Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Örökbefogadás, menhelyek fórum

Örökbefogadás, menhelyek (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 54246605c4)
2009. jún. 28. 22:30

Szépet írtál, én is megdöbbentem a megjelent fórum címétől.

Mi is szeretnénk kutyát, de elhatároztuk, hogy menhelyről veszünk, talán még cicát is :)

2009. jún. 28. 22:29
én ezt gyerekekre javaslom
2009. jún. 28. 22:29

Amúgy ha valakit érdekelne menhely látogatás, örökbefogadás, vagy segíteni szeretne, annak tudok segíteni.

Én pl. mindenkinek, aki a gyerekének állatot akar venni, azt mondom, hogy vidd ki egy menhelyre, nézze meg hogy mi lesz a kisállattal, ha nem foglalkozik vele. Brutális, de a gyerekek nagy része fel sem fogja, hiába papol neki anyu-apu. LÁTNI KELL!!!!!!

2009. jún. 28. 22:28
néhány tenyésztő (akinek nem inge ne vegye magára) is felelős sajnos, van akinek csak a pénz a lényeg és olyanoknak is elad állatot akiről látszik hogy csak addig lesz jo dolga náluk amig pici:((((((((
2009. jún. 28. 22:28
köszi:)
2. Laryan (válaszként erre: 1. - 54246605c4)
2009. jún. 28. 22:26
Egyettértek!
2009. jún. 28. 22:24

Egy elég csúnya című fórum lett törölve nemrégiben, úgy gondoltam, ezt inkább így kellene.

Szóval.

Mindenkit arra buzdítok, hogy igenis fogadjon örökbe!!! Emellett pedig a FELELŐS ÁLLATTARTÁS mellett is kiállok. Az állatokat, hacsak nem tenyésztő valaki, igenis ivartalaníttatni KELL, mert így nem lesz az a rengeteg kidobott cica-kutya.

Ha valaki nem teheti meg, hogy örökbe fogadjon, az is tud segíteni!!!!!!!!!! A menhelyeken sokszor nincs eleség, alom, gyógyszer. Nemegyszer volt rá példa, hogy ha nem érek ki délután a nagyzsákos kutyatáppal, akkor bizony nem esznek szegénykéim, mert NINCS MIT... És nem csak a kidobott kutyusokat kell sajnálni. RENGETEG A CICA!!!!!!!! Pont amiatt, mert sokan nem ivartlaníttatják az állatokat. Figyeljünk oda kicsit a körülöttünk élő állatokra, miattunk vannak ránk szorulva...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook