Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önzőség vagy alkalmazkodás? Avagy egy kolis panasza. fórum

Önzőség vagy alkalmazkodás? Avagy egy kolis panasza. (beszélgetős fórum)


22. Imisz
2011. ápr. 9. 12:43
Ha nem fér a laptop a szekrényedbe, szedd ki az akksit és azt zárd be + a tápegységet is. Azok nem nagyok. Akkor nem tudja használni. Persze legjobb lenne ha az egész beférne valahogy, nehogy dühében, hogy nem tudja használni kárt tegyen benne.
2009. ápr. 4. 17:13
Ami nincs elzárva az közös! :))
2009. ápr. 4. 17:01

Szerintem is le kell védetni jelszóval, igy aztán hiába kapcsolja be, nem tud vele mit kezdeni...

Amúgy valóban bunkóság a megkérdezésed nélkül használnia...

19. 0c97fbb607 (válaszként erre: 18. - 52d67c6df3)
2008. nov. 18. 17:45
Nem hát!:D
2008. nov. 18. 13:45
Egyáltalán nem önzőség.
2008. nov. 18. 13:43

Ebben az esetben válaszd az "önzőséget" - ami nem is az, hisz egy személyes tárgyadról van szó.


A többiek már mindent leírtak ...

2008. nov. 18. 13:43
Ha nem tudod elzárni,inkább vigyed haza,mert értékről van szó,és természetes ha véletlenül elromlik,a te pénztárcád bánja.
15. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Linksys)
2008. nov. 18. 13:41
Amelyik befér ... :o))))))
2008. nov. 18. 13:38

Önzőség vagy alkalmazkodás?



Töketlenség.

13. linksys (válaszként erre: 12. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 18. 13:23
Melyiket, a laptopot vagy a szobatársát??? :DD
2008. nov. 17. 15:04
Zárd a szekrényedbe!
2008. nov. 17. 15:01
Nah ettől én is készen lennék. Ez olyan mint a mobil, abba se kotorásszon más. grrr
10. jolie
2008. nov. 17. 14:23
Én se igazán örülnék neki ha a drága laptopomat egy vad idegen használná. Nekem a munkatársam nézi meg a telefonomat, hogy ki hív ,ki üzen. Nem nyúl hozzá csak nézi, de én már ettől kibukok. Senkinek semmi köze a személyes tárgyainkhoz. De persze ha elrontja Ő lesz a legjobban felháborodva. Az én laptopomat jelszó védi, így még a párom se fér hozzá a tudtom nélkül.
2008. nov. 17. 14:13
hát én nagyon ki lennék bukva. Az egy dolog, hogy a tiéd és ő hozzá se érhetne az engedélyed nélkül, de simán, egy perc alatt úgy összevírusozhatja a laptopodat, hogy aztán ki is lehet dobni, vagy járhatsz utána, hogy megcsináltasd. El kell igzítani a csajt, mert gondolom ha a laptopodat nem tartja tiszteletben, mást sem fog. Én már jártam úgy, hogy a bugyimat vette fel a lakótárs, mert nem mosott. Dobhattam ki...
8. 2577cdcc12 (válaszként erre: 5. - Angelsdeath)
2008. nov. 17. 13:23
Én megmondanám neki, hogy ne használja, és kész. És ettől függetlenül jelszóval védeném a bekapcsolását...
7. linksys (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. nov. 17. 13:02

Vannak bizonyos személyes tárgyaink, pl. mob. telefon.PDA, és a laptop is.Azért személyes, mert olyan dolgok vannak benne amelyek nem feltétlenül tartoznak másra.Ahogy cipőnket,ruhánkat úgy ezekez sem illik, hogy más vegye igénybe.


Jó, ezek az utóbbiak más kategóriába tartoznak.Szerintem mindenkivel meg lehet mindent beszélni, csak azt kellő időben és kellő képpen "csomagolva" tudni megmondani.Mivel nem barátnőd, hanem csak össze lettetek zárva, így nem feltétlenül kell, hogy a személyes tárgyaitokat megosztjátok egymással.


Ezt azt hiszem bármennyire nehéz is, meg kell, hogy tudja.Szépen és érthetően mond meg neki.Ettől azért nem kell, hogy utáljátok egymást.Én is voltam mär hasonló helyzetben, nem laptoppal,de szépen megmondtam, hogy ez bizony személyes dolog és nem szeretém ha használná különösen a tudtom nélkül.

6. pemete (válaszként erre: 5. - Angelsdeath)
2008. nov. 17. 13:01
Attól még mondhatod neki, hogy ne nyúljon a cuccaidhoz, mert marhára ideges leszel.
2008. nov. 17. 12:58
vagy szekrényem, csak nagyon pici, de megpróbálom besúvasztani oda. Köszi a tanácsokat! sajnos nem tudom elhajtani,mert szobatársam, meg nem is ismerem őt...
2008. nov. 17. 12:56
Én sem örülnék neki, ha csak úgy nyomkodná a laptopomat egy idegen. Valószínűleg elhajtanám a francba. Jelszóváltoztatás, stb, stb. Hogy még csak be se tudja kapcsolni! Nincs esetleg zárható szekrényed, ahová eltudnád zárni mikor nem vagy ott? Vagy vidd magaddal egy laptop nem olyan nagy dolog, hogy ne tudd bárhová magaddal vinni.
2008. nov. 17. 12:52
köszi! akkor nem csak nálam csapja ki a biztosítékot:)
2008. nov. 17. 12:50
én sem szeretném, ha a laptopomat használná... meg más egyebet. vegyen magának.
2008. nov. 17. 12:47

Kolis vagyok Pesten, van egy laptopom, de a szobatársam a megkérdezésem nélkül használja azt, volt úgy h egy teljes napig, mikor nem voltam a koliba! Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki h ne szeretném h a tudtom nélkül ne használja?

önzőség szerintetek h nem szívesen engedem h használja? de hát nem volt egy olcsó mulatság megvenni a laptopot! Ráadásul tudna netezni a koliban!

nem tudok benne bízni, mert egy idegen számomra és csak össze lettünk úgymond zárva, egy szobába, szeptembertől. Egyébként lányok vagyunk mind a ketten.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook