Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önző dolog, ha anyaként sportolni is szeretnék? fórum

Önző dolog, ha anyaként sportolni is szeretnék? (beszélgetős fórum)

1 2 3
12. michelle.r (válaszként erre: 9. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:52
"Nagyon ellenzik, mert nekem nem ott a helyem, adnának feladatot helyette, stb..."...... nem írom le, hogy mi volt az első gondolatom erről :/
11. Enixa
2016. jan. 19. 22:52
Elhanyagoltam magam szülés óta, érzem, látom. Párom nem zavarja, nem is értem. Muszáj lenne elkezdenem sportolni, hívtak is a csapattársaim, nagyon hiányoznak.
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:51
Ha nem vagy ott, nem fogod tudni, hogy elvan-e nélküled. Szerintem kerítened kéne egy megbízhatóbb bébiszittyót, mert az uraság azt fogja lódítani, hogy a gyerek végigbömbölte a távollétedet ;o))
2016. jan. 19. 22:50

Ohhh, de örülök, hogy így gondoljátok! :)

Egyébként a párom szülei sem támogatnak benne. Nagyon ellenzik, mert nekem nem ott a helyem, adnának feladatot helyette, stb...

2016. jan. 19. 22:47

Köszönöm, hogy írtatok.

Először kipróbálnám, hogy elvan-e nélkülem, ha nem, nem is mennék többet.

Annyira szeretném... Tudom, hogy nem lenne gond belőle senkinek. Párom az egyetlen, akit zavar a dolog. Azt mondja, még pici a kislányunk, de tegnap már azért nem mehetek, mert féltékeny. :D

Imádom őket, boldogok vagyunk, de szerintem ennyi igenis jár egy anyának. Nem? Kérdés, a baba hány hónapos/éves korától...?

7. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:46
Nem és nosza neki! Párodtó meg nem szép hogy nem támogat. Jobban fogod magad érezni a bőrödben ennyi meg azért jár egy anyának is , amit magára fordít időt. Nekem is van egy 3 éves fiam és 1 éves kora óta eljárok edzeni.
6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:45

Mindig lesz valami, ami miatt "nem illik" elmenned. Most 8 hónapos, aztán egy éves, aztán csak éppen rád van szüksége, stb.


Menj el, próbáld ki, mi történik, amikor elmész, őt pedig ellátva ott hagyod egy olyan családtaggal, akit ismer, akit szeret. Aztán majd meglátod, hogy lehet-e belőle rendszer.

5. timycat (válaszként erre: 1. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:43

Semmi baja nem lesz annak a gyereknek ha heti 2-3 órát otthon hagyod apára. Ja és apának sem lesz semmi baja. A száját meg ne húzza, attól hogy anya vagy, még lehetnek igényeid.

Én a helyedben edzenék, nem olyan pici már az a gyerek.

4. unom (válaszként erre: 1. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:43
Szerintem heti pár órától semmi baja nem lesz. Addig vigyázhat rá az apja, közelebb kerlnek egymáshoz, te pedig feltöltődsz.
3. 73829699c0 (válaszként erre: 1. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:42
nyugodtan menj,ne legyen lelkiismeret furdalásod
2. 6e712803ac (válaszként erre: 1. - Enixa)
2016. jan. 19. 22:40
Nem rossz,bár kicsit tényleg korei neki,de neked is. Főleg ha rossz érzéseket kelt benned. Mert ezt a kislányod is meg fogja érezni. Persze van olyan amikor egy 8 hónapos babát muszáj otthagyni heti 1x pár órára,de az megint más.
2016. jan. 19. 22:37

Sportolok már több, mint 10 éve... Ebben nőttem fel, régen az életem volt, annyira imádtam.

Van egy kislányom, 8 hónapos múlt, nagyon jó baba. Nem sír, csak ha éhes vagy álmos. Anyásnak sem mondanám, elvan a közeli családtagokkal.

Megfordult a fejembe, hogy jó volna kimozdulni edzésre... Lelkiismeret-furdalásom lett egyből, és azt mondogattam magamnak, nem lehet. Pici még a kislányom. Szerintetek?

A párom ellenzi, igaz, ő soha életében nem sportolt semmit, nem még versenyszinten.

Én heti egyszer mennék edzeni, és kéthetente meccsre. Szerintetek? Őszintén, rossz dolog, hogy picit "magára" hagynám a lányom?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook