Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Okosóra típus fórum

Okosóra típus (tudásbázis kérdés)


16. Crush80 (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2020. szept. 8. 11:02
Milyen az ora? Es mit tud?
2020. szept. 6. 13:54

Ma átvettem a legújabb kütyümet a Xiaomi Mi Band 5-öt.:)


Gyönyörű! A képekről azt gondoltam, hogy nagyon el fog állni a csuklótól, de nem.

[link]


Most egy évre le van tudva a saját ajándék, mert a héten az új Kindle 2020 is megjött:

[link]

14. Channa* (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
2020. aug. 15. 21:31
Az okos karkötők, amiről beszélünk, működik önállóan is, de van hozzájuk telefonos app és azon részletesebb adatokat tudsz megnézni és tárolja is.
13. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 12. - Valakivagyok1984)
2020. aug. 15. 20:28

Pedometer app.

Tök jó!

12. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
2020. aug. 15. 20:28
Nekem az a telefonomban van ami szinte mindig nalam van.
11. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2020. aug. 15. 08:03
Én sima lépésszámlálót. Ahhoz is kell külön telefon?:((
10. Perla del Mar (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2020. aug. 14. 21:50
Köszi
9. Channa* (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2020. aug. 14. 21:03

Működik, csak stabil.

Ahogy a huawei telefonommal is működik több óra is, de s szintén huaweivel a legstabilabb.

8. Bless the child (válaszként erre: 7. - Perla del Mar)
2020. aug. 14. 21:01

[link]


Én ezt venném meg. 2 éves a mi band 3-om, semmi baja, ha bedöglik, ilyet fogok venni

7. Perla del Mar (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2020. aug. 14. 20:54
Talán inkább aktivitás mérőt. Köszi
6. Bless the child (válaszként erre: 5. - Channa*)
2020. aug. 14. 20:21
Bocs, de hogyan gondolta a férjed, hogy az iphone telóval működni fog egy androidos óra?
2020. aug. 14. 20:02

Szerintem, ha lehet, akkor legjobb a telefonnal megegyező márkájú óra. Lehet, hogy kompatibilis más órákkal is a telefon, de nem annyira stabil, mint a sajáttal.


Ez tapasztalat.

Nekem huawei telefonom van és huawei órám. Szuperül működnek együtt. Kapcsolódnak egymáshoz rásegítés nélkül, automatikusan szinkronizálódik, stb.


A férjemnek először nem Iwatch órája volt és mindig kínlódott vele. Nehéz volt összehangolni, aztán ha volt kedve, akkor kapcsolódott az óra a telefonhoz, ha nem, akkor nem, sokszor nem történt meg még mauálisan sem a szinkronizálás, stb.


Hamarosan Iphone-ra váltok és akkor tuti, hogy órát is veszek hozzá...

4. Bless the child (válaszként erre: 3. - Perla del Mar)
2020. aug. 14. 18:04
Órát akarsz vagy aktivitásmérőt? Szerintem bőven elég az aktivitásmérő, az is tud mindent
3. Perla del Mar (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2020. aug. 14. 17:59
Köszi!
2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2020. aug. 14. 17:43
Az okosóra appját kell letölteni a telefonodra, teljesen mindegy milyen óra és milyen teló. Xiaomi Mi Band 3-at hasznalom Samsung S8+-val
2020. aug. 14. 17:40

Sziasztok!

Láttam a Telenornál kiírva , hogy okosóra kiárusítás van.

Gondoltam megnéztem milyen van , melyik mit tud. A annál a Hölgynél vettem a telómat is, akihez kerültem. . Kérdezte ugye Samsungom van. Mondtam igen, erre ajànlott egy Samsung Fit típusú órát. Mást nem is mutatott.

Az óra márkájának egyeznie kell a telefonom típusával? Nem csak egyszerűen Android kompatipilisnek kell lennie?

A kirakatban láttam egy Huawei típusút olcsóbb is és külsőleg is jobban tetszene. Azt persze nem tudom, hogy mit tud az a készülék a másikhoz képest.

Nyilván ilyenkor az ember többet megnézne és úgy válaaztana. Első természetesen , hogy ne legyen horror áron.

Hogy van ez a kompatibilitás végülis?

Nem döntöttem el 100% -ra az okosóra vásárlást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook