Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önbizalomhiány vagy kissebbségi komplexus? fórum

Önbizalomhiány vagy kissebbségi komplexus? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - CarNicol88)
2012. jan. 8. 21:28

Hülye vagy. :)

Segített?

6. CarNicol88 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2012. jan. 8. 21:27
Nem hinném, mert nagyon szeretem a mai napig. Ebben biztos vagyok. De ha meglátok egy csinos lányt akkor az jár a fejemben, hogy mit gondol Róla jobban tetszi e neki, mint én stb... Nagyon szépen bánik velem. Lehet, hogy csak az én hülyeségem, de borzasztóan elszomorít az amit érzek.
5. syria (válaszként erre: 1. - CarNicol88)
2012. jan. 8. 21:27

Ha ez segít: hülye vagy!

Becsüld meg amid van, s élj vele!

2012. jan. 8. 21:27
Nállam ma mindkettő igaz:(
2012. jan. 8. 21:25
Én azóta érzem magam Nőnek, mióta kimertem mozdulni itthonról...bulikba járok, merek ismerkedni emberekkel, egyre többen lettek körülöttem, és azt hallom vissza hogy az egész kisugárzásom megváltozott...nem tudom én csak azt a változást érzem hogy sok helyen megfordulok, és boldogabb vagyok :)
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - CarNicol88)
2012. jan. 8. 21:25

Nem lehet, hogy a hosszú kapcsolatban fáradtál el?

Mert elég korán kezdődött, és azóta is benne vagy.

2012. jan. 8. 21:23

Vékony testalkatú vagyok (165cm, 54 kg ) Nem mondanám, hogy ronda, de nem is szép! Párkapcsolatom is van 8 éve. 23 évesen mégis úgyérzem kiégtem.Nem tudom, mit tegyek hogy jobban érezzem magam. Ti mit csináltok, hogy nőnek érezzétek magatokat?? Aki úgy gondolja írja nyugodtan, hogy hülye vagyok!!! Lehet az segít épp!!! :)

Köszönöm! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook