Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan nőgyógyászt keresek Budapesten akinél lehet választani a császárt! fórum

Olyan nőgyógyászt keresek Budapesten akinél lehet választani a császárt! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
23. aniju
2013. jún. 5. 22:25

én előbb kineziológust, v reiki mestert keresnék... :(


ez beteges rettegés....

2013. jún. 5. 22:24

Szerintem nem az a lényeg, hogy olyan dokit találj, aki mindenképpen császároz, hanem olyat, aki figyel rátok, s hakell, császároz. Nekem a rossz szemem miatt volt esély a műtétre, de végül 4 óra alatt természetes úton megszületett a gyermekem. (Homeopátiás segítséggel.) A megfigyelés után egy 3 nappal korábban császárral szült kismama mellé kerültem - 3 órával szülés után én segítettem neki, mert a babáját is alig tudta megfogni.

Annak kapcsán, hogy hol jön ki a gyerek: én a természetes szülés ellenére semmi különbséget nem érzek, s azt sem érzem, higy a férjemnek lenne bármi gondja ezzel.

21. 051809cc90 (válaszként erre: 9. - Ancsii)
2013. jún. 5. 22:23
Atya anyám....no comment!
20. Ancsii
2013. jún. 5. 22:22
Tudom, h nem csak a seb fáj, h nem tudok felülni, stb, mert nem működnek ugy a dolgok hiszen a hasizmokat bolygatják meg! Bárki bármit mondd, hajthatatlan vagyok, ez tuti gyerekkori trauma, amikor megnézették suliba a szülés videót, akkor megfogadtam soha nem szülök. azóta eltelt 15 év, és szeretnék már babát, de rettegek a szüléstől, a maradandó dolgoktol, stb, stb
19. hottie (válaszként erre: 16. - Ancsii)
2013. jún. 5. 22:21
Sajnálom, hogy ennyire félsz, tényleg a legjobb ha keresel egy orvost, akivel ezt meg tudod beszélni.
18. aniju
2013. jún. 5. 22:20

nekem 4 napos migrénem volt az EDA után. remek volt.


és én is fostam mindig a szüléstől... de amikor ott volt már a 2 pici 'garnéla', egy másodpercig nem jutott eszembe, h császár. sőt. az utolsó pillanatig reménykedtem.


Ildianya: volt 1,5 gyereknyi tejem, szerencsére ez nem jött be... :)

17. hottie (válaszként erre: 12. - Ancsii)
2013. jún. 5. 22:17

Nem olvastam el amit bemásoltál, de azt gondolom, hogy ez nem általános szövődménye a hüvelyi szülésnek...

Nincsenek pontos adataim, de meg merem kockáztatni, hogy ha megnéznénk a statisztikát, esetleg kórházi jelentéseket, több olyan esetet találnák a császár után kialakult szövődményekről, mint a "sima" szülés káros hatásairól.

16. Ancsii
2013. jún. 5. 22:17
Ne haragudjatok, de nekem nem csodás, vagy csoda a szülés, sokan mondják h majd szét szakadtam, stb és milyen szép volt!!!! Mi????? Az biztos amikor megmutatják a babát, persze, de nem maga az élmény , a szülés! Én ezért vagyok beteg mert igy érzem h nem akarok természetesen, ki meg azért mert igen! A lényeg a lényeg, keresek egy dokit aki vállal esetleg ilyet!
2013. jún. 5. 22:14

Most nem okoskodni akarok, és ne vedd kötekedésnek, de a császár rosszabb mint a természetes szülés!

Én kettőt szültem császárral, az elsőt fel sem vettem, a másodiknál azt hittem meghalok!! Ki mondta ezt a marhaságot neked, hogy 3 hétig fáj a seb???

1. Nem csak a seb fáj, hanem a hasfalad is! Nekem 3 hónapig fájt!!!

2. Akik "így" szülnek azok nem minden esetben tudják szoptatni a babát, olvass utánna és megérted miért!!

3. Ráadásul az epiduralis után a hátad is fájni fog( nem mindenkinél van).

Szerintem jobb ha rendesen szülsz!!

De ha még is a császárt választod, és érdekel valami akkor nyugodtan írj nekem, válaszolok minden kérdésedre szivesen:)

14. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 9. - Ancsii)
2013. jún. 5. 22:14
Nyilván ilyen is van.Ezt is megértem..De nagyon minimális azért az esélye. A császárnak is vannak veszélyei..Na bumm ,vajúdni kell vele jár..Szerencsés esetben nem tart soká..
13. aniju
2013. jún. 5. 22:14

Tudod, azért mert a barátnőd így járt.... sajnos, szülni nem rutin feladat, ez 'benne van a pakliban'


(a 15 óra sztem középkategória, mások jóval tovább...)


A ki hol tol ki gyereket hozzáállásod megdöbbentő, de hagyjuk.... :(


Nekem nem volt választásom, és szar volt az egész.


És most köcsög bunkó vagyok, de lehet jobb lenne, ha egyébként sem akarnál szülni... :( (ha nincs doki, nem szülök.... úristen...)

12. Ancsii
2013. jún. 5. 22:13
[link] (végre vki aki őszintén leírja véleményét, és meri is vállalni! :)
11. hottie (válaszként erre: 1. - Ancsii)
2013. jún. 5. 22:12

Nem szeretnélek lebeszélni császárról, hiszen ez a te döntésed lesz, de gondold át...

A fiam hüvelyi úton született, a lányom császárral, ezért össze tudom hasonlítani a kettőt.

Egyik sem kellemes, igaz nagyon hamar regenerálodtam a császár után, de gyorsabb volt a sima szülés után.

Több súlyos, akár végleges szövődménye lehet a császárnak, hiszem, mint te is írtad, az egy hasi műtét, anesztéziával, és minden egyéb finomsággal.

Tudom, hogy ez a hozzászólás nem válasz a kérdésedre, de gondoltam leírom.

10. Ancsii
2013. jún. 5. 22:12
Kérdeztem a barátnőmet is h minden ugyanolyan e szülés után, hát mindenki a szépet és a jót mondja, majd most a második után benyögte h hát persze h nem, hát kijön ott egy 3,5 kilós gyerek, pláne kettő, na ezt kihagynám...
2013. jún. 5. 22:10
N aakkor tisztáznám, van barátnőm akit hagytak szenvedni 15 órát vajudott, majd oxigén hiányos állapotban született a gyerek mert a doki hagyta szenvedni, és nem időben császározta meg, 9 éves a gyerek és nincs 5 éves szinten, Ez az egyik.A másik tini korom óta rettegek a szüléstöl, ha nem találok dokit, nem szülök, a harmadik ha pasi lennék tuti nem nyulnék a feleségemhez ha kitolna ott egy gyereket, ezt mondtam a páromnak is, én tuti nem sexelnék többet ugy megviselne.... Biztos hülye vagyok, de ez van, ha 8 hétig fáj, hát fájjon, akkor nem lennt szakadok szét, hanem hasi műtét után szenvedek m ajd ha kell 8 hétig!
8. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Ancsii)
2013. jún. 5. 22:08
Szerencsére én nem szültem császárral,de láttam mivel jár...A természetes úton történő szülés nyilván fáj...De mégis csodás..A császár meg egy műtét..De nem akarlak befolyásolni ,ezt te tudod...
2013. jún. 5. 22:03
Én ugy láttam a császár sokkal rosszabb a sima szülésnél!Mitől félsz?A vajudástól?Vagy mástól?
2013. jún. 5. 22:01
Tudod ki szülne császárral!!!!Ha lehet természetes úton, miért akarsz császárt "venni" ?
2013. jún. 5. 22:00

te nem vagy kerek, az tuti... :(


De igen, az szülés, de b+.... csak hogy tudj viszonyítani: fosol a szüléstől, ezért műtétet akarsz. Biztos hallottad,h van, aki könnyen viselte.


Hát, én a másik oldal voltam. :(

Elég komoly hasi műtét ká sok szenvedéssel, nem 3 héttel.... kb 8 héttel. És ám, nem a seb fáj! Elsősorban legalábbis.


És egy normális ngy helyében ezt nem vállalnám....

4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Ancsii)
2013. jún. 5. 21:57
Én nem jóvók ezzel:),ha valaha még szülnóm kell,akkor császár lesz,pedig már 3van,mind természetes,de a 3.-nál majdnem rámentünk a kisfiammal.Szerintem ha megfizeted,mindenkinél szülhetsz császárral.
3. barnarizs (válaszként erre: 1. - Ancsii)
2013. jún. 5. 21:57
Bátor vagy! Szerintem kapsz majd ezért hideget-meleget... :)
2013. jún. 5. 21:56

Akkor is, ha az állását kockáztatja??

Megfizeted??

A seb nem 3 hétig fog fájni!!

2013. jún. 5. 21:51
Szeretnék császárral szülni, és most senki ne jöjjön a hülye dumával h miért, stb, és az nem szülés, és hasi műtét! Ha lehet választani akkor inkább fájjon a vágás, a seb 3 hétig, Ez mindenkinek a saját döntése.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook