Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus nélkül fórum

Orgazmus nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. timycat (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. márc. 17. 12:36

"Egy nőnek a hosszú előjáték,elengedhetetlen az orgazmushoz. A lányaimnak is megmondtam, amelyik fickó nem nyal, annak leves! El kell engedni ,lásson világot!"


Én teljesen másként működök. De időszakonként is eltérő mikor mihez (kihez) van kedvem, igényem. Nem is adnék sosem "így vagy sehogy máshogy" tanácsot. Annyit hogy kísérletezzen, ne alkudjon meg senki kedvéért és találja meg azt ami neki jó.

15. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 12:30

Mondd el neki, hogy mit akarsz! Ha a párodnak nem tudod elmondani akkor kinek? Kitől vársz megoldást?


Itt írhat bárki, bármit, de mindenki másként működik. Neked kell tudnod, ha máshogy nem akkor kipróbálva az opciókat, hogy neked mi kell a "boldogsághoz". Ez tényleg az a helyzet ahol csak és kizárólag te tudsz tenni magadért. Ha te sem tudod mit, hogy akarsz, hogy várhatod el a párodtól hogy ő tudja? Néma gyereknek az anyja se...

14. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2023. márc. 17. 12:27

Ugye hogy ugye!

A csikló orgazmus után a hüvelyem nagyon érzékeny,rögtön be és már jön is nem sokára az újabb.

A gond, hogy sokan nem ismerik a testüket, nem kísérleteznek. Még ez mindig tabu.

2023. márc. 17. 12:18
Írhatnál kicsit részletesebben hogy szoktatok együtt lenni. Van rendese előjáték? Felizgat rendesen. Nekem csak akkor van huvelyi orgazmusom ha már majdnem elmenetem csikló izgatassal, akkor gyorsan be es akkor el tudok igy is menni, és akkor is csak bizonyos pozokban amikor nagyon be tudom feszíteni az izmaimat lent. Ha csak fekeszem és a férjem ki be, semmit nem érzek. Mármint semmi jót.
12. Főnix3 (válaszként erre: 11. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 17. 10:18
Már megint? :D Egy egész készleted van, mond miért nem elég neked mondjuk a kitüntetés a mellyedre?
11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2023. márc. 17. 10:16
Na, akkor rólam szobrot állítanak Budapest főterén..-))
10. Főnix3 (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 17. 10:12
Aki nyalni szeret, rossz ember nem lehet! :P
9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. márc. 17. 10:11

"A lányaimnak is megmondtam, amelyik fickó nem nyal, annak leves!"


A Te teóriád szerint akkor én desszertet is bőven megérdemlem..-))

2023. márc. 17. 08:52
Ne törődj bele. Ha nem jut eszébe minden alkalommal, akkor emlékeztesd minden alkalommal. Ha még így sem, akkor te is felejts el lefeküdni vele.
7. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. márc. 17. 07:51
szégyellned *
2023. márc. 17. 07:50
Pálinka
5. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 07:47

Minden képen meg kell beszélni! Egy nőnek a hosszú előjáték,elengedhetetlen az orgazmushoz. A lányaimnak is megmondtam, amelyik fickó nem nyal, annak leves! El kell engedni ,lásson világot!

A heti kettő sem lenne nekem elég,ne törődj bele, vedd elő a női éned és ülj rá a szájára,told a fejét, lehet neki is tetszeni fog, csak elkényelmesedett.

Nem kell szégyenled beszélni erről. A szex is olyan, mint a víz, levegő, étel. Fontos része a kapcsolatnak, az életnek, neked és a férjednek is.

4. pötibaba (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 07:37
Beszéljetek róla, csak az lehet a megoldás.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. márc. 17. 07:28
Sajnos ez nem az én férjem havonta 1x jutt eszébe esetleg 2x.
2023. márc. 17. 06:51

Szia!

Engedd meg, hogy pár sort lekanyarítsak!

Sem neked, sem a párodnak nem kell beletörődni.Soha nem tudhatod mikor csap be a hüvely orgazmus.

Lehet nem vagy kellően felizgatva, nem duzzadsz be eléggé! Vagy nagyon koncentrálsz! Persze csak találgatni tudok, mert kevés az infó!

A barátnőm és a férje úgy csinálják, hogy a férje minden alkalommal eljuttatja a csúcsra és utána szeretkeznek, neki sincs, de ügyesen megoldják!

Nálunk, amikor valamiért kimarad az előjáték, ezáltal kimarad a csikló orgazmusom, később következik be a hüvely orgazmusom.

A másik amit ajánlani tudok, szeretkezéseitek alatt játssz a csiklóddal.

2023. márc. 16. 22:55
Akiknek soha nem volt még hüvelyi orgazmusotok törekedett a párotok hogy csikló orgazmusotok legyen mindig vagy bele törödtetek hogy csak pl havonta kaptok valamit vissza?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook