Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus nélkül fórum

Orgazmus nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. timycat (válaszként erre: 45. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 10:25

A kor nem minden, az a nő aki 20-30 évig egy férfit látott, azt is mindig ugyanúgy nem mondanám tapasztaltnak.


Én továbbra is amondó vagyok, hogy gyakorlat. Sosem rejtettem véka alá, hogy a nagy monogámiában sem igazán hiszek, főleg ha egy fiatal,egészséges lánynak olyan partner jön, aki szerint az rendben van, hogy egy nő nem élvezi a szexet, mert biztos anatómiailag képtelen rá azt el kell zavarni.

45. 71ddaa07fa (válaszként erre: 43. - Timycat)
2023. márc. 18. 09:42

Nem tudom, hogy azok a nők valóban belenyugodtak-e, akik annak idején a Családi lap, Kiskegyed, és egyéb heti vagy havi újságok ,,Orvos válaszol " rovataiban tették fel az orgazmus hiányával kapcsolatban a kérdéseiket. Ezek a nők általában mind már a tapasztalt 30-40 éves korúak közül kerültek ki. Azaz olyanok, akik gondolom már mindent kipróbáltak, a tanulást is.

De még most is találkozni ilyen kérdésekkel az internetes oldalakon, csak ritkábban.

Gondolom ez azért van, mert mára már elfogadták a nők, hogy csak orgazmus létezik, nincs ilyen vagy olyan.


Persze a csiklón kívül elengedhetetlen az agy is hozzá, de ez nemcsak a nőknél, hanem a férfiaknál is. Mert, ha ott a toronyban rossz a vezérlés hiába minden.

44. 71ddaa07fa (válaszként erre: 42. - Fisica)
2023. márc. 18. 09:34
Persze lehet mondani, hogy egy férfi miért dumál bele ebbe, de itt a nők között is megoszlanak a vélemények. :)
43. timycat (válaszként erre: 38. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 09:33

"Ugyanakkor miért van az, hogy sok nő több évtizeden keresztül él nemi életet, kipróbál minden testhelyzetet és mégsem jön össze számára a szex során az orgazmus?"


Mert olyanokat elhisz, amiket te is írsz és belenyugszik, hogy ez így van rendben, neki ez jutott, biztos anatómia és már nem űzi a "tudásvágy".


Azért vitatkozok ezzel az anatómiával, mert most a közelembe került egy egyed aki igen magasan képzett anatómiából - nem orvos, hogy egyszer tanulta, ő tényleg ebből él - de korából, tapasztalatából adódóan voltak "hiányosságai". Pár hét alatt belátta, hogy mindent nem írnak le a könyvek, lehet több, jobb, kell az a fránya sokrétű tapasztalat.

42. Fisica (válaszként erre: 41. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 09:31
Valószínűleg annak van igaza, aki megtapasztalta. :)
41. 71ddaa07fa (válaszként erre: 39. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 18. 09:21
Soha nem fog kiderülni kinek van igaza. Ez olyan, mint a tyúk és a tojás esete. :))
40. Flóra76 (válaszként erre: 39. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 18. 09:18
Hozzak popcornt? Kólát?
2023. márc. 18. 09:17

Én csak tátott szájjal tanulok és tanulok...

Még nem tudom, kinek van igaza, de nagyon izgi..-)

38. 71ddaa07fa (válaszként erre: 36. - Timycat)
2023. márc. 18. 09:14

Természetesen kell a tanulás is.

Erre nagyon jó példa, hogy sok az olyan fiatal lány , aki tizenévesen úgy tanulta meg az orgazmust, hogy hason fekve a párnához, takaróhoz stb... dörzsölte a csiklóját. Vannak akiknek ez annyira berögzül, hogy később a ,,hagyományos" technikával újra kell tanulniuk az orgazmust.


Ugyanakkor miért van az, hogy sok nő több évtizeden keresztül él nemi életet, kipróbál minden testhelyzetet és mégsem jön össze számára a szex során az orgazmus?


Az pedig, hogy nincs két egyforma testrész legyen szó csiklóról, pénisztől, mutatóujjról azt hiszem hogy nem vitatéma.

37. 71ddaa07fa (válaszként erre: 35. - Timycat)
2023. márc. 18. 08:59

,,Amit írsz és ahogy az az a szint, hogy azért kicsi és puha hogy ne fájjon. 🤦‍♀️''


Ez nem én találtam ki. Igaz, a fórumba az én megfogalmazásom által került be, de nálam ebben a témakörben sokkal járatosabb személyek állapították meg. Gondolom voltak köztük nők is.

Én azt írtam le, amit olvastam láttam, szóval ez nem az én fejemből pattant ki.

36. timycat (válaszként erre: 34. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 08:44

"Az pedig az adott nő anatómiájától függ, hogy sikerül-e neki az orgazmus, ha a pénisz a hüvelyfalon keresztül izgatja a csiklót, vagy számára kell a manuális vagy orális közvetlen ingerlés."


Ez pedig tanulás, gyakorlás. Nagyon ifjú koromban nekem sem ment, egyik férfiról pattantam a másikra, soha semennyi szex nem volt elég, a tempót meg csak igazán kevesek bírták. Aztán egyszer csak siker, majd újra és újra.

Nem az anatómiám változott, még csak nem is az "áldozat" személye.

35. timycat (válaszként erre: 34. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 08:34

"Nekik szerettem volna üzenni, hogy az orgazmus az orgazmus, és egyre valószínűbb, hogy csak egyfajta létezik."


Hál Istennek tisztában vagyok vele, hogy nem így van. Tapasztalat. További tapasztalat, hogy férfiaknak sem egyfajta létezik.


"Ugyanakkor még mindig sok az olyan nő, aki a hüvelyi orgazmust egy magasabb polcra helyezi."


Mert az egyik kielégítő, a másik csak olaj a tűzre. Nálam.


Amit írsz és ahogy az az a szint, hogy azért kicsi és puha hogy ne fájjon. 🤦‍♀️

34. 71ddaa07fa (válaszként erre: 33. - PöttyösPanka)
2023. márc. 18. 08:08

,,Akiknek soha nem volt még hüvelyi orgazmusotok törekedett a párotok hogy csikló orgazmusotok legyen mindig..."


A fórumindító is különbséget tesz két orgazmus között. Bár itt valóban nem ez a fő csapásirány, hanem, hogy a párja sajnálatos módon nem törődik vele.


Ugyanakkor még mindig sok az olyan nő, aki a hüvelyi orgazmust egy magasabb polcra helyezi. Emiatt gyakran előfordul ha a szex során, pusztán a behatolástól nem sikerül kielégülnie, ezért magát nem tartja teljes értékű nőnek. Illetve a férfiak között is van nem kevés, akiknek a férfiúi büszkeségét sérti, ha nem képes a nőt szex során kielégítenie. Ez pedig sokszor szakításhoz vezet.

Nekik szerettem volna üzenni, hogy az orgazmus az orgazmus, és egyre valószínűbb, hogy csak egyfajta létezik.

Az pedig az adott nő anatómiájától függ, hogy sikerül-e neki az orgazmus, ha a pénisz a hüvelyfalon keresztül izgatja a csiklót, vagy számára kell a manuális vagy orális közvetlen ingerlés.

33. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 06:51

Köszönjük a kiigazítást, és bocsánat a pongyola megfogalmazásért. Természetesen hüvelyi orgazmus alatt a csikló a hüvely falán keresztül történő ingerlése által elért orgazmust értjük. Csak ez így túl hosszú, és általában mindenki érti a ketszavas verziót is.

De engem az érdekelne, hogy milyen gyaklati tanáccsal járul hozzá a megállapításod a FI problémájának megoldásához?

32. timycat (válaszként erre: 30. - Fisica)
2023. márc. 17. 23:47
Szerintem is "meg kell" különböztetni, mert a 2 teljesen más, máshol érzed, más érzés és más a hatása is.
31. Epresturmix (válaszként erre: 30. - Fisica)
2023. márc. 17. 23:30
Láttam erről dokumentumfilmet. Kobrának lesz igaza. A hüvelyben nincs olyan idegvégződés, ami orgazmust tud okozni. A csikló nem pontszerűen van elhelyezkedve, ellenben tele van olyan idegvégződéssel, ami egészen a hüvelyig is érezhető. De hüvelyi orgazmus mint olyan, nem létezik. Érezni érezheted, de az akkor is csikló általi orgazmus.
30. Fisica (válaszként erre: 24. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 17. 23:19

Ezt én is olvastam, de nem tudok vele teljesen egyetérteni.

A két érzés tök máshol van és nyilván ez alapján van megkülönböztetve is.

29. Főnix3 (válaszként erre: 28. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 17. 21:15

Oké, értem már mire gondolsz és teljesen egyetértek, ebbe még így nem gondoltam bele.

Az anatómiát évekkel ezelőtt olvastam, de ugye nem morfondíroztam mi miért van.

Köszönöm, hogy időt szakítottál erre. :)

28. 71ddaa07fa (válaszként erre: 27. - Főnix3)
2023. márc. 17. 21:03

Mert az egyiknél közvetlenül van izgatva a csikló a másiknál pedig közvetve.

Ettől függetlenül egyik és másik orgazmus is a csiklóból ered.

27. Főnix3 (válaszként erre: 26. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 17. 21:01
Ismerem az anatómiát,de azért én mégis ketté osztom. Nekem érzésre különböző!
26. 71ddaa07fa (válaszként erre: 25. - Főnix3)
2023. márc. 17. 20:53
Olvass utána, milyen valójában a csikló, hol és hogyan helyezkedik el!
25. Főnix3 (válaszként erre: 24. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 17. 20:50
Uhh! Akkor én biztos csak be haluzom! 🙄😳 Valami baj van velem!
2023. márc. 17. 20:36

Férfiként mondom, hogy nincs külön hüvelyi, csikló, és egyéb orgazmus. Mindegyik a csiklóból indul ki, ugyanis nektek nőknek ez az egy olyan szervetek van, ami felel az orgazmusért.

Kicsit olvassatok utána.

23. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Főnix3)
2023. márc. 17. 19:57
Reméljük…..
22. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
2023. márc. 17. 13:53
Te rájöttél hogy jó neked,remélem a Fi is rájön mi lesz jó neki. :)
21. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. márc. 17. 13:42
Nekem utána már nem jó ha elmentem. Nagyon ritka hogy újra elmenjek és nagyon lightos érzés már csak.
20. timycat (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2023. márc. 17. 13:42

"Egy nőnek a hosszú előjáték,elengedhetetlen az orgazmushoz."


Ezt te írtad. Én azt nem írtam amit te taknyolásnak gondolsz. Nem fehér és fekete ez sem. Hadd ne fejtsem ki, inkább gyakorlom mint beszélek róla. Mindenki találja meg a saját örömét, ahogy neki jó. Ami a tapasztalatom, aki sokat beszél róla...


Részemről ennyi.

19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Timycat)
2023. márc. 17. 13:38

Hol írtam, hogy nem működik?


Elfogadom, hogy neked megy, nekem és szerintem a nők jelentős százalékának nem megy,csók , előjáték nélkül.


Ne haragudj, de a kiveszem, beteszem, nekem sem okozott/okozna orgazmust, az pont arra elég, hogy összetaknyoljon az ürge. :D

18. timycat (válaszként erre: 17. - Főnix3)
2023. márc. 17. 13:32

"hogyan is és miként is lehet jobb"


Épp ez az, hogy ezt rajtad kívül senki nem tudja, ami az egyiknek jó az a másiknak nem. Engem pl a világból ki lehetne kergetni az előjátékkal vagy a smárolással. De elfogadom hogy valakinek ez kell, na de hogy enélkül ne működjön nő ezt így kijelenteni,ne már.

17. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Timycat)
2023. márc. 17. 12:46

Mert te teljesen másként működsz, te nem kérsz és ad tanácsot.

Én is másként működök, és ha csak egy nőnek is segítek, már megérte leírnom a soraimat!

Ha nekem is annak idején mondta volna valaki, hogyan is és miként is lehet jobb, akkor nem telt volna évekbe felfedeznem a testem.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook