Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus, ahogy a tapasztaltak látják fórum

Orgazmus, ahogy a tapasztaltak látják (beszélgetős fórum)


18. ittmost (válaszként erre: 14. - Macika33)
2013. szept. 19. 18:41
Főleg előre-hátra..Én nem szoktam azon heccelni,h mit izgat pontosan,csak az érzet érdekel.De amúgy mélyen benn érzem olyankor az orgazmust,lehet,hogy a G pontot éri el,nemtom,sose érdekelt a dolog így részleteiben,anatómiailag,csak próbacseresznye alapon figyeltem,h mi esik jól.
17. macika33 (válaszként erre: 16. - Ittmost)
2013. szept. 19. 18:41

hát ez nem is olyan rossz ötlet:D


neked mennyi idő lovaglos moka kell hogy sikerüljön?

16. ittmost (válaszként erre: 12. - Macika33)
2013. szept. 19. 18:39

Akkor sztem vagy túl hosszú a párodnak hozzád képest,vagy nem elég erős a hüvelyizomzatod.igazából belülről a hímvessző köré lehet szorítani belső izmokkal mozgás közben,és akkor nincs ez a ..nyársalós érzés.

Amúgy meg igen,fárasztó a lovaglós,de érdemes edzeni a combokat,ezért is:)Valószínűleg a fáradtság erősebb,ezért nem tud rajtad eluralkodni az érzés.Gyúrj combra,h tovább bírd.

15. macika33 (válaszként erre: 13. - 10846c73f8)
2013. szept. 19. 18:39
hát igen, jo is lenne ha minden férfinek ilyen hozzáállása lenne.... azt hiszem akkor nem lenne ennyi orgazmushiányos nő...
14. macika33 (válaszként erre: 10. - Ittmost)
2013. szept. 19. 18:35
vizszintes sikon? jobbra balra vagy előre hátra? ez utobbi már nem inkább a csiklodat izgatja?
13. 10846c73f8 (válaszként erre: 6. - Macika33)
2013. szept. 19. 18:34

Persze, hogy érzed ... ha érezni akarod ... és valószínűleg itt bukik a dolog.


Tudod megy a mondóka, hogy a férfiak már csak ilyenek. Én személy szerint ebben nem hiszek. Aki közönyös, felszínes, látszat ember, az nemtől függetlenűl is olyan, amilyen. Az nem fog elmerülni a részletekben, ezért igazából nem is nagyon fog azzal foglalkozni, hogy a partnere mire hogy reagál.


Elhitetni egyszerű, főleg ha egész végig oda se figyeltek.


Én ha valakivel vagyok, akkor rá figyelek, az ő reakcióira. Minden alkalom egy felfedezés és mindent részletét ki akarom élvezni. Ha csak azon agyalnék, hogy nekem mikor jó, akkor valószínűleg nekem se tűnne fel, mikor alakít a hölgyemény egy oscar díjast.

12. macika33 (válaszként erre: 10. - Ittmost)
2013. szept. 19. 18:34
a lovaglos pozban nekem olyan mintha a gyomorszájamat bántanák :D neked volt ilyen? ha meg nem ezt érzem akkor meg azt hogy elfogy az erőm és nem birom tovább csinálni, de közbe érzem hogy jön az érzés de egy szinten megáll és ennyi... nincs folytatás... olyan mintha valaminek át kéne lenditenie:D
11. macika33 (válaszként erre: 9. - 342402de6d)
2013. szept. 19. 18:32
volt már jopár olyan alkalom is
10. ittmost (válaszként erre: 4. - Macika33)
2013. szept. 19. 18:31

Huhh..

ha te 13év után még próbálkozni akarsz,akkor csak neked..elsuttogom.nekem a lovaglópózban mindig bejön,de nem fel-le mozogva,hanem egy vízszintes sík mentén,és mindketetn mozgunk közben.

De azt is gondolom,hogy ehhez kell két összeillő méret:amikor már minden mozgás előtt érzed,hogy a párod kitöltött odabenn.

9. 342402de6d (válaszként erre: 8. - Macika33)
2013. szept. 19. 18:24

Nem kell akarni!Csak add át magad a szerelemnek a vágynak,elég legyen az ami van,ne akarj többet!

Ha így állsz a dologhoz akkor majd "véletlenül" összejön, amikor már nem is számítasz rá:)

8. macika33 (válaszként erre: 7. - 342402de6d)
2013. szept. 19. 18:22
jelenleg ez nem opció... inkább minden mást megprobálok
7. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Macika33)
2013. szept. 19. 18:18

Akkor már nem is fogtok szerintem!

Tipp:partnercsere

2013. szept. 19. 18:17
érzed ha egy nőnek sikerül? azt gondolnám hogy egy férfinek éreznie kell, de akkor hogy lehet hogy annyi mindenki el tudja hihtetni amikor megjátsza magát
5. macika33 (válaszként erre: 4. - Macika33)
2013. szept. 19. 18:15
bocs az utolso mondatot nem neked kellett volna feltennem, hanem a partnerednek :D
2013. szept. 19. 18:14

hát immár 13 év probálkozás után még mindig nem jöttünk rá... :(


és mennyi idő kell hogy átéld? az előjátékkal összefüggésben van az intenzitása?egy pontban érzed hogyha ott "eltalál" akkor jön az érzés, vagy máshogy?

2013. szept. 19. 18:06

Khm ... hogy ne érezd magadat magányosnak a témában és már megint túlságosan ráérek ... férfiként és az eddigi személyes tapasztalataim kapcsán annyit tudok mondani, hogy nálam/nálunk az oldalfekvésből kivitelezett pozitúrák minden "alanynál" sikert arattak. A mozdulat rávezetéses, és nem hirtelen. Tempójában idővel felgyorsul, mélységében próbálunk középúton időzni. Meg a szokásos enyhe csípőmozgásos körözés. Tehát igazából semmi extra trükk.


Követendő? Nem igazán hiszem, de az én/mi esetemben/esetünkben működött.


Igazából nem tudom milyen örökérvényű okosságot lehetne ezzel kapcsolatban megfogalmazni, de ti majd biztos rájöttök és létezik a "szent grál" is.

2013. szept. 19. 17:58

Természetesen a hüvelyiről van szó....


Milyen pozban éritek el legkönnyebben, egy adott pont ingerlése váltja ki, vagy csak ugy jön a semmiből...


Aki nem érez késztetést hogy válaszoljon, tegye meg mégis, ki tudja hogy hátha ő ir egy olyan dolgot amivel segithet valakinek akinek ez igenis probléma...

2013. szept. 19. 17:56
Tudom uncsi téma, de eddig csak olyat találtam ahol azok forumoznak akiknek nem jön össze, én ezt szeretném hogy ide azok irjanak akiknek ez nem téma és már unják a sok forumot mert pont nem érdekli őket ez a témakör... van aki beszél rola van aki csinálja... légyszi osszátok meg a tapasztalatot, hátha tanulunk belőle...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook