes cuccokba vagyok itthon és a boltba se nagyon öltözök ki. Érzem, hogy elhanyagolom magam és szeretnék ezen változtatni,de olyan hiábavalónak érzem sokszor. Most úgy néz ki összejön egy munka, de nem nem ebben a hónapban addig is szeretnék magammal valamit kezdeni. Volt valaki hasonló cipőben, hogy az élete úgy alakult, hogy elhanyagolta magát? És főleg, hogy sikerült utána összeszednie magát? Köszönöm és várom a válaszokat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook